Топ-30 сайтів для додаткового заробітку в інтернеті

Додатковий заробіток в інтернеті Заробіток онлайн

Скільки б людина не заробляла, їй завжди не вистачає грошей, тому вона шукає додатковий заробіток в інтернеті. Якщо комусь потрібно цілими днями перебувати на роботі, то влаштовуватися ще на одну, вже фізично неможливо.

Залишається тільки шукати нові можливості в мережі. На щастя, тут можна знайти безліч способів для отримання доходу.

Якщо побудувати реферальну мережу, то з’явиться пасивний заробіток в інтернеті без вкладень. Тут вже і працювати не доведеться. Це будуть робити за вас інші.

Перевага роботи в інтернеті також полягає в тому, що можна просто займатися своєю улюбленою справою і отримувати від цього прибуток. Заробляти можна навіть на простому спілкуванні.

Мільйони людей не можуть обходитися без спілкування в соціальних мережах. Кожну дію потрібно монетизувати. Тоді, навіть ваші близькі не будуть злитися від того, що ви постійно сидите в соціальній мережі і спілкуєтеся з різними людьми. Можна навіть родичів зацікавити таким заробітком і отримувати відсотки від їх дій у спільнотах.

Чим зайнятися в інтернеті, щоб заробити?

Якщо людині необхідний додатковий заробіток в інтернеті, то вона може почати з соціальних мереж, а потім поступово перейти на більш смачні з фінансової точки зору пропозиції. Відразу переходити на серйозні сфери доходу, буде складно.

Незвичайні ніші в соціальних мережах

Будь-який громадянин розвиненої країни встиг обзавестися своїми сторінками в соцмережах. Підприємці цим користуються, а люди отримують можливість заробити на дозвіллі. Звичайна людина може допомогти розкрутити бізнес-проект, своїми діями:

 • Вступом до спільноти, наповнюючи їх;
 • Лайкаючи певні записи;
 • Запрошуючи знайомих вступити в групу;
 • Показуючи користувачам, якісь записи зі свого облікового запису;
 • Та іншими діями.

Сума заробітку залежить від складності завдання. В кожному проекті діють свої розцінки. Деякі замовники готові платити близько 1 гривні за лайк, тому користувачі можуть на дозвіллі налайкати хороший дохід. При цьому вкладати нічого не треба. Можна працювати за допомогою перевірених сервісів типу: V-like або VKTarget.

Як отримати хороший дохід в соціальних мережах?

Не варто починати свою роботу зі своєї іменної сторінки. Хай там залишаться ваші друзі і близькі. Краще відкрити окрему сторінку для роботи.

Штучні акаунти повинні виглядати як справжні, з завантаженими фотографіями і друзями. Їх має бути більше сорока. Треба постійно робити якісь записи, відзначати чужі.

Після того, як буде створений акаунт, треба заповнювати його і через півмісяця працювати.

Зареєструвавшись на одному з сервісів, приступають до завдань. Не варто робити спочатку одне завдання, потім інше. Необхідно перейти до однієї категорії замовлення і вкладати в неї всі свої сили.

Порада! Може настати такий момент, коли завдань не залишиться. Щоб дарма не гаяти часу, треба зареєструватися і в інших схожих сервісах.

Коли надходить замовлення, необхідно спочатку його уважно прочитати. Якщо його правила не відповідають вимогам соцмережі, то краще від нього відмовитися. Не варто лайкати записи, які вам не подобаються.

Стрічка повинна наповнюватися природним, а не штучним способом. Люди відразу дізнаються, якщо сторінки створені для отримання заробітку. З такими друзями спілкуватися ніхто не буде.

Людям вигідно працювати в інтернеті ще й тому, що тут можна виконувати роботу в будь-який час.

Оптимальна ніша для заробітку

Будь-який талант можна виявити за допомогою інтернету. Якщо людина любить займатися рукоділлям: вишивати, в’язати, робити макраме, шити, то вона і з цього отримає дохід.

Покупці постійно прагнуть придбати виріб, створений ручним способом, незважаючи на його високу вартість. Люди захоплюються творами, а майстрині отримують від цього, не тільки гроші, але і задоволення.

В мережі є безліч виставок з такою творчістю. Крім цього існують відкриті вакансії для тих, хто вміють шити, в’язати і вишивати. Основна умова: щоб людина володіла талантом.

Продавати вироби можна в самому інтернеті. Для цього відкривають сторінку в соціальній мережі і завантажують туди фотографії зі своїми роботами. Якщо виготовляти якісні і цікаві вироби, то не доведеться довго чекати, коли їх куплять.

Створюється невелика група, заповнюється фотографіями з роботами. Потім потрібно створити рекламу для групи, щоб залучити туди народ. Не обов’язково для цього звертатися у всякі сервіси. Можна самостійно потихеньку розвинути групу. Якщо заходити на спеціалізовані форуми і рекламувати свої вироби і групу, то скоро вона заповниться.

Легкий спосіб заробити на криптовалюті

Сьогодні ця тема вважається дуже популярною. Багато сайтів пропонують зайнятися криптовалютою. Звичайно, про майнінг краще не говорити, оскільки тут доведеться багато вкладати. Гарантії на одержання прибутку немає. У мережі з’явилося багато шахраїв, що пропонують додатковий заробіток на криптовалюті.

Тим не менше, існують більш прості і доступні способи для школярів, пенсіонерів і звичайних користувачів. Наприклад, можна отримувати дохід на біткоін кранах.

Це не помилка, тут мова йде саме про крани, які відкривають, і щось тече. Тільки тут з них будуть йти біткоіни. Розраховувати відразу на великий прибуток не варто. Але й особливих дій робити не треба. Гравець повинен побувати на сайті і ввести капчу.

Це легке завдання дозволяє заробити частинку біткоіна або сатоші. Один сатоші дорівнює 0.00000001 ВТС. Проробляти одну дію можна періодично і кожен раз за це будуть капати сатоші.

Найкращі сервіси біткоін-кранів

Зазвичай сайти-крани платять сатошами або іншою криптовалютою типу: догкоінів, лайткоінів або ефірів. Власники таких сайтів намагаються залучати народ з допомогою сатош. Це, свого роду «підгодовування» для них.

Такий корм на сайтах видають весь день. Тільки треба робити невеличкі перерви. На одному крані користувач заробляє якусь частку біткоіна. Але якщо він прийме участь на інших сайтах теж, то збільшить дохід. Краще побувати на таких кранах:

 • Free Bitcoin;
 • Bonus Bitcoin;
 • Daily Free Bits;
 • BitFun;
 • Free Dogecoin;
 • MoonBitcoin;
 • MoonLitecoin;

Для обміну зароблених сатош в наші гроші, потрібно скористатися послугами обмінного пункту:

 • Xchange;
 • 60сек;
 • ProstoCash;
 • Ychanger;

Також можна отримувати дохід з продажу криптовалюти на біржах:

 • LocalBitcoins;
 • EXMO;
 • BitMEX;

Користувачеві вигідніше обмінювати біткоіни на біржі ніж в обмінному пункті. Зайнявшись криптотою, створіть свій біткоін-гаманець.

Робота в інтернеті на телефоні

Цю систему зрозуміє кожен школяр. Тут виконують елементарні дії для отримання додаткового доходу. Головна умова, щоб був інтернет. Користувачеві не треба ніде сидіти. Працювати можна в будь-якому місці, навіть на дорозі в інститут, школу, парк, магазин, бібліотеку. Якщо зареєструватися в різних сервісах, то прибуток збільшиться.

Щоб отримати заробіток в інтернеті без вкладень, працюючи на телефоні, потрібно встановити спеціальні програми для скачування необхідних ігор, програм або перегляду роликів. Можна вибрати програми з наступного списку:

 • PayForInstall;
 • AdvertApp;
 • WHAFF Rewards;
 • AppCent;

Встановивши одну з таких програм можна переходити до наступних дій:

 1. Взяти доступне завдання для виконання;
 2. Виконувати партнерське замовлення (за його наявності);
 3. Зайнятися розвитком реферального програми.

Потрібно враховувати деякі нюанси, оптимізуючи цей процес:

Отримавши замовлення, правильно виконуйте його. Тобто, багато завдання вимагають не тільки завантаження та запуску програми, але і використання його більш одного дня, прояви активності або написання відгуку.

У різних проектах виходять пропозиції для скачування програми, яке вже скачували. Щоб з цим не стикатися, правильно працюйте і ведіть список завантажених програм.

Не завжди з’являється багато замовлень на сервісі. Можна перейти до перегляду коротких роликів за гроші, поки немає інших пропозицій.

Для збільшення прибутку і отримання пасивного заробітку, прийміть участь в партнерській програмі. Рекламу можна поставити у себе на сторінці соціальної мережі.

Платні опитування для любителів відповідати на питання

Розглядаючи додатковий заробіток у вільний час для чоловіків і жінок, варто поговорити про наступний спосіб. Компанія, яка організувала платне опитування готова заплатити кожній людині, яка може просто та докладно відповісти на питання. За рахунок таких опитувань, виробники просувають свої товари і отримують клієнтуру.

Досвідченим споживачам треба говорити про свої враження, уподобання, примхи і смаки. Відповівши на нескладне питання на будь-яку тему, учасник заробляє гроші.

Дохід від опитувань отримують на цих сайтах:

 • Запитальник;
 • Власна думка;
 • МоеМнение;
 • Rublklub;
 • Myiyo;
 • ПлатныйОпрос;
 • ЭкспетноеМнение.

Краще зареєструватися на різних сайтах-опитувальниках, представлених у списку. Тоді буде більше пропозицій.

Користуйтеся однією поштовою скринькою, щоб не шукати потім інформацію у всіх е-мейлах.

Щоб отримати додатковий заробіток в інтернеті, в анкетах треба писати повну інформацію. За це роблять доплати.

Важливо! Перевірку ваших даних ніхто робити не буде. На ключові питання відповідайте чесно. Нечесних співробітників швидко обчислюють і не запрошують на платні опитування.

Не можна писати про свою неплатоспроможність, несамостійності і скупості. Після того, як користувач пройде реєстрацію, потрібно трохи почекати, коли буде робота. Потім, треба відразу на неї відреагувати.

Написання відгуків за гроші

Люди постійно потребують якихось продуктів, послуг та відвідування культурних закладів. Коли вони думають, де купити певний товар або замовити послугу, вони спочатку дізнаються, що говорять про них споживачі. Щоб заслужити довіру покупців, компанії купують відгуки з коментарями. Чудовий додатковий заробіток в інтернеті без жодних навіть мінімальних грошових вкладень, люди отримують зареєструвавшись в одній з цих систем:

 • LiveExpert;
 • Кьюкоммент;
 • LinkUm;
 • Отзовик;

Визначившись з системою, переходять до наступних дій:

 • Реєструються, читають правила системи;
 • Після цього пишуть відгуки про товари і послуги;
 • Відправляють роботу модератору;
 • Якщо всі правила будуть враховані, то тексти опублікують, а згодом і оплатять їх читання.

Миттєве нарахування бонусів. Якщо ваш відгук буде читати велика кількість людей, то система заплатить за кожен перегляд. Коли набереться певна сума, її виводять на свій гаманець.

Вартість коментаря на кожному сайті різна. Якщо на одному сайті платять 10 рублів за один відгук, то на іншому можна отримати 500 рублів, якщо кількість переглядів досягне 1000.

Важливо! Не можна закидати цю справу на місяці, інакше можна втратити зароблені кошти і свій кабінет.

Рекомендації для успішної роботи онлайн

 • Писати відгуки повинна грамотна людина. Текст, написаний з помилками, може не пройти через перевірку.
 • Хвалити можна тільки той товар, який ви дійсно використовували.
 • Якщо додати до тексту фото, то пост стане більш популярним і отримає більше переглядів.
 • Для невпинного зростання додаткового доходу, потрібно залишати посилання на попередні записи в кожному новому відгуку.
 • Якщо робити все правильно, то на написанні коментарів користувач зможе добре заробляти.

Інші види додаткового підробітку в інтернеті

Якщо користувач надає перевагу більш складній роботі, то він може спробувати зайнятися фрілансом:

 • На біржі копірайтерів, рерайтерів;
 • Набирати текст, прослухавши відеоролик;
 • Виконуючи різні рекламні операції (дизайн, комп’ютерна верстка);
 • Створюючи трейлери, відеоролики, різні інформаційні продукти;
 • Просуваючи сайти в інтернеті.

Цей список можна продовжити або зайнятися одним із запропонованих варіантів. В інтернеті можна заробляти на власному таланті. Якщо зняти на відео майстер-клас виготовлення того чи іншого продукту і завантажити його в Ютубі, то з часом можна отримувати дохід від реклами.

Фрілансером може виступати онлайн-оператор, редактор, менеджер проекту. Він повинен бути комунікабельним, володіти здатністю відстоювання своїх позицій під час суперечки. Підбробіток в інтернеті фрілансера вищий, ніж у користувачів початківців, що працюють на кліках або лайках. Але ця робота вимагає завзятості і наполегливості.

Можливість підробити жінкам в декреті

Багато вагітних жінок часом залишаються без заняття. Вони не знають, як вигідно використовувати вільний час. Замість перегляду телевізора, можна займатися справою. Якщо є якесь захоплення, то слід його розвинути і отримувати з нього прибуток. А якщо його немає, то стати:

Модератором на сайті. Для публікації матеріалів у групах соцмереж, потрібні деякі знання.

Оператором. Сьогодні вакансія оператора стала дуже поширеною. Центр обладнають телефоном та інтернетом. Треба сидіти на телефоні, давати довідки, після невеликого навчання. На телефоні працюють менеджери з продажу. Вони повинні самі телефонувати потенційним покупцям, рекламуючи свій продукт. Менеджер отримує відсотки від кожного клієнта.

Організатором і ведучим вебінару. Ведучий повинен уміти правильно говорити і доносити до людей свою думку. Хороша сфера для заробітку для людини, що розбирається в певних питаннях.

Дизайнером. Люди з хорошим смаком, фантазією, користуючись простими програмами, займаються веб дизайном.

Репетитором. Цей спосіб підходить для вчителів. Навчати можна через спеціальну програму або Скайп. Успішні викладачі збирають великі аудиторії учнів.

Консультантом. Можна консультувати з юридичних, фінансових, медичних питань. Маючи за спиною диплом бакалавра, слід використовувати свої знання за призначенням.

Редактором. Веб-майстри потребують редакторських послуг та готові замовляти їх постійно.

Складачем тексту. Краще відразу зайнятися копірайтерством. Якщо набрати хороший рейтинг, то замовлення потечуть рікою. Тільки не варто від жадібності братися відразу за всі тексти, інакше вийде не дуже якісно. Замовник співпрацює з відповідальними виконавцями, здатними виконати всі його вимоги та вчасно здати статтю.

Щоб ефективно використовувати свій вільний час, скористайтесь одним із запропонованих способів.

Висновок

Новий час диктує свої закони. Раніше людина навіть уявити не могла, що буде отримувати віртуальні гроші і користуватись додатковим підробітком в інтернеті. Зараз ми оплачуємо навіть комунальні послуги електронними грошима. Можливо, скоро люди перестануть використовувати паперові засоби і повністю перейдуть на віртуальну валюту. Варто розглядати серйозно, спосіб отримання додаткового доходу та заробітку в інтернеті.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар