Оцініть статтю!

СРА бізнес – що це і як стати успішним в ньому

СРА бізнес 2017

Практично на всьому в інтернеті можна побудувати успішний бізнес. Напрямів настільки багато, що кожен може почати справу практично з нуля і домогтися серйозних результатів. СРА бізнес – один із найперспективніших напрямків.

Партнерські програми займають не останнє місце в цьому списку, є маса прикладів, коли користувачі заробляли сотні тисяч рублів щомісяця.

СРА бізнес що це і як добитися успіху? Абревіатура CPA (click per action) перекладається як «оплата за дію». Якщо пояснювати простою мовою, то потрібно залучати куди-небудь людей і добиватися того, щоб вони виконали потрібну дію. Це може бути замовлення, реєстрація, встановлення програми та багато іншого.

Прибутковий CPA бізнес

Наскільки прибутково крутитися в цій ніші, немає сенсу навіть розповідати. Мільйони приносить СРА бізнес тим, хто знає, звідки і як добувати якісний трафік. Сумніви зникають, коли дивишся статистику.

Агрегатор партнерок ActionPay постійно оновлює статистичні дані по доходу вебмайстрів.

Чим займаються ці люди? Вони вибирають пропозиції (їх часто називають оферами) і потім всіляко рекламують їх, щоб отримати винагороду за залучених клієнтів. Умови скрізь відрізняються, також як і виконувані дії.

Наприклад, можна запрошувати людей в який-небудь магазин і отримувати прибуток з кожного замовлення.

Знайти покупців можна за допомогою власних сайтів, груп у соціальних мережах, форумів та іншими методами. Зробити це не так просто, тому потрібно розглядати інші офери.

Агрегатори пропонують великий вибір, тому можна знайти варіанти під будь-яку тематику. Наприклад, рекламуючи мобільні додатки.

З кожної установки надходить 60 центів. Це не так багато, але й примусити людей завантажувати гру набагато простіше, ніж витратити гроші в інтернет-магазині. Ключову роль відіграють джерела трафіку. Чим популярніший майданчик або чим більше грошей вкладається в рекламу, тим вищим стає прибуток.

Введення в СРА бізнес і арбітраж трафіку

Без свого майданчика теж цілком реально побудувати бізнес на CPA партнерках. Для цього застосовується арбітраж трафіку.

За рекламу доводиться платити власникам сайтів і інших популярних ресурсів. Звідти переходять користувачі і виконують потрібні дії. Така схема добре себе зарекомендувала, особливо серед тих, хто щось розуміє в рекламі.

Щоб не витратити гроші даремно, потрібно багато чому навчитися. Наш блог, як велика школа CPA бізнесу, так як на цю тему у нас планується багато цікавих статей:

  • Що таке CPA, PPC, CTR і CPM;
  • 4 помилки по роботі з CPA партнерками;
  • Якісна CPA мережа Advertstar;
  • Зарубіжний агрегатор партнерок Bizprofits;
  • 5 порад по арбітражу трафіку;
  • Видобуток трафіку з пошукових роботів Instagram;
  • Банківські офери – прибуткова справа.

Подумайте, яким чином краще залучати клієнтів і рекламувати офери.

Деякі купують недорогу рекламу в розкручених групах Однокласників, так як там більш доросла аудиторія, а вона платоспроможна. Рекламуєте крем від зморшок або які-небудь препарати, отримуєте хороший дохід.

Відгуки про СРА бізнес

Про CPA бізнес відгуки тільки позитивні, так як навіть новачкам вдається домогтися гарного доходу.

Якщо все так просто, чому мало хто користується цим способом? Багато про нього не знають, декому не хочеться розбиратися з партнерськими програмами, але найчастіше від цього відмовляються, так як потрібні вклади в рекламу.

Вже багато років я заробляю на партнерських програмах, розповідаючи своїм читачам про різні системи. Доходи тут чималі, ось до чого потрібно прагнути.

Завжди треба вибирати напрямок, в якому крутяться великі гроші. Партнерські програми СРА розвиваються, отримують відгуки, а бізнес з ними вирішуються запустити тисячі користувачів. Поповнюйте їх ряди, пробуйте і аналізуйте статистику, щоб постійно підвищувати конверсію.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про