Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Forumok – заробіток на форумах та соціальних мережах з високою оплатою

Заробіток на сайті Форумок

Статтю оновлено:

Заробляти в інтернеті на форумах та соціальних мережах може кожен. Один із найкращих сайтів для цього – Forumok. У статті ми розкажемо про заробіток на сайті Форумок, як працювати та отримувати гроші на проекті.

Короткий зміст статті.

 • Реєструємося і додаємо свої акаунти форумів/соцмереж
 • Як почати заробляти гроші на Форумке в соцмережах?
 • Заробіток на форумах — поради та рекомендації
 • Партнерка онлайн-сервісу Forumok

Вже з назви можна здогадатися, що проект Форумок з щоденною відвідуваністю в 3-4 тисячі чоловік пропонує заробляти на форумах, однак цим справа не обмежується: на даному ресурсі ви зможете перетворити на джерело доходу власний аккаунт в популярних соціальних мережах (по аналогії з вже розглянутими раніше сервісами Вк-Таргет і В-Лайк).

реєстрація на Forumok

Як заробляти гроші на сервісі Форумок

Нижче ми розберемо інтерфейс Форумка, познайомимося з умовами і можливостями партнерської програми. Ну, і взагалі, спробуємо зрозуміти від чого залежить рівень заробітку в соцмережах і як його можна було б підвищити.

Forumok – входимо і додаємо акаунти форумів, соцмереж

Давайте не будемо витрачати час на пояснення очевидних речей, а тому відразу після простої реєстрації в своєму особистому кабінеті ви зможете встановити певний статус: або «Виконавець», або «Рекламодавець», другий варіант вам буде потрібно не для заробітку, а для розкручування власних ресурсів. Якщо ви хочете заробляти – вибирайте «Исполнитель».

Все управління Форумком здійснюється через меню зліва, нижче розташовується колонка новин, яку варто переглядати, щоб не упустити важливої інформації.

Розділ «Мой профайл» служить для заповнення профільних даних. Якщо хочете добре заробляти на форумке – необхідно сформувати хороше ставлення до себе з боку замовників. Для цього заповніть усі текстові поля профілю, вкажіть способи зв’язку з вами (крім електронної пошти бажано додати скайп, в телефоні немає необхідності).

Зверніть увагу на підменю «Банк», в якому вказуються платіжні реквізити для здійснення операцій з виведення грошей. На даний момент можна знімати заробіток тільки на гаманець Вебмані, незважаючи на те, що поповнювати баланс дозволяється самими різними способами. Мінімалка для  виведення становить 200 рублів – досить багато для такого сервісу, але надлишок завдань виключає проблеми з набором мінімуму.

Вивід зароблених грошей з сайту Forumok

Якщо клікнути на «Банк» не в анкеті, а в лівому меню онлайн-сервісу Forumok, у випадаючому списку можна виявити відомості про стан рахунку: скільки грошей зарезервовано, скільки є на рахунку або готується до виводу. Клік на розділ перенесе вас на сторінку з історією нарахувань та детальною інформацією про всі попередні операції.

Баланс зароблених і виведених на Вебмані грошей з Форумка

Про партнерську програму ми поговоримо трохи пізніше, зараз проаналізуємо безпосередньо хід роботи.

Перед виконанням будь-якого завдання потрібно додати в Forumok акаунти на форумах та в соціальних мережах, щоб це зробити – у нижньому блоці лівого меню виберіть «Виконавець», а в випадаючому списку – «Панель управління».

Додавання ваших акаунтів соцмереж і форумів в Форумок

Панель управління допомагає легко відстежувати всі зміни в особистому кабінеті. Для заробітку в кожній категорії завдань необхідно додавати облікові записи, можна скрізь по одному, можна кілька одразу. Це велика перевага, адже зазвичай на подібних сервісах можна додавати тільки один акаунт відповідної соцмережі.

Пошук замовлень на сайті Forumok.com

Клік на «Додати» перенесе вас на горизонтальну панель з вкладками, через яку потрібно авторизуватися у якомога більшій кількості різних соцмереж або форумів.

Як почати заробляти гроші на Форумке в соцмережах?

Коли ви додасте акаунти, можна починати заробляти. Для цього на будь-якій сторінці Forumok.com натисніть на назву тієї соцмережі, в якій хочете виконати завдання (в лівому меню) і виберіть «Пошук замовлень». Ми для прикладу взяли Ютуб. В даний момент нам доступно шістдесят різних дій, виконавши які, ми заробимо гроші.

Розглянемо кожну колонку таблиці пошуку роботи на сайті Forumok окремо:

 • Дата – вказується час, протягом якого завдання знаходиться на сайті Forumok. Найперше було додано годину назад, наступні – шість годин тому і ще раніше.
 • Назва – коротке пояснення, що потрібно робити для заробітку. Щоб прочитати завдання повністю, немає необхідності відкривати: наведіть курсор на значок «i», і система спливаючим вікном виведе всі вимоги.
 • Оплата на сайті «Форумок» з недавнього часу здійснюється тільки в рублях. Як бачимо, ціни цілком пристойні: 2-5 рублів за перегляд та лайк, 10 рублів за коментар – це досить вигідно (недарма я включив цей сервіс у схеми та ідеї дозволяють заробити реальні гроші).
 • Країна – якщо в полі нічого не вказано, то виконувати завдання може громадянин будь-якої держави, якщо ж вказаний прапор певної країни, громадяни інших держав взяти замовлення в роботу не можуть. Більшість користувачів Форумка – росіяни, але є й представники інших країн. Сайт добре пропонує заробіток в інтернеті Україна.
Другорядні параметри завдань
 • Друзів – відмітка актуальна для соціальних мереж: деякі замовники вводять обмеження на виконання для не дуже добре розкручених акаунтів. Наприклад, якщо у вас в Фейсбуці 500 друзів, а в завданні зазначено – 1000, то виконати його ви не зможете.
 • Вік – досить рідко використовується критерій, але для завдань, де присутня тематика «ню» він практично завжди встановлюється, щоб неповнолітні виконавці не брали замовлення в роботу.
 • Стать – майже ніколи не вказується.

Завдання – графа ділиться на три області. Спочатку показується число заявок, які ви подали (можна подавати кілька на одне завдання), потім загальне число заявок і сума необхідних учасників. У нашому прикладі нами була подана одна заявка, всього заявило про себе 6 236 користувачів, потрібно 6 500.

Дії – можливі два символи, зазначені на скріні вище. Замовлення можна або відразу почати виконувати, або подати заявку, яку замовник розгляне протягом певного терміну і дозволить виконати, або заборонить. Натиснувши на червоний хрестик, ви можете просто прибрати нецікавий замовлення.

Для виконання будь-якого замовлення та заробітку на Форумок, потрібно клацнути по ньому і ще раз уважно ознайомтеся з умовами. Від нас у розглянутому прикладі потрібно переглянути ролик і поставити лайк.

Далі потрібно виконати саме завдання, згідно всіх умов.

Клік перекидає нас на іншу сторінку, де потрібно натиснути на символ перегляду. Відео відкриється в новому вікні, і потрібно буде чекати, поки не з’явиться напис, що перегляд завершений.

Заробляємо в Форумке на перегляді відео

Коли відео повністю переглянуто, потрібно вставити посилання, яку вказував замовник, спеціальне текстове поле. Коментар писати не обов’язково, але якщо треба зробити щось ще крім перегляду (лайкнути, наприклад), то бажано повідомити замовника про успішне виконання (завжди пишіть, скільки було лайків до вас, скільки стало після вас). Тепер робота перевіряється арбітражем Форумка, який, у разі успішного виконання, оплатить її. Брати нове завдання, поки не виконано попереднє, можна, але не бажано.

Заробіток на форумах — поради та рекомендації

На форумах ви можете працювати з власних записів, або вказувати особисті форуми, якщо у вас такі є. Зверніть увагу, що на відміну від соціальних мереж, оплата за роботу на форумах може змінюватись в залежності від того, як якісно ви виконаєте завдання, замовник може заплатити менше або більше.

Оплата за роботу на форумах

Якщо ми відкриємо найперше завдання, то виявимо такі вимоги. Необхідно написати природний пост на форумі і залишити посилання з анкором «Тут» або «Тут», а сайт, на який потрібно послатися, вказується в завданні. У даний момент доступні близько 750 замовлень за написання постів на форумі, так що заробляти можна дуже успішно.

У кожному завданні вказується максимальний час на виконання – будьте уважні, якщо повідомлення на ваших форумах проходять попередню модерацію: модератор форуму може не перевірити роботу в необхідний термін і невиконане замовлення негативно позначиться на вашому рейтингу.

Розцінки сервісу Forumok.com для роботи на форумах наступні:

 • Якщо потрібно створити унікальну тему і написати під неї текст – 40 рублів;
 • Якщо потрібно писати пости під тему, яка вже існує – 30 рублів (оплачується, як правило, кожен пост окремо);
 • Відгук про раніше написаної темі – 30 рублів;
 • Написати в існуючій темі повідомлення з посиланням на той чи інший проект (вдало вставлене в текст і не забанене модератором) – 30 рублів.

Якщо аналізувати заробіток на соціальних мережах, то мінімальна оплата будь-яка дія починається з двох рублів. Найвигідніше писати коментарі – не доводиться багато працювати, чи чекати, 150 символів звичайного тексту приносять відразу 10 рублів.

Перейдіть за посиланням, щоб зареєструватись і почати заробляти на сайті

Партнерська програма сайту Forumok

Оскільки робота на Форумці нескладна, а оплачується досить добре, охочих попрацювати тут буде багато. Отже, розвивати партнерську програму дуже вигідно. За її умовами, ви отримуєте по тридцять відсотків від комісії сайту, тобто не від того доходу, який отримує запрошений людина, а від прибутку ресурсу.

У більшості випадків, Forumok забирає собі за двадцять п’ять відсотків від доходу реферала, ваш дохід складе тридцять відсотків від цих двадцяти п’яти. Наведемо приклад: якщо реферал заробить 1 000 рублів,то він їх отримає. А при цьому Форумок получить в якості комісії від замовника додатково 250 рублів, а ви отримаєте ще 75. У відсотках це складе 7,5%. Можливо це менше, ніж на інших сервісах, але враховуючи хорошу оплату завдань – дуже добре!

Форумок – один із небагатьох сайтів з хорошою репутацією, який працює багато років і дозволяє добре заробляти на соцмережах і форумах.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про