Букси як система активної реклами

Букси Заробіток на кліках

Безкоштовні букси – одна з систем активної реклами, яка служить посередником між користувачами або рекламодавцями.

Створення нового сайту вимагає залучення постійної аудиторії, для чого використовуються різні технології та інструменти. Букси являють собою спеціальні майданчики, де рекламодавці платять за розміщення своїх оголошень, а відвідувачі отримують свою винагороду за їх відвідування. Крім того, багато платформи підтримують і інші формати співпраці. Наприклад, це виконання завдань рекламодавця, проходження тестів та опитувань, оплачувані листи, постинг, реєстрації та багато іншого.

Можливість купити букс – незамінне рішення для веб-розробників і власників сайтів, адже збільшення трафіку на сайті є однією з пріоритетних завдань з перших днів існування ресурсу. Деякі майданчики дозволяють отримати реальний результат, практично не вкладаючи в це власні ресурси. Звичайно, нехтування таким вигідним варіантом не раціональне.

Для користувачів мережі, у свою чергу, це непогане джерело додаткового доходу, для отримання якого не потрібні спеціальні знання і навички. Досить слідувати простим вказівкам і виконувати поставлені завдання. Хоча важливо розуміти, що заробіток на буксах навряд чи зможе стати основним джерелом прибутку, хоча це прекрасний спосіб мати деякі накопичення на своїх електронних гаманцях.

Що таке САР?

Система активної реклами – хороший спосіб отримання цільового трафіку. Деякі сайти функціонують на платній основі, коли інші засновані на накопиченні кредитів, в подальшому використовуються для розкручування і просування. Обмін або придбання візитів за кредити забезпечує стабільний потік нецільового трафіку. Це дозволяє успішно підвищити позиції сайту у видачі та рейтингах. Інші, більш специфічні майданчики, допоможуть обзавестися і цільовою аудиторією. Достатньо лише витратити час на пошуки відповідного ресурсу.

Існує безліч різноманітних систем активної реклами, серед яких і скрипт букса. Вони відрізняються нюансами та особливостями експлуатації, але незмінно передбачають збільшення кількості переглядів, включаючи появу нових активних користувачів. Залежно від маркетингової спрямованості і доступних інструментів, крім букс це можуть бути поштовики, клікові спонсори, сервіси просування та інші ресурси.

Говорячи про заробіток в інтернеті, САР вважаються найбільш зрозумілим, доступним і оплачуваним способом. Це одна з найпростіших можливостей освоїтися на просторах мережі, оцінивши перспективи та переваги різних варіантів.

Основа просування сайтів за допомогою САР – унікальні користувачі. Саме тому майданчики співпрацюють з реальними відвідувачами, а не пропонують використання автоматизованих пошукових роботів. Рекламодавці готові вкладати значні ресурси в таке просування.

Основні поняття

Перед початком співпраці, варто звернути увагу на основні поняття:

 • Серфінг – перехід за посиланням і перебування на сайті протягом певного часу. В процесі може знадобитися введення капчі.
 • Капча – засіб боротьби з ботами і несумлінними користувачами. Різні системи використовують власні унікальні принципи, суть яких полягає в необхідності ввести певні символи або вчинити інші дії для підтвердження активності. Це може бути введення слова, підрахунок кількості знаків або рішення простого прикладу.
 • Завдання – універсальний і багатофункціональний інструмент просування, який дозволяє рекламодавцям сформулювати різні завдання, що відрізняються складністю і специфікою. Виконавець виконує умови, подає звіт і отримує свою винагороду, згідно з обумовленими правилами.
 • Тести – ще один інструмент просування, який вимагає відповідей на питання або опитування, запропоновані після певного матеріалу. При правильних відповідях рекламодавець отримує необхідні дані, а користувачі – свою оплату.
 • Поштова розсилка – читання рекламних листів, після чого необхідно перейти на рекламований сайт, відповісти на питання або вирішити інше завдання за певну винагороду. При роботі з майданчиками САР листи приходять по внутрішній пошті, а не на особистий електронний ящик, так що не доставляють проблем.

Робота з САР

Для початку роботи з САР слід звернути увагу на декілька нюансів. Спершу необхідно обзавестися новим спеціальним поштовим ящиком на одному з перевірених сервісів. Всі реєстраційні дані краще зберігати в одному місці, а сам ящик повинен бути надійно захищений від злому.

Не будуть зайвими активні профілі в популярних мережах. Краще використовувати не особисті акаунти, а спеціальні робочі сторінки. При цьому, вони повинні бути активними і достовірними, щоб справляти враження «живого» користувача. Ці профілі будуть потрібні при роботі з групами, лайками, спільнотами і коментарями.

Також потрібно обзавестися електронними гаманцями, використовуючи основні сервіси, з якими працюють САР. Один з оптимальних варіантів – Webmoney, з яким працюють практично всі майданчики. До того ж, з таких гаманців легко виводити кошти, а також з ними синхронізовані багато інші платні ресурси і магазини.

Веб-серфінг

Веб-серфінг – найпростіша можливість заробітку для користувачів і розкручування для власників сайтів. Принцип роботи заснований на тривалому перегляді сторінок в обмін на кредити або плату. Для цього використовуються численні майданчики, дошки, безкоштовні букси та інші інструменти.

Існує кілька видів серфінгу:

 • Ручний передбачає підвищення кількості унікальних користувачів, адже при перегляді необхідно відповісти на питання чи розпізнати капчу.
 • Автоматичний – передбачає використання спеціального програмного забезпечення, яке проводить перегляд сторінок в автоматичному режимі.
 • Інвестиційний – передбачає вкладення коштів, відсотки від яких нараховуються при виконанні певних умов.

Робота на буксах

Заробіток на буксах не вимагає особливих зусиль і навичок. Досить відповідати вимогам конкретного майданчика (найчастіше сервіси припускають вікові обмеження до повноліття). Для реєстрації необхідно заповнити просту анкету, ввести і підтвердити свої контактні дані, після чого можна починати роботу на сайті.

Найпростіше починати слід з переглядів реклами. Достатньо перейти по посиланню і затриматися на сторінці протягом певного часу, який найчастіше варіюються в межах від кількох секунд до хвилини. Зазвичай на екрані є спеціальні підказки, завдяки яким можна зрозуміти, коли перегляд закінчився. Оплата переглядів відрізняється, але кращі букси пропонують цілком гідні розцінки.

Серед переваг роботи на буксах:

 • Можливість почати заробляти відразу після реєстрації;
 • Відсутність спеціальних вимог, достатньо виходу в інтернет;
 • Працювати можна в будь-який час і в будь-якому місці;
 • Відсутність потреби у вкладеннях.

Рівень заробітку залежить від кількості витраченого часу, а також від того, на скількох сторінках виходить одночасно працювати. Зарубіжні букси частіше пропонують більш вигідні умови співпраці, але у той же час вони бувають більш вимогливі.

Таким чином, для успішного заробітку необхідно:

 • Зареєструватися відразу на декількох буксах;
 • Використовувати тільки перевірені сервіси і кращі букси;
 • Основне джерело прибутку – виконання завдань, які часто краще оплачуються;
 • Ще одне джерело пасивного доходу – залучення в проект рефералів;
 • Іноді скрипт букса дозволяє заробляти навіть при вимкненому комп’ютері.

Також важливо адекватно оцінювати свої можливості. Багато новачків, не маючи належного досвіду, одразу починають реєструватися на всіх майданчиках і намагаються старанно працювати. Але вже незабаром ентузіазм згасає, і багато сторінок ніколи не відкриваються заново. До того ж, букси з’являються з кожним днем, і так само нестримно припиняють своє існування. Важливо довіряти тільки перевіреним сервісам, які добре зарекомендували себе на ринку і мають широку аудиторію.

Почавши роботу, важливо пам’ятати кілька основних правил. Наприклад, не варто запускати відразу всі рекламні посилання, адже якісні сервіси зараховують тільки почерговий перегляд і уникають накруток. Також необхідно підтверджувати свою роботу, відповідаючи на запитання або своєчасно вводячи капчу. Нарешті, не варто відкидати завдання з низькою вартістю, адже високооплачувані проекти зустрічаються не так часто, особливо у недосвідчених новачків, які не знають, на що звертати увагу насамперед.

Як визначити недобросовісні букси?

За рахунок високого рівня конкуренції існує величезна кількість недобросовісних сервісів, на що обов’язково слід заздалегідь звернути увагу, перш ніж користуватись.

Але які ж чинники є приводом насторожитися і придивитися:

 • Обіцянка високого доходу і великої кількості рекламних посилань в день.
 • Використання безкоштовних або дешевих шаблонів і скриптів.
 • Неграмотний або неякісний контент сторінок, погане оформлення, що може вказувати на те, що власники сайту не планують його тривале існування.
 • Відсутність рекламних матеріалів, банерів або реферальних посилань, які зазвичай пропонують проекти, які прагнуть до розвитку та розширення аудиторії.
 • Велика кількість негативних коментарів при нестачі позитивних.
 • Відсутність чату, форуму або іншого майданчика для спілкування та обміну думками.
 • Відсутність стабільного зв’язку з адміністратором або модераторами, чого ніколи не допускають якісні вітчизняні і зарубіжні букси.
 • Необхідність у вкладенні стартового капіталу.

При наявності одного або декількох з цих чинників, краще уважніше вивчити сайт, перш ніж починати співпрацю. Це стосується не тільки користувачів, охочих заробити на буксах, але і рекламодавців, зацікавлених в успішному просуванні.

Читайте як заробити на коментуванні сайтів.

Популярні сервіси буксів

Говорячи про надійні букси, варто звернути увагу на сервіси, які справно працюють вже довгий час і мають стабільну аудиторію користувачів і рекламодавців.

Найкращі букси в Рунеті:

Seosprint – лідер Рунету, який представляє собою перспективний майданчик з широкими можливостями. Чим більша активність – тим більший успіх. Високий рівень надійності дозволяє не турбуватися про безпеку і стабільність.

Wmzona – відомий сайт з трирівневої реферального системою, високою відвідуваністю і тривалим терміном існування.

Profitcentr – зручний і надійний сайт з дворівневою реферальною системою і відсутністю мінімального порогу виплат.

Web-ip – сайт з оплачуваними завданнями, автовиплатами і реферальною системою. Висока відвідуваність і надійність – гарантія безпеки аудиторії. Також існує і безліч інших ресурсів, які можна відшукати самостійно. Необхідно вивчити відгуки та репутацію сервісу, після чого можна переходити до реєстрації і починати роботу або просування.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Залишити відповідь

 1. Мар'яна

  Привіт! Я Мар’яна і я спамлю на чужі сайти. Більше не буду

  Відповіcти
  1. Дем'ян Фартович автор

   Мар’яна, дякую, що ви зрозуміли свою помилку. Спам нічого не дасть, це ж не 90 роки))

   Відповіcти
 2. ivan

  прівет

  Відповіcти