Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Чи варто працювати на myiyo.com, відгуки і власний досвід

myiyo

Статтю оновлено:

Привіт, шановні читачі, небайдужі до тематики заробітку через інтернет . Статистика кризових часів все виразніше дає зрозуміти, що кількість бажаючих заробити додатково постійно зростає.

Причому половина з цих людей не шукає роботу на півставки в сусідньому офісі, а воліє заробляти, не покидаючи улюбленого крісла і просторів інтернету. Користь кризи в тому, що для багатьох працівників він відкрив фріланс і навчив віддаленому заробітку. Кількість і якість замовлень від клієнтів, які знаходяться за тридев’ять земель, безпосередньо залежить від кваліфікації і досвіду фахівця, а багато в чому і від його сміливості.

Ну, погодьтеся, не кожен бухгалтер – ось так, з ходу, вирішиться писати великі тлумачні статті для тематичних вебресурсів, нехай навіть тема буде його «рідна», про облік. Особисто я знаю класних фахівців, які і могли б поділитися власним досвідом і знаннями в певних сферах, але не наважувалися відразу взятися за серйозну статтю і вимагали своєрідною акліматизації – працювали на сайтах відгуків і анкетах типу myiyo. І тільки потім, звикнувши до думки, що замовники в інтернеті – з вибором і поруч кидали, переходили на інший рівень довіри й інший, більш високий, рівень замовлень.

Myiyo.com – починати можна тут

Експерти, в тому числі і я, радять новачкам, які хотіли б спробувати щастя заробітку онлайн, починати з реєстрації на сайтах, що пропонують платні опитування . Але не всякий сайт щедро платить і навіть не всякий регулярно забезпечує роботою. Крім того попадається чимало шахрайських проектів.

РЕЄСТРАЦІЯ

Чому ж тоді варто вибрати myiyo.com, відгуки про який вельми суперечливі?

Проаналізуємо ресурс об’єктивно і неупереджено, без сподівань на його іноземне походження і не будуючи ілюзій з приводу того, що іноземці звикли платити на рівні своєї країни.

Ресурс, дійсно, представляє інтереси однієї з німецьких компаній mo’web GmbH з головним офісом в Дюссельдорфі. Підприємство занесено в довідник однією з найбільш авторитетних дослідницьких товариств в світі ESOMAR, а керівник компанії персонально є членом цього товариства.

І це головне офіційне підтвердження того, що myiyo – авторитетний ресурс, що спеціалізується на опитуваннях і допомагає виробникам зрозуміти, чого чекає від них споживач.

Тривалість опитування від 5 до 30 хвилин, якщо брати в середньому, то 15 хвилин, не більше. Організатори не дуже мучать виконавців довгими і нудними питаннями, намагаючись отримати ємні і максимально корисні відповіді. Конкуренти ж люблять надсилати анкети з значним списком питань, час відповідей на які займає не менше 40-60 хвилин.

Сайт має російськомовну версію, заробіток виплачує в євро, деякі щасливчики стверджують, що у них досить швидко виходило заробити по 35 євро, але таких мало. У чому ж проблема? Чому більшість користувачів розчаровані в опитувальнику і скаржаться, що анкети приходять так рідко, що сприймаєш цю подію, як свято, а будні коротати на інших, дешевих, анкетах?

На сайті офіційно написано, що він відкритий для роботи мешканців України. Це плюс.

Вся правда про опитувальник myiyo

Існує таке поняття, як демографічні групи, більш-менш залучені до опитувань. Це та ж цільова аудиторія, думка якої цікава тому чи іншому виробникові. Саме на неї і спираються організатори опитувань, розсилаючи анкети. Якщо ви не належите до категорії молодих мам, вам не надішлють анкету з питаннями про підгузки. Якщо ви – літній чоловік, то який сенс питати вас про бажані характеристики червоної помади? Все логічно, погодьтеся.

Тому немає сенсу ображатися на адміністрацію сайту, яка нібито зовсім не стежить за кількістю відправлених анкет (ага! У них, напевно, взагалі немає замовників, тільки людей дурять! Наобіцяли тут …). Не поспішайте з висновками, а то через таку скороспішності і з’являються негативні відгуки про сайт myiyo.

Ні в якому разі не захищаю, не вигороджую і не рекламую ресурс – просто вважаю, що оцінка повинна бути об’єктивною і опиратися не на емоції, а на факти.

І – ось вони, факти:

  • Ресурс все-таки більш орієнтований на споживачів з європейських країн, оскільки переважна більшість цільової аудиторії і потенційних покупців продукції складають саме жителі Західної Європи і, як не дивно, Африки.
  • Більшість опитувань ресурс проводить в Німеччині, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії і в ПАР.
  • В процесі збору бази даних користувачів зі східно-європейських, і латиноамериканських, і деяких азіатських країн представники цих регіонів отримували вкрай мало анкет. У рік одному користувачеві могло прийти 3-6 анкет, не більше.
  • Зараз можливість заробітку на myiyo для поляків, українців, турків зросла, але жителі ряду інших країн все так же відчувають проблеми із замовленнями на сайті.

Вимоги до учасників опитувань і винагорода

В принципі, в платних опитуваннях брати участь не обтяжливо, оскільки це не займає багато часу, і приємно, оскільки це оплачується.

Щоб регулярно отримувати анкети від myiyo, необхідно відповідати певним параметрам:

  • бути повнолітнім;
  • проживати в зазначених країнах (список вище);
  • зареєструватися в системі та мати не більше одного рахунку в myiyo.

Нагороджують в системі балами від 500 до 10 000 за опитування (при переведенні в грошовий еквівалент це від 0,5 до 10 євро), але заробити можна, не тільки запальні анкети – тут платять і за спілкування з іншими учасниками системи, і за участь в партнерських програмах.

Будь-яка дія на сайті супроводжується збільшенням балів:

  • заповнення профілю – 500 (0,5 євро);
  • запрошення одного в систему – така ж ціна (на цьому побудовані партнерки – чим більше друзів привів, тим більше заробив, чимало тільки на них і заробляють);
  • активація електронної пошти – 100 балів (0,1 євро).

Накопичувальний мінімум, який дозволяє виведення коштів – 20 000 очок (20 євро). Для жителів України, за твердженням представників системи, можливий щоденний висновок прямо на банківський рахунок (він є у кожного власника картки для виплат, дізнатися його номер можна через інтернет-банкінг або в службі підтримки банку). 

Ще кілька років тому українцям було вкрай незручно працювати з myiyo, через неможливість виведення коштів з ПейПел.

Як зареєструватися на myiyo

Процедура реєстрації в опитувальнику досить проста, але вимагає трохи терпіння – необхідно відповісти на вкладені міні-анкети дуже детально, оскільки від цього залежить кількість надісланих анкет та рівень заробітку.

РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрацію виконуйте на головній сторінці сайту. Зараз навіть не потрібно кудись переходити і шукати російськомовну версію – все робиться способом автоперекладів на потрібну мову.

Всі необхідні для заповнення поля розміщені в правому кутку сторінки – все стандартно: вводите свої дані, активуєте емейл, заповнюєте анкету і отримує перші заслужену винагороду.

Для більш конкретного уявлення про вас представників опитувальника рекомендую виділити 10 хвилин для заповнення анкети. Питання, включені в анкетування, різноманітні і стосуються вашого роду занять, займаної посади, рівня впливу в компанії, в якій ви працюєте, наявності або відсутності в будинку певної побутової техніки, тварин, складу сім’ї та наявності дітей.

Так само організатори цікавляться, чи є у вас автомобілі і в якій кількості, чи плануєте ви їх придбання, вашими уподобаннями в плані відпочинку і виборі курортів.

Нашим недовірливим користувачам поясню, що це не проста цікавість і не спроба вивідати інформацію для використання в своїх інтересах. На базі ваших відповідей розробники опитувань будуть знати, яку анкету вам буде легко і цікаво заповнювати, яка продукція є для вас найбільш актуальною, в якій тематиці ви розбираєтеся найкраще і зможете висловити конкретне і корисне побажання виробнику.

Присвоєння титулів і відсіювання учасників

Мyiyo – опитувальник популярний, але не зовсім прозорий для учасника анкетування. Правда, про це адміністрація чесно попереджає в розділі «Питання – відповідь».

Перше, що не зовсім зрозуміло – присвоєння титулів. Коли людина тільки зареєструвалася, їй автоматично присвоюють звання Новачка. Тут – без питань. Далі йдуть титули Досвідчений, Профі, Ветеран. Кожен з них присвоюється автоматично за певну кількість дій учасника, але яких – не знає навіть сам учасник. Тобто, на цьому сайті він змушений діяти інтуїтивно.

На питання, чому з правил досягнення певного рівня роблять великий секрет, адміністрація відповідає, що це незнання – своєрідна міра захисту, так, мовляв, користувач буде працювати в системі чесно, а не для накрутки собі чергового звання.

Друге незрозуміле – несподіваний виліт з опитування. Неодноразово чув скарги від учасників, що в процесі роботи над заповненням анкети (особливо, коли вже все майже заповнено і залишилися останні один-два пункти), система раптом показує помилку і обнуляє всі відповіді. Доводиться починати все заново, але фінал той же.

Причина, як пояснюють організатори – достатня кількість готових анкет. Простіше кажучи, відповідей для виробника повно і без вашої, тому вашу анкету не приймуть і не оплатять.

Порада: постійно стежте за новими повідомленнями в скриньці і приступайте до роботи, як можна швидше, щоб вас не випередили.

Інші причини відсіювання: ви не належите до необхідної демографічної групи, і ви недбало або нечесно заповнюєте анкету, тобто при реєстрації ви спочатку сказали, що щось одне про себе, а під час заповнення анкети натиснули, щось зовсім інше. Слідкуйте за цим.

Увага і акуратність важливі в будь-якій роботі, тому не вважайте опитування примхою і дурістю, які проводять знічев’я. Західні компанії дуже зважають на думку споживача – їх робота заснована на діалозі з клієнтом.

Мені залишається лише побажати вам західноєвропейської відповідальності навіть у дрібницях і західноєвропейського рівня заробітку.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про