Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробляти з сервісом Globus-inter

заробіток з Globus-Inter

В інтернеті дійсно можна заробляти гроші і багато про це вже знають, але не вживають ніяких дій, тому що вважають, що це занадто складно. Чудовий варіант – легкий заробіток з Globus-Inter.

Є багато простих варіантів для заробітку, а скористатися ними може навіть новачок, вклади робити не обов’язково. Легкий заробіток з Globus-inter, це ідеальний варіант для всіх, хто погано розбирається в інтернет-заробітках, але горить бажанням спробувати свої сили в цій справі. Даний проект зареєстрований в Україні. Це не лохотрон, а схема заробітку прозора і гранично проста.

Як заробити з Globus-inter?

Організатори цього проекту пропонують кожному бажаючому встановити спеціальну програму, яка буде періодично відкривати рекламу на весь екран на вашому сайті, а якщо вона вас зацікавить, ви можете перейти на сайт рекламодавця (це не обов’язково).

Кожен раз, коли буде з’являтися реклама, на ваш рахунок нараховується 0,02 гривні.

На вибір користувачам пропонується кілька видів програм для різних операційних систем. На даний момент софтом можна скористатися для Windows, IOS і Android. Якщо у вас є кілька пристроїв, додавайте програму на кожне з них і отримуйте гроші за кожне рекламне оголошення.

Звідки беруться гроші?

Здогадатися не складно, в системі реєструються не лише виконавці, але і рекламодавці. Всі, кому потрібна ефективна реклама вкладають свої гроші, і їх реклама видається на весь екран у виконавців.

Суми виплачуються невеликі, тому величезна кількість рекламодавців користуються таким інструментом. Забрати всі зароблені гроші можна на різні платіжні системи (в тому числі і Webmoney) або перевести на баланс телефону.

Вигідна партнерська програма Globus-inter

Користуватися проектом Globus-inter можна і для заробітку на побудові реферальних мереж. Доходи залежать від кількості переглядів реклами. Якщо виконаний всього 1 показ на добу, відсотки розподіляються пропорційно.

Якщо ж кількість переглядів перевищує 10, то доходи, природно, будуть значно більше. Уявіть, якщо ви залучите 7 чоловік, які будуть активно залучати нових учасників і мережа поступово розвинеться, до величезних масштабів. Тільки в добу можна отримувати 8 235 гривень, це серйозні гроші, але щоб прийти до такого результату, доведеться довго працювати.

З’явилася система Globus-inter в 2013 році, але лише небагато знають про її існування, тож у вас є реальний шанс залучити багато активних людей у свою мережу. Почніть працювати з Globus-inter, при цьому користуватися програмою для заробітку на рефералах зовсім не обов’язково.

 

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про