Чому мені подобається бути безробітним?

Бути безробітним

Життя практично кожної людини пов’язане з роботою, на ній ми проводимо найбільше часу і змушені від багато чого відмовлятися, щоб в черговий раз зайнятися обов’язками. Як це бути безробітним?

Когось такий розклад влаштовує, є навіть люди, що радуються роботою в офісі, так як їм не доводиться вирішувати складних завдань.

Чому мені подобається бути безробітним? Ось уже кілька років я ніде не працевлаштований, хоча володію двома дипломами.

Чому б не влаштуватися, адже кругом стільки відкритих вакансій, тим більше для затребуваних фахівців? Мені це не потрібно, я вибрав інший шлях і цілком цим задоволений.

Бути безробітним: без роботи теж можна жити!

Відразу хотілося б сказати, що я не сиджу на шиї батьків і не жебракую, я працюю не менше, ніж будь-яка інша людина, але самостійно розподіляю обов’язки, вирішую коли відпочивати, постійно збільшую прибуток і не добираюся вранці на роботу, заледве продираючи очі через те, що не виспався.

Хтось скаже, що це казки, але на своєму прикладі я переконався, що краще працювати на себе і до чогось прагнути, ніж бездумно крутити гайки» на якому-небудь заводі.

Багато людей несерйозно відносяться до інтернету, хоча їх думка змінюється, як тільки я показую, які гроші вдається отримувати з нього.

Я вже збився з рахунку, скільки саме сайтів я використовую для заробітку (їх точно більше 100 штук). Звідки стільки часу? Справа в тому, що я заробляю на партнерських програмах. Простіше кажучи, я веду блог і запрошую людей в різні системи, вони виконують роботу, а адміністрація цих сайтів виплачує мені невеликий відсоток.

З яких сайтів я отримую гроші?

В першу чергу розповім про систему Wmmail, так як там багаторівнева партнерська програма (гроші приходять з людей, яких запрошують мої реферали).

Але це не найголовніший джерело прибутку. Трохи більше року тому я почав інвестувати в Taxi Money. Звичайна економічна гра, де люди купують автомобілі, а для виведення пасивного прибутку потрібно запрошувати нових гравців.

Подивившись на дане зображення, ви можете приблизно розрахувати, скільки виходить в місяць (і це тільки з однієї гри з виведенням грошей).

Заради інтересу запитайте, скільки заробляють ваші знайомі, що займають непогані посади. Ви зрозумієте, що краще працювати на себе, ніж працювати в компанії, де тільки удача вирішує, чи ви отримаєте підвищення.

Хто не працює в інтернеті, той просто лінується!

Ви думаєте, мені було просто розвиватися з нуля, створювати блог без серйозних знань, та ще й прикладати величезні зусилля для його розвитку? Як би не так. Минуло кілька років зі старту, поки я не почав збирати хороший дохід.

Всі ті, хто досі не скористався інтернетом для роботи, відмазуються:

  • що в мережі кругом обман;
  • що без вкладень неможливо почати;
  • що їх знань недостатньо;
  • що в інтернеті взагалі не можна заробити.

Це безглузді аргументи людей, які не бажають працювати або просто не намагалися зібрати навіть 1000 рублів. Якщо ви з числа невпевнених користувачів, спробуйте почати з самого простого. На біржі Advego цілком реально почати з нуля і без навчання.

Там ви знайдете прості завдання з невеликою оплатою:

Це приклад, там є і багато інших завдань (для інших міст). Отримати 15 рублів за запрошення ви точно зможете, також, як і писати коментарі, ставити лайки, вступати до спільноти через соціальні мережі.

Коли розберетеся в тонкощах, зможете брати дорогі замовлення з пристойною оплатою.

Ось, наприклад, людина збирає відгуки за Mac OS (операційна система Apple). За кожен огляд він пропонує 2.83$ (близько 200 рублів). Зовсім інші гроші, а отримати їх зможете і ви, чесно виконавши роботу. Біржа працює багато років, виплачує гроші на Webmoney і пропонує купу різноманітної роботи.

Якщо у вас є якісь знання і таланти, почитайте, як продати навички в інтернеті.

Безробітні в інтернеті можуть отримувати набагато більше, ніж ті ж співробітники офісів. Звичайно, стабільності досягти важко, є й інші мінуси, але краще намагатися і розвиватися, ніж безперспективно виконувати одні і ті ж дії день у день.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про