Де знайти роботу. 10 сайтів, де фрілансери шукають замовника і навпаки

Де знайти роботу

Статтю оновлено:

Щоб працювати самому на себе, не обов’язково відкривати бізнес. Досить зареєструватися на біржі фрілансерів. Тож поговоримо про те, де знайти роботу в інтернеті.

Нижче ми представимо на ваш розгляд 10 найкращих сайтів для роботи в інтернеті, які відкриті для всіх. Вони мають чудові відгуки і в більшості випадків платять в доларах.

Upwork

Upwork – перший і для багатьох навіть єдиний ресурс, з яким асоціюється питання фрілансу. Це американський сайт з чудовою репутацією.

Апворк – одна з найкращих і найбільших платформ, яка зібрала близько 10 млн зареєстрованих фрілансерів. Їх кількість на майданчику продовжує зростати. Але найголовніше те, що роботу тут зможе знайти практично кожен: на тривалий термін або на короткий, з погодинною оплатою або з відрядною, новачок або професіонал.

Сервіс доступний в більш ніж у 180 країнах світу. Тут можуть знайти пропозиції веб-розробники, дизайнери, письменники, програмісти, продавці, бухгалтери, аудіо- та відеорежисери, працівники технічної підтримки і науки, аналітики і багато інших.

Одна з унікальних особливостей ресурсу – функція Upwork Pro, яка дозволяє роботодавцям співпрацювати тільки з професіоналами своєї справи.

Freelancer

Це одна з найбільш «досвідчених» і популярних платформ, яка почала функціонувати ще в 2009 році. Сьогодні там зареєстровані 15 млн користувачів. Спектр робочих пропозицій величезний: від написання текстів до розробки мобільних додатків.

Особливість Freelancer – конкурсний формат проектів. Роботодавець надає деталі і вимоги до замовлення, потім серед фрілансерів вибирають кращого, і він отримує роботу. Погодинний формат роботи тут також використовують.

Спочатку всі замовлення тут коштували п’ять доларів (в перекладі з англійської fiver означає «п’ятірка», «банкнота в п’ять фунтів»). Природно, це не обов’язкова вимога на сьогоднішній день, коли ціни можуть досягати навіть $ 10 тисяч за проект.

На відміну від безлічі традиційних фрілансерських платформ, на Fiverr фрілансери пропонують свої навички та здібності компаніям, а не навпаки.

Створити профіль на сайті можна легко, без додаткових реєстрацій, а просто використовуючи свій Google- або Facebook-аккаунт. Платформа налічує понад 100 категорій, в яких фрілансери можуть пропонувати свої послуги.

Кожні 5 секунд на сайті замовляють послугу, а загальна кількість завершених проектів вже перевалила за позначку в 25 мільйонів.

College Recruiter

Платформа призначена в основному для студентів коледжів і університетів, які шукають спосіб паралельно з навчанням заробити трохи грошей.

Але тут можна також знайти стажування та сезонну роботу. Діапазон вакансій великий і стосується різних сфер: від економіки і комп’ютерних наук до психології і діяльності медичного персоналу.

На сайті зареєстровані студенти з більш ніж 7500 навчальних закладів, а також близько тисячі компаній-роботодавців.

Toptal

Toptal неабияк відрізняється від всіх інших платформ списку. Тільки 3% з усіх заявлених кандидатів-фрілансерів тут стверджують адміністратори.

Це сайт виключно для профі з багатим досвідом за спиною. В обов’язковому відборі вас чекає тестування та інтерв’ю.

Девіз Toptal – якість понад усе! Платформа сфокусована на трьох сферах: розробка програмного забезпечення, дизайн і фінанси.

PeoplePerHour

Суть роботи платформи відповідає назві. На PeoplePerHour можна встановити ціни в погодинному форматі. Тут замовляють проекти по веб-дизайну, відео, аудіо, веб-розробки, продажу та маркетингу. Також в ходу переклади, розробка програмного забезпечення, мобільних додатків і інше.

Щодня цей ресурс відвідують більше одного мільйона користувачів – як фрілансерів, так і роботодавців. Після відправки перших п’ятнадцяти заявок фрілансерам необхідно придбати платну підписку.

Guru

Платформою за рік користуються 1,5 млн осіб по всьому світу. Тут виконали більше мільйона угод із загальним бюджетом в $ 200 млн.

Крім замовлень на послуги в сфері IT тут можна знайти роботу в області дизайну, мистецтва і мультимедіа, продаж і маркетингу.

Guru схожа на Upwork і Freelancer. Фрілансери подають заявки на запропоновані вакансії і отримують зарплату по закінченні проекту. Платформа забезпечує виконавця необхідними інструментами: все, що потрібно для визначення завдання і позначення етапів, на які воно ділиться, а також все для комунікації з роботодавцями, включаючи обмін файлами і узгодження графіків платежів.

Speedlancer

Сайт Speedlancer, що працює з 2,7 тис. підписниками по всьому світу, вважається найшвидшим фріланс-ринком в світі. «Фішкою» платформи стало обмеження по часу на виконання завдань. Після того як вас затвердили на виконання того чи іншого проекту, у вас є чотири години, протягом яких ви повинні все зробити.

Основні сфери, в рамках яких ви можете отримати завдання – графічний дизайн, статті для блогів, дизайн відео, ілюстрації, веб-дослідження по специфічних темах.

Freelancehunt

Це одна з найпопулярніших фріланс-платформ в Україні: близько 70% користувачів українці, решта – з Росії, Білорусії, Казахстану.

Тут працюють 100 тис. замовників і більше 250 тис. фрілансерів, які можуть вибирати роботу з 350 тис. проектів: від розробки комп’ютерних ігор до надання послуг рукоділля.

Для безпеки сервіс пропонує резервувати гроші за допомогою послуги «Сейф». В цілому схема роботи близька до класичних варіантів, наприклад, до Upwork.

Kabanchik

Kabanchik – це повноцінний онлайн-сервіс для вирішення дуже різнопланових завдань: від бізнес-стратегій до побутових проблем. Тут можна знайти як вакансію перекладача текстів для сайту компанії, так і прибиральника для чиєїсь квартири.

Платформа, яка почала працювати ще в 2012 році, сьогодні досягла рівня 250 тис. замовників і понад 60 тис. виконавців. Як і Freelancehunt, Kabanchik популярний у великих містах України і в сусідніх країнах.

А у вас є досвід роботи на подібних проектах? Поділіться ним в коментарях.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про