ГлопАрт – Заробіток на інфопродуктах

Інфобізнес вже кілька років є однією з найприбутковіших ніш в інтернеті. Тому у цій статті поговоримо про те, як заробляти в інтернеті на інфобізнесі на платформі ГлопАрт.


Щоб зареєструватись і почати заробляти на ГлопАрт.

Створюється величезна кількість електронних книг, всіляких посібників, курсі, відео уроків та інших інформаційних продуктів. Всі вони приносять вигоду авторам, комусь в плані розкрутки, а комусь –великі гроші.

Заробіток на ГлопАрт можливий в трьох форматах:

  • По-перше, на цьому майданчику можна розміщувати свої товари, щоб партнери займалися їх поширенням.
  • По-друге, користувачі можуть продавати чужі інфопродукти за фіксовану винагороду.
  • По-третє, працює партнерська програма.

ГлопАрт курси по заробітку

Почнемо з ідеї про створення власного бізнесу. Успішний інфобізнес обов’язково передбачає відкриття партнерської програми.

Щоб не створювати окремий ресурс і не розкручувати його, додавайте товари в GlopArt і отримуйте допомогу від партнерів. Чим вищий відсоток, тим більше користувачів вирішить з вами співпрацювати.

Напишіть електронну книгу або запишіть серію відео уроків. Тематику вибирайте довільну, але краще, щоб вона стосувалась теми бізнесу і заробітку в мережі.

Саме такі інфопродукти потрапляють в Топи на цьому сайті:

Наведемо приклад. Зараз інфопродукт в тренді, до нього підключився 471 партнер, а загальна виплата становить 53.1 тисяч рублів.

За приблизними підрахунками, це 87 продаж, а з кожної з них автор отримав приблизно 250 рублів. Виходить 21 750 рублів за одну робочу методику заробітку в інтернеті, причому займатися продажами не довелося, все це виконали партнери.

У особистому кабінеті є розділ з товарами, де ви зможете додати власний інфопродукт. Деякі не роблять роботу самостійно, а замовляють розробку у фрілансерів.

Ви теж можете звернутися до професіоналів через біржу Weblancer. Тільки заздалегідь подумайте, про що буде продукт і складіть технічне завдання.

Заробіток на GlopArt без інфопродуктів

Нічого не створюючи теж можна отримувати прибуток. Для цього бажано мати який-небудь майданчиком на тему інтернет-заробітку. Вам лише потрібно рекламувати чужі продукти, отримуючи винагороду за кожного клієнта.

Підключитися до партнерської програми легко, вибираєте товар і отримуєте посилання для залучення покупців.

Натиснувши на кнопку «Стати партнером», ви отримаєте спеціальну посилання. В описі товару представлені відрахування. В даному випадку, з продажу партнер отримує 558 рублів.

Куди веде партнерське посилання? На спеціальний односторінковий сайт, де представлена детальна інформація.

Варіант зручний тим, що не доводиться створювати сайт, робити форму прийому оплати і займатися іншими справами. Шукайте покупців хоч через соціальні мережі і форуми, головне визначити цільову аудиторію. Деякі навіть застосовують арбітраж трафіку, але там потрібні вкладення.

Партнерська програма ГлопАрт

Ділитися інформацією про цей сервіс теж вигідно, адже за кожного нового учасника платять до 900 рублів. Щоб отримати цю суму, запрошений вами користувач повинен придбати платний акаунт. Створено кілька тарифів, якими користуються активні продавці:

В залежності від того, який саме тариф купує запрошений учасник, залежить розмір винагороди. В партнерській програмі передбачено 2 рівня.

Використовуйте банери, промо-відео, звичайні посилання і залучайте нових учасників. В особистому кабінеті можна подивитися список залучених.

Бажано по партнерській програмі залучати бізнесменів, так як вони купують платні тарифи.

Співпраця з GlopArt, це не тільки вигідний заробіток, але і ефективний розвиток. Однак інфобизнесмену потрібно знати і про інші способи заробітку на інформації. Застосовуйте різні методи, щоб домогтися кращих результатів.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про