FaucetHub – чудо, що дозволяє збирати все з криптокранів на автоматі!

faucethub

Статтю оновлено:

З кожним днем стає все зрозуміліше, що криптовалюти завойовують світ. Якщо вони будуть розвиватися такими ж бурхливими темпами, ми скоро почнемо розраховуватися альткоінами в офлайн магазинах. Під них створюється маса цікавих проектів і про один з них ми зараз розповімо.

Гаманець FaucetHub, як створити обліковий запис і користуватися? Це не просто сервіс по простому заробітку криптовалюти, це необхідний інструмент, як мінімум для збору халяви на кранах. На жаль, FaucetHub українською недоступний, це закордонний ресурс, а користуватися ним легко, навіть не знаючи англійської мови.

Реєстрація на сайті ФацетХаб

Навіщо потрібен мікрогаманець FaucetHub?

Основна частина реєстрацій користувачів пов’язана зі збором халяви на кранах. Їх можна умовно поділити на 2 групи, крани з мінімалкою для виводу та крани з моментальними виплатами на мікро гаманці. Вони можуть бути різними, але ФаусетХаб є найбільш популярним.

Багато новачків впевнені, що перший варіант кращий, тому що крани з накопичувальною системою (типу Freebitcoin) кращі. Так, вони стабільніші і платять більше, але також періодично закриваються. Тому, більше довіри викликають мікро гаманці, на які збираєш миттєві виводи.

Нерідко користувачі відмовляються від мікро гаманців і з тієї причини, що не можуть розібратися, як ними користуватися. Дійсно, FaucetHub українською мовою не працює, але вона і не потрібна, тому що нижче будуть представлені всі необхідні інструкції.

Як працює FaucetHub

Система ФаусетХаб не сильно відрізняється від відомих закритих аналогів FaucetBox і ePay. Також є схожість з FausetSystem. Всі вони використовуються для створення мікро гаманців, які пов’язані з основними адресами криптовалюти. По суті, допомагають збирати невеликі суми і переводити їх на основний гаманець.

Крім можливості збирати миттєві бонуси з кранів для FaucetHub, ця система володіє масою додаткових функцій. На сайті можна навіть заробляти криптовалюту простими методами. У будь-який момент тут ще і легко змінюються альткоіни через вбудований обмінник.

Реєстрація гаманця FaucetHub

Пройти реєстрацію на цьому сайті легко, але для цього обов’язково потрібно Bitcoin гаманець. Якщо у вас його ще немає, то створіть на Blockchain, витратите максимум пару хвилин. Справа в тому, що у формі для створення облікового запису, потрібно ввести адресу BTC. Інші поля отже зрозумілі, логін, пароль, пошта:

Перед авторизацією необхідно заглянути в пошту і перейти за посиланням для активації профілю. Вас відразу ж направлять в особистий кабінет, де ви побачите доступні гаманці, баланс, рейтинг та інші дані.

Рекомендуємо вам самостійно ознайомитися з інтерфейсом. Незважаючи на те, що він англійською мовою, все інтуїтивно зрозуміло. До того ж російською мовою FaucetHub пропонує спілкуватися в онлайн-чаті.

Як прив’язати свою адресу на FaucetHub?

Щоб повноцінно почати використовувати систему, необхідно прикріпити свої реальні гаманці від різних криптовалют. Для цього треба перейти в розділ WalletAddresses і через спеціальну форму спочатку ввести адресу, а потім вибрати криптовалюту і натиснути зелену кнопку:

Чим більше адрес додано, тим більший список кранів вам нададуть для збору халяви. На цій же сторінці, якщо її прокрутити, знаходяться вже додані гаманці. За замовчуванням у всіх введе Bitcoin, тому що він вказується при реєстрації:

Для збору халяви і використання інших методів заробітку кріптовалюти все готово. Додати або змінити адреси для виводу можна в будь-який момент.

Заробіток на FaucetHub (без кранів з моментальним виводом)

Деякі користувачі цього мікро гаманця навіть не знають, що через офіційний сайт можна заробляти криптовалюти. Для цього є кілька способів, розглянемо їх більш детально:

Виконання завдань – у розділі FreeBitcoin пропонують виконувати дрібні доручення, переглядати сайти, брати участь в опитуваннях і багато іншого. З вбудованим перекладачем в браузері, розібратися в умовах реально, але для доступу до завдань потрібно EXP. Це рейтинг у системі, який дається за активність (виплати, виконані завдання і покупку лотерейних квитків):

Ігри – в розділі Games доступно 3 азартні ігри, де розігрується криптовалюта. Перша лотерея, тут все просто, купуєш квиток і чекаєш результатів. Друга гра стандартна КНБ. Третя – більше або менше, де потрібно вгадати, яке число видасть генератор:

Браузерний майнінг – не так давно в систему додали можливість видобутку Біткоінів. У даний момент підключено більше 1000 користувачів до хешрейту. В розділі «FreeBitcoins» є спеціальна вкладка і там ви знайдете кнопку для запуску майнінгу в браузері.

Партнерська програма – на FaucetHub вигідно залучати нових користувачів. Система віддає 2% від їх заробітку, а у відповідному розділі ви побачите докладну статистику та отримаєте посилання з банерами.

Щоб на мікрогаманці було якомога більше валюти, використовуйте всі доступні методи. Для швидкого набору EXP активніше приймайте участь у лотереї, турбо режим запускає розіграші частіше ніж кожну хвилину.

Крани з виведенням на FaucetHub

Всі шукають моментальні крани FaucetHub, а їх списки опубліковані на багатьох сайтах. Насправді, вони марні, тому що ніхто не перевіряє працездатність сервісів, а вони часто закриваються. Кращий спосіб отримати якісну підбірку перейти в розділ FAUCETS на самому ФаусетХаб і вибрати потрібну криптовалюту.

Тут зібрані крани з виплатою на FaucetHub. Вони представлені у вигляді списку, навпроти кожного сайту знаходиться кнопка для переходу.

У загальній сумі майже 3000 сайтів з яких можна збирати різну криптовалюту. Десь доведеться реєструватися, умови скрізь різні. Зручно, що в таблиці показано, як часто видаються бонуси і їх максимальний обсяг. Не шукайте крани з моментальної виплатою на FaucetHub через інші сайти, тут зібрані найбільш щедрі проекти.

Як вивести з FaucetHub?

На відміну від багатьох аналогів, у ФаусетХаб ніколи не було проблем з виплатами. Переклади приходять максимум протягом 3х днів. Щоб їх замовляти, потрібно спочатку підключити свої адреси гаманців (про це розповідали вище). Після чого у особистому кабінеті натиснути на спеціальну кнопку:

Після переходу відкриється сторінка, де потрібно вибрати адресу (якщо додавали кілька) і вказати суму. Врахуйте, є обмеження по мінімалці, вони по кожній крипті свої. Наприклад, щоб перевести BTC на гаманець, потрібно зібрати мінімум 0.0002 Bitcoin (зазначається під полем для введення суми).

Під цією формою знаходиться історія транзакцій. У 2018 році з FaucetHub продовжують приходити виплати, система працює штатно, лише зрідка бувають затримки до 7 днів.

Відгуки про гаманці FaucetHub

Користуватися подібними системами завжди було зручно. Зареєструвався і продовжуєш вказувати свій основний адрес гаманця, при цьому, мікроплатежі надходять на окремий гаманець.

Зараз активно з’являються крани, платять на FaucetHub, а це продовжує підвищувати його популярність. Причому тут не тільки Биткоины, тут підтримуються і інші монети.

Що стосується відгуків, то є як позитивні, так і негативні думки. Нерідко люди скаржаться, що їх монети зависають при виведенні. Доводиться писати у підтримку, щось вирішувати і з’ясовувати. Інші ж діляться скрінами своєї статистики, в якій показані численні виплати.

Для активних користувачів FaucetHub є незамінним інструментів у роботі з криптовалютою. Навіть якщо не користуєшся кранами, чи варто зареєструватися, адже тут є обмінник, партнерська програма та інший функціонал. А на закінчення хотілося б ще порекомендувати Cryptonator. Непоганий онлайн гаманець під найпопулярніші криптовалюти, де їх теж можна миттєво обмінювати, виводити або навіть витрачати.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про