Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Де найвигідніше міняти гроші в інтернеті – агрегатор Bestchange підкаже

Обмінник Bestchange

Статтю оновлено:

Всі хто заробляє гроші онлайн шукає варіанти, де найкраще обміняти гроші в інтернеті, або який найкращий обмінник. Це важливо, щоб обмінювати по хорошому курсі і не втрачати на великій комісії. Тому у цій статті ми поговоримо про хороший сайт, де ведеться моніторинг курсів різних обмінників – Bestchange.

Електронні гроші стають повсюдним явищем у наш час все більше і більше людей бачать в них користь. Але різні сайти яких інвестиційні проекти вибирають ті платіжні системи, з якими їм вигідніше працювати.

Іноді може виявитися так, що гроші у вас є, але не на тому гаманці, який вам потрібен. Для вирішення цієї проблеми завжди є можливість скористатися обмінними сервісами та отримати кошти на той гаманець платіжної системи, яка потрібна в даний момент.

Bestchange – ваш надійний фінансовий помічник

Але є проблеми, оскільки мережа інтернет дозволяє залишатися практично анонімною, при переказі коштів обмінника вас можуть обдурити на курсі, або взагалі не повернути обіцяні кошти. Що ж тоді робити? Як міняти гроші в інтернеті?

Для того, щоб бути впевненими у здійсненні ваших обмінних операцій ми хочемо познайомити вас з унікальною платформою під назвою BestChange. Відгуки про те, як користуватися моніторингом обмінників буде розглянуто далі у статті.

BestChange – універсальна платформа, яка є моніторингом обмінних пунктів, вона надає повну інформацію про статус обмінника, його курси і резерві валют в реальному часі. В інтернеті часто вживають просто «Bestchange обмінник». Даний ресурс працює з 2007 року і довів свою корисність і на даний момент розміщує більше 300 обмінних сервісів на своєму ресурсі.

За допомогою даного моніторингу можна швидко обмінювати свої гроші з таких популярних електронних гаманців як Advanced cash, Perfect money, Payeer і Bitcoin.

реєстрація

І що в ньому такого особливого?

Моніторинг обмінників BestChange надає інформацію тільки про перевірені і якісні електронні обмінні пункти. Всі ті, хто займається обміном електронних валют, знають, що до обмінника, який знаходиться на моніторингу Бестчендж, завжди буде більше довіри. Потрапити в лістинг на даний моніторинг досить непросто, ось вимоги для подачі прохання на розміщення свого обмінника на даному ресурсі.

Для багатьох вирішується вічна проблема з пошуком самого вигідного курсу, так як перед очима будуть десятки обмінників з різними курсами. Бестчендж буде відображати найбільш вигідні курси за запитом користувача від найбільш вигідного до не зовсім вигідному.

Таким чином, всі обмінники, які можна знайти на Бестчендж, є перевіреними і кожен може бути впевненими у виконанні їх зобов’язань. Якщо ви все-таки зіткнулися з проблемою з одним з обмінників, завжди можна написати свої негативні відгуки на моніторингу про даному ресурсі. Він буде вилучений із загального рейтингу до з’ясування обставин або зовсім видалений. Обмінним сервісів не вигідно обманювати своїх користувачів, так як вони просто втратять чималу аудиторію і кредит довіри, після чого до них навряд чи хтось звернеться.

Можливості BestChange для заробітку

Партнерська програма. Bestchange, крім послуг, надає можливість заробітку грошей, шляхом рекомендацій своїм знайомим даного сервісу. Нижче на картинці ви зможете побачити, наскільки щедра адміністрація сайту, яка дбає про свій розвиток.

  1. S. Категорично забороняється самостійно переходити за своїми посиланнями або використовувати додаткові сервіси для збільшення кількості відвідувань сайту за допомогою вашого реферального посилання.

Розширення для браузера. Bestchange надає зручне розширення для браузерів, якщо вам незручно постійно переходити на сайт. З його допомогою можна почати користуватися ресурсом натиснувши одну кнопку. Знаходиться розширення в розділі «додатки».

Транзитний обмін. Якщо хтось все ж зіткнеться з проблемою і не знайде способу безпосередньо обміняти необхідну валюту, він зможе скористатися функцією «Подвійний обмін». У цьому випадку моніторинг підбере для нього найвигіднішу транзитну валюту.

Бонуси за відвідування сайту. Ще один приємний сюрприз, де просто так, щодня відвідуючи сайт користувачі можуть отримувати від 0.01 до 0.35 рублів на Яндекс.Гроші. Так, це небагато, але хто вам ще просто так подарує гроші просто так?)

Калькулятор. Перейшовши на вкладку «калькулятор», можна розрахувати, скільки тієї чи іншої валюти ви отримаєте з усіма відрахуваннями у вигляді комісій платіжних систем.

Функція оповіщення. Якщо ви очікуєте певний курс, є можливість замовити собі сповіщення на пошту в розділі «сповіщення». Як тільки курс опуститься до даного значення, вам на пошту прийде лист з повідомленням про це.

Як користуватися моніторингом Bestchange

Для того, щоб почати користуватися моніторингом обмінників Bestchange, потрібно перейти на офіційний сайт. Ви можете зареєструватися в системі для отримання бонусів за партнерською програмою. Якщо ж це не викликає жодного інтересу, то ви зробили все необхідне =)

Ліворуч можна спостерігати довгий вертикальний список з двома колонками «віддати» і «отримати». Список досить великий, але це ще не все, внизу є біла стрілочка, яка дозволяє побачити повний список валют, доступних до обміну.

Після того, як повністю буде вказана операція, яка повинна бути проведена, буде показано інформаційне віконце, в якому ви зможете вибирати обмінники.

Перед вами з’явиться 6 стовпців:

  1. натиснувши на значок, ви зможете отримати загальну інформацію про обмінник
  2. показує назви обмінних пунктів, які задовольняють ваш запит. Також навпроти назви може стояти одна або декілька іконок. Навівши на них, ви можете прочитати, що вони позначають.
  3. показується курс обміну
  4. суму одержання
  5. ви можете побачити резерв валюти. Вибирайте обмінники резерв яких більше, ніж та сума на яку ви хочете здійснити обмін
  6. можна бачити кількість негативних і позитивних відгуків, а натиснувши навіть перейти і почитати всі відгуки самостійно.

Після того, як знайдете найбільш відповідний вам обмінник, залишається тільки «клацнути» з його назви, після чого браузер перекине на сайт, де буде здійснений обмін. Деякі обмінні пункти електронних валют пропонують пройти реєстрацію для того, щоб дозволити скористатися знижкою чи отримувати бонуси від комісій ваших рефералів. Радимо вчинити реєстрацію Bestchange облікового запису і зменшити вашу комісію.

Відгуки про BestChange

Складно переоцінити корисність даного обмінника, так як він дозволяє заощадити «нереальну» кількість часу в пошуках надійного обмінника з вигідним курсом обміну. Всі цінують свій час, і ви зможете зекономити його, розібравшись як користуватися моніторингом BestChange. До того ж, сервіс надає можливість заробляти «ні на що», просто відвідуючи сайт та радячи відвідувати сайт вашим знайомим.

Ми не раз користувалися цим ресурсом і можемо сказати, що від роботи з ним у нас тільки позитивні відгуки. Не було жодних проблеми. Робили переклади як з банківських карток, так і зі звичайних ЕПС, конвертація валют здійснювалася швидко. Економте свій час і гроші на обміні грошей друзі. В інтернеті повно шахраїв, але BestChange стоїть на сторожі порядку хоч і не лише інтернету, але у сфері обмінних операцій надасть вам допомогу. Якщо у вас залишилися питання, ви можете залишити їх нижче в коментарях. Також можете залишати свої відгуки або приєднатися в наш Telegram-чат і поспілкуватися з нами там.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про