Оцініть статтю!

Як заощадити в подорожі – 7 важливих порад

як економити у подорожі

Вже не за горами  літній сезон, час відпусток. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як заощадити в подорожі . Всім відомо, що зараз ми переживаємо не найкращі фінансові часи, фінансові можливості багатьох людей істотно скоротилися. Проте, добре відпочити влітку хочеться всім.

В одній з статей ми розглядали безліч варіантів бюджетного відпочинку безпосередньо в вашому місті / районі, а тепер давайте подумаємо, як заощадити в подорожі, якщо ви все ж вирішили зробити поїздку в інший місто або країну.

Подорожуємо дикуном

Такі поїздки, як правило, обходяться дешевше, ніж при користуванні послугами туроператорів, причому, можуть бути істотно дешевше. Зараз за допомогою інтернету можна самостійно вибрати і спланувати маршрут своєї подорожі, самостійно вибрати найбільш підходящі і дешеві авіа-, ж / д, автобусні квитки, самостійно підібрати і забронювати номер в готелі або приватне житло, і т. д. Тобто, вже відразу на послугах туроператорів можна заощадити.

Шукаємо попутників

Щоб заощадити на поїздці, можна скористатися сервісами пошуку попутників. Зараз такі є практично в кожній країні, причому, за кордоном це розвинене набагато сильніше, ніж у нас. Наприклад, в США поблизу аеропортів і вокзалів навіть обладнані спеціальні стоянки для авто, власники яких шукають попутників. Знайшовши підходящий варіант, можна зробити поїздку в потрібному напрямку істотно дешевше, ніж на таксі або навіть на громадському транспорті. Особливо, якщо попутників буде кілька – всі ділять витрати між собою.

Знімаємо приватне житло

Щоб заощадити в подорожі, можна не користуватися послугами готелів, а знімати приватне житло, яке зазвичай дешевше. Знайти його завчасно і домовитися з власником можна через інтернет – для цього в кожній країні є свої спеціалізовані сайти. Цей спосіб економії цікавий і тим, що можна підібрати житло самого різного рівня і різної ціни, під свій бюджет, навіть дуже дешеве, але і відповідної якості.

Орендуємо транспорт

Якщо вас чекає великий маршрут, то вигідніше буде орендувати для цих цілей автомобіль: так ваші транспортні витрати будуть істотно менші, ніж якщо ви будете користуватися громадським транспортом і таксі. До того ж, на авто ви будете мобільніші, зможете швидше пересуватися і відвідати більше бажаних місць. Для поїздок на природу можна використовувати ще більш бюджетний варіант – орендувати велосипеди.

Природа замість великих міст і курортів

Відвідування красивих природних місць, як правило, обходиться дешевше, ніж відвідування курортних і міських визначних пам’яток. Тому, якщо ви задумалися про те, як заощадити в подорожі, можете планувати маршрут своєї поїздки саме по таких місцях. До всього іншого, це буде захоплююче і не банально.

Подорожуємо великою компанією

Якщо відправитися в подорож великою компанією, то вона обійдеться дешевше в розрахунку витрат на 1 людину. Це буде виражатися у всьому: в транспортних витратах, у витратах на проживання, харчування і т. д. До того ж, великою компанією подорожувати веселіше, якщо ви любите галасливий і активний відпочинок.

Заощаджуємо на гідах і екскурсоводах

Заощадити в подорож можна, виключивши витрати на послуги гідів та екскурсоводів, тобто, заздалегідь розробивши свій маршрут самостійно. Щоб не виникало проблем і труднощів, можна ще до поїздки поспілкуватися з представниками міста / країни вашого призначення через інтернет (форуми, соціальні мережі) і дізнатися у них все, що важливо для вашої подорожі. Як правило, люди охоче підкажуть і порадять вам хороші маршрути, причому, абсолютно безкоштовно.

Ці нескладні поради допоможуть вам дуже добре заощадити на подорожі та провести незабутню відпустку навіть з невеликим бюджетом.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про