Чи можна заробляти на перепродажі статей

заробляти на перепродажі статей

Ще на початку року ми вирішили поставити для себе один експеримент, чи можливо заробляти на перепродажі статей на різних біржах копірайтингу.

Так вийшло, що у нашого копірайтера на найпопулярніших біржах вже були розкручені акаунти. Тобто всюди був високий рейтинг і багато позитивних відгуків, тому він міг брати дорожчі замовлення в кілька разів, ніж його конкуренти.

І є декілька способів заробітку на статтях. Один з яких написання статті під замовлення, де від працівника вимагають конкретні умови. А другий спосіб полягає в продажі готових статей. Загалом вирішили випробувати обидва варіанти.

Перепродаж статей під замовлення

Відразу варто відзначити, що найкрутіші результати вийшли на біржах: MiraText і Advego. Тому будемо виділяти кейси саме з цих ресурсів.

Почнемо з того, що копірайтеру початківцю платять 15-20 рублів за 1000 символів , в той час як досвідченому SEO копірайтеру готові віддавати по 40-55 рублів за таку ж роботу.

Було прийнято рішення брати майже всі замовлення і роздавати їх початківцям копірайтером, після чого наш SEO оптимізатор редагував статтю до ідеального стану і тільки потім здавали роботу.

За 6 місяців такої роботи, ми змогли взяти замовлень на написання 195 статей, де середня довжина склала 3 500 символів. Таким чином вдалося заробити 307 тисяч рублів і віднімаємо з цієї суми 185 тисяч рублів (оплата роботи початківців копірайтерів).

Разом : 185 тисяч рублів прибутку без вирахування податку та комісії для нашого SEO оптимізатора. Якщо грубо порахувати, то він отримував по 30 тисяч рублів на місяць за те, що проводив по 2 години на день за замовленнями.

Мінуси : за 6 місяців він втомився переробляти роботи і підлаштовуватися під потреби вредних замовників. Деякі роботи довелося переробляти по 10 разів, щоб догодити клієнту.

Перепродаж готових статей

Купити хорошу готову статтю і доробити її до досконалості виявилося набагато простіше. Тут ціни на статті були по 10-14 рублів за 1000 символів. І ми відразу вирішили, що будемо перепродувати їх в 2 рази дорожче!

Ми почали скуповувати статті на популярні теми в одній біржі і викладати їх на інший. У день вдавалося продавати по 2-3 статті і навіть знайшли багато постійних клієнтів, які любили купувати матеріал на свою тему.

В цілому ми купили 100 статей, де середня довжина становила 3 ​​200 символів. Купували за 40 рублів готову статтю, а продавали по 80 руб. Чи не складно порахувати, яким повинен був бути прибуток.

Разом : 2 тисячі рублів чистого прибутку. Чому так мало? Решта пішла на біржові комісії. Тобто за 42 дня такої роботи нам вдалося заробити тільки 2 000 руб.

Ми пробували ставити ціни вище, проте продажі йдуть набагато гірше. Та й в цілому вийшло так, що ми з біржами ділилися 50% свого прибутку. Сподіваємося, що це буде корисною інформацією для тих, хто думав про подібний вид заробітку.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про