Бізнес ідея – купівля 3D принтера

бізнес на 3D принтері

Статтю оновлено:

Інноваційні ідеї для бізнесу нерідко приводили людей до бажаного успіху. Сучасні технології відкрили для нас багато нового, і ви напевно вже чули про 3D-друк. Тому поговоримо про бізнес на 3d-принтері.

Актуальний напрямок для розвитку, адже у багатьох містах ще не надаються послуги друку, а деякі компанії абсолютно не розвинені, тому конкуренція не серйозна.

Бізнес ідея – купівля 3D принтера, чудовий варіант для тих, хто бажає стати підприємцем і готовий вкластися в це. Купівля устаткування обійдеться не дешево.

Крім цього, витрати будуть потрібні на відкриття компанії, пошук приміщення, рекламу і так далі, тому такий бізнес без інвестицій точно не запустити.

3D принтер, як бізнес

Ми не одноразово ділилися з читачами ідеями, куди вкласти великі гроші. Відкриття власного бізнесу і покупка дорогого устаткування, є одним з кращих способів досягти успіху.

Яка ціна 3д принтера? Знайти і купити 3D принтер не складно, його вартість може сильно різнитися.Ціна залежить від багатьох факторів, починаючи з технології виробництва 3D моделей, закінчуючи максимальними габаритами і використовуваними витратними матеріалами.

Чи вийде окупити такий принтер? Все залежить від ваших зусиль, адже попит є і з допомогою такого «інструменту» можна виробляти масу різних виробів. На сайті однієї з компаній представлені розцінки за друк на замовлення:

Ціна 3D друку

Це не самий складний вид друку, тому за кубічний сантиметр клієнтові доведеться заплатити від 5 грн за грам. Тобто за роздрукований об’єкт у 10 кубічних см, ціна складе 500 грн. Виходячи з цього, можете зробити приблизні підрахунки і прогнози окупності.

Застосування 3D принтера в бізнесі

Розробники в поті чола намагаються застосовувати технології 3D-друку в самих різних областях. Хтось хоче запустити друк людських органів, хтось довести технологію до можливості друку будинків і так далі. Звичайним підприємцям краще про це не замислюватися і зайнятися виробництвом наступних об’єктів:

  • копії фігурок реальних людей;
  • оригінальна сувенірна продукція;
  • персонажі з ігор і фільмів;
  • прикраси і біжутерія;
  • ялинкові та інші іграшки;
  • макети архітектурних споруд;
  • моделі автомобілів, кораблів, літаків;
  • навчальні матеріали (модель ДНК, складові автомобіля тощо).

Величезна кількість найрізноманітніших ідей можна реалізувати за рахунок 3D принтера. Після придбання такого обладнання, вам обов’язково доведеться розібратися у його використанні, а такі навички теж можуть стати вашим хлібом. Організуйте курси навчання роботі з 3D-принтерами, не сумнівайтеся, що знайдуться бажаючі розібратися в новій технології.

Займаючись виробництвом будь-яких об’єктів на 3D принтері, вам також стає доступним заробіток на інтернет аукціонах. Відкривайте лоти і додавайте товари, тільки за рахунок незвичайного способу їх створення, з’явиться інтерес клієнтів.

Бізнес на 3D-принтерах багато хто недооцінює, хоча досвідчені експерти пророкують велике майбутнє цим технологіям. Станьте одним з перших, займайте нішу і домагайтеся успіху, ідея актуальна, прибуткова, так і в майбутньому у вас буде багато можливостей для розвитку.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про