Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Способи заробітку в інтернеті для копірайтера

копірайтер робота

Статтю оновлено:

Один з хороших видів заробітку в інтернеті, який можна перетворити на стабільну роботу –  копірайтинг. Особливо легко з написанням статей справляться люди з філологічною освітою – філологи.

Заробляти на написанні статей може кожен освічена людина, що володіє талантом цікаво і грамотно писати тексти. Навчитися цього «ремесла» можна без платних курсів і тривалого навчання, а навички знадобляться і в інших сферах діяльності.

Де знадобляться навички копірайтера? Крім роботи на біржах статей, автори високого рівня можуть використовувати свої знання і для роботи в інших областях.

Навіть якщо ви в основному займаєтеся копірайтингом, час від часу краще міняти основну роботу. Вносячи різноманітність, ви підвищите інтерес до роботи.

Альтернативний заробіток для копірайтера

Кожен копірайтер може відправитися на біржі фрілансу і там шукати цікаві пропозиції про роботу. Іноді, клієнти готові заплатити навіть за те, що досвідчений професіонал перевірить контент на сайті. А якщо ви ще не досягли високого рівня, вам стане в нагоді наша стаття Як стати професійним копірайтером.

Рано чи пізно, одноманітність у роботі набридає і треба розвиватися. Тому копірайтерам потрібно звернути увагу на наступні напрямки роботи:

Постінг як заробіток в інтернеті

В інтернеті постійно замовляють розміщення відгуків, написання коментарів, створення невеликих постів на форумах і так далі. Для досвідченого копірайтера, написання невеликих текстів дається легко. Все це називається постінг. І це ще одна ніша для роботи на дому віддалено.

Пошукати таку роботу можна на різних сайтах, наприклад, на Wmmail:

Навіть отримуючи за 10-20 центів за відгук або коментар можна швидко набрати хорошу суму. Щоб завжди були доступні доручення, використовуйте відразу кілька сайтів:

На всіх цих сайтах розміщено і загальні завдання, тому без роботи сидіти точно не доведеться. Не виконуйте всі підряд завдання, вибирайте тільки з хорошою оплатою, деякі роботодавці навмисно занижують ціни.

Заробіток на написанні текстів – відгуки

Багато копірайтерів хочуть перспективної роботи, але продаючи тексти можна отримувати тільки разову оплату. Було б непогано розмістити десь контент і стабільно отримувати за це виплати.

Якщо розміщувати відгуки на Irecommend і Otzovik, вам будуть платити за перегляди статей. Чим більше текстів і чим краще вони оптимізовані, тим вищий прибуток. Відгуки можна писати про одяг, фільми, послуги, ігри та інші об’єкти.

Копірайтер може заробляти на власному блозі

Найвигідніший спосіб заробітку на навичках копірайтера – це створення власного сайту. Зараз запустити ресурс зможе навіть новачок, так як є докладні інструкції і безкоштовні конструктори.

Менше ніж за годину, ви можете відкрити сайт через конструктор blogger чи wordpress.com . Основною перевагою вашого сайту буде інформація, тому створюйте хоч безкоштовний ресурс і починайте його наповнювати. Як варіант, можете вести живий журнал (LiveJournal).

Маркетинг для копірайтера

Сфера інтернет-реклами теж зараз актуальна і в ній крутяться серйозні гроші. Досвідчений копірайтер може запропонувати створення текстів, написання відгуків, описів товарів і навіть власні слогани.

Щоб влитися в цю нішу, доведеться працювати з біржами фрілансу і шукати відповідні замовлення. Бажано також навчитися створювати односторінкові сайти і красиво малювати, так як цього вимагає ефективна реклама.

Навряд чи успішний копірайтер став би шукати альтернативні способи заробітку. У вас не виходить багато заробляти на біржах контенту? Дізнайтеся, як продавати багато статей на біржах.

Розглядати потрібно різні способи заробітку, адже успіху можна досягнути у будь-якій ніші. Звичайно, для копірайтера основний дохід краще отримувати з бірж, але про створення свого сайту або переходу в нішу онлайн реклами не можна забувати.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про