Оцініть статтю!

Бізнес-ідея: заробіток на секонд-хенд

бізнес секонд-хенд

Бізнес секонд-хенд є перспективним видом вкладення відразу з кількох причин. Зростаючий попит населення на якісний і доступний одяг дозволять забезпечити підприємця постійним грошовим прибутком.

За допомогою закладів даного формату з’являється можливість стати володарем чудового предмету гардеробу від європейського виробника. При цьому в магазинах вживаних речей прозорі умови ціноутворення, можливість вибору та широкий асортимент. Дана галузь отримала розвиток завдяки високим стандартам життя європейців, що призвело до залучення в подібних магазинах приблизно 2% всього населення розвинених країн.

Ряд стереотипів перешкоджає розвитку подібного справи в Україні. Проте речі пристойного вигляду за вигідною ціною змушують переглянути свої погляди. Тим не менш, варто розміщувати заклад таким чином, щоб його відвідувачі не соромилися безлічі перехожих. Оптимальне місце для цього – примикання до жвавої вулиці досить широкий провулок. При цьому бажано поставити рекламні покажчики. Заробіток на секонд-хенд стане хорошим варіантом для розвитку себе в бізнесі.

Для мінімізації комерційних ризиків, якщо вести бізнес секонд-хенд, варто почати з малої площі закладу «секонд-хенд». Це і дозволить заощадити на оренду торгової площі, а також поступово «знайти» свого клієнта. Для закупівлі першої партії товару необхідним вкладенням стане сума 200 дол. Саме стільки грошей коштує тюк поношеного одягу з Німеччини, Голландії чи Швейцарії. Однак якість речей може серйозно відрізнятися між собою. Прийти в замовленому пакунку можуть як практично нові брендові предмети гардеробу, так і сильно потертий одяг.

Бізнес секонд-хенд – як отримувати якінсний одяг

В середньому ж, з потертого одягу тюк буде складатися лише на 20%. Все інше становить цілком якісний одяг класичного крою без особливих дефектів. Своєю специфікою відрізняється і робота з клієнтами. У закладах такого типу не варто квапити відвідувачів і нав’язувати їм свій вибір. Нехай клієнти не поспішаючи риються серед чергових надходжень. Однак необхідно контролювати їх дії, щоб уникнути фактів крадіжки предметів гардеробу.

Оцінка одягу здійснюється на основі сортів. З часом у магазині можна організувати зали, в яких будуть пропонуватися речі відповідної категорії. Часто одяг становлять по групах:

  • Extra;
  • Lux;
  • перший сорт;
  • другий сорт.

Враховуючи вартість всього тюки з одягом, варто зважити всі відібрані предмети гардеробу і вирахувати вартість кожного кілограма одягу. Брендові вироби, які відрізняються високою якістю, можна виставляти за хорошою ціною. Все одно клієнти помітять хороші речі і обов’язково куплять їх. З плином часів магазин Секонд-хенд має перспективи розвитку і розширення клієнтської бази.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про