Електронні платіжні системи Перфект Мані, Пейер та електронні гроші

Електронні платіжні системи

В даний час існує величезна кількість ЕРС (електронних платіжних систем) з різними умовами використання, комісіями за перекази, інтерфейсами особистих кабінетів і номерами гаманців.

Найпоширеніші, на сьогоднішній день, платіжні системи для роботи та заробітку в інтернеті це Webmoney, Qiwi, Perfect Money і Payeer. Якщо про дві перші багато хто чув, то дві останні менш відомі, але багато в чому навіть кращі від них. Рекомендую вам відразу створити гаманці в цих платіжках.

Але я розповім Вам не тільки про дві ці останні ЕПС, а й про інших платіжки і їх нюансах, але трохи пізніше.

Perfect Money

На мій погляд це найзручніша платіжна система для роботи з закордонними сайтами заробітку.

Сайт  Perfect Money знаходиться за адресою  https://perfectmoney.is

З плюсів можна виділити малу комісію за перекази, всього 0,5% для верифікованих користувачів, а неверифікованим користувач буде змушений віддати 2% за переказ. Настійно рекомендую вам верифікувати свій аккаунт!

У даній платіжці створюється 3 рахунки:

  • рахунок виду U 1234567 зберігає долари;
  • рахунок виду E 1234567 для Євро;
  • рахунок G 1234567 для золота (тройська унція).

Для роботи з хайпами та інвестиційними проектами, в більшості випадків, необхідний доларовий рахунок виду U 1234567, тому як більшість подібних сервісів працюють саме з доларами.

З мінусів Perfect Money можна виділити те, що ви не зможете безпосередньо вивести електронну валюту на вашу банківську гривневу карту (MasterCard, VISA і інші), Вам доведеться скористатися послугами сторонніх обмінників (обмінних пунктів). Втім, в цьому немає ніякої складності. Скористатися перевіреними обмінними пунктами ви зможете, перейшовши за адресою http://www.bestchange.ru/  (про роботу даного сервісу ми вже розповідали).

Безпека Perfect Money має безліч налаштувань, наприклад, можна включити запит введення PIN при зміні IP -адреси, PIN буде надісланий у вигляді листа на Ваш e – mail , прив’язаний до акаунту Perfect Money . Також можна прив’язати ваш аккаунт до номера мобільного телефону.

Як бачите це дуже зручна платіжна система з безліччю функцій. Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання щодо реєстрації, можете звернутися до мене і я спробую вам допомогти.

Payeer

Сайт  Payeer  знаходиться за адресою https://payeer.com/ru/

Дуже зручна платіжна система, але її комісії вельми перевищують комісії Perfect Money . Комісії різні й залежать від типу операції. Більш докладно про комісії можете дізнатися на сайті платіжної системи.

З плюсів можна виділити те, що Payeer , крім роботи з доларами і євро, ще працює і з рублями. Деякі хайпи працюють з рублями, але не приймають Яндекс.Деньги або QIWI, тому ви можете скористатися послугами даної платіжки.

На борту цієї платіжної системи є власний відмінний обмінний пункт. Також можна вивести електронні гроші безпосередньо на банківську карту, що дуже полегшує роботу!

  • Номер рахунку має вигляд P 1234567.

Безпека Payeer також надає можливість прив’язати ваш аккаунт до номера мобільного телефону або e-mail.

Як бачите це також дуже хороша платіжна система з не меншим числом послуг і функцій, яка не поступається іншим ЕРС. Якщо виникнуть будь-які запитання щодо реєстрації, можете звернутися до мене і я спробую допомогти.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Оцініть статтю!

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про