Бізнес ідеї для початківців. Топ-10 нових напрямків

Бізнес ідеї для початківців

Статтю оновлено:

Проблеми економіки, які протягом року діють в країні, відчутно б’ють по фінансовому стану людей. У когось через це відбулося скорочення, комусь урізали заробітну плату.

Бізнес ідеї для початківців, у яких практично немає коштів на вклади, останнім часом стали панацеєю для заробітку. Але в цьому випадку слід покладатися тільки на себе і свої сили.

Отож, давайте детально розглянемо кращі напрямки для вашого старту в бізнесі.

Основоною проблемою є вибір заняття, цікавої ніші, що дозволяє заробити при мінімальних вкладеннях хороші гроші. Якщо проаналізувати тенденції сьогоднішнього дня, виділяються окремі бізнес-ідеї, мають високі шанси успішної реалізації.

З чого почати свій бізнес?

Спонтанно бізнес не створюється без продумування, на чистому ентузіазмі. Для початку потрібно:

 • створення проробленого бізнес-плану;
 • вивчення ринку;
 • спостереження в змінах ринкової кон’юнктури;
 • своєчасне прийняття рішень;
 • швидке реагування на зміни у попиті.

На першому етапі вибирається ідея, близька для майбутнього бізнесмена. Для цього необхідно розбиратися в деяких питаннях, щоб враховувати нюанси. Зважуються всі плюси і мінуси майбутньої справи. Перевіряється конкурентоспроможність.

Потрібно пам’ятати, що свій бізнес – це відсутність підтримки. Добиваються успіху тільки за допомогою наполегливості, сили волі, працьовитості.

Не можна міняти одну ідею на іншу і розпорошуватися. Це говорить про невпевненість, слабкий характер, безвідповідальності. Бізнес не може з першого дня приносити плоди, він поступово поліпшується. Якщо не виходить, потрібно проаналізувати свої помилки, щоб їх оперативно усунути.

Актуальні бізнес-ідеї сьогодні

Варіанти підходять для людей, що не мають грошей для вкладень.

Інтернет-магазин

Зараз можна продати і купити абсолютно будь-яку річ. Відкриття інтернет-магазину повинно супроводжуватися масою зусиль. Якщо є інтерес до якої-небудь категорії товарів, знання і досвід у цьому питанні, власний сайт, оформлений під магазин, то просування товару виявиться не настільки важкою справою.

Навіть при відсутності навичок створення сайту, можна реалізувати ідею продажів за допомогою соціальних мереж.

Більшість власників інтернет-магазинів, після заробітку достатнього капіталу, можуть відкрити додаткову роздрібну точку, що дозволяє перетворити невеликий віддалений бізнес – в мережеву справу.

За допомогою інтернет-магазину ведеться і оптова торгівля: проводиться закупівля речей, наприклад, до Америки за досить заниженими цінами з реалізацією послуг їх через зацікавлених партнерів регіонального і більш масштабно. З’явиться тільки один нюанс, про який потрібно передчасно подумати, — доставка. Якщо в інтернет-магазині немає послуги доставки, це занижує його в рейтингу.

Франшизи

Розкрученість бренду дозволяє відкрити підприємство під «крилом». Це супроводжується мінімальними витратами на рекламу і маркетинг, користуванням перевіреною технологією і пропозиціями відомого, вже наявного визнання товару або послуги.

В даному випадку добре підходить для кав’ярні, бару, ресторану, піцерії та інших подібних закладів. Люди будуть дізнаватися бренд і самостійно йти в такий заклад. Для співпраці складається договір з дотриманням усіх вимог, які прописані в договорі з правовласниками.

Послуги на виїзді

Люди користуються цим видом послуг з причини високого життєвого темпу. Люди не знаходять часу для походу в салони, відвідування сервісних центрів або поїздки на курси. У цьому випадку можна розгорнути свою діяльність у будь-якій сфері, тут відіграють роль знання та вміння:

 • ремонт комп’ютерної техніка,
 • ремонт побутової техніки та автомобілів,
 • прибирання приміщень і чистка килимів
 • татуювання і косметичні процедури
 • репетиторство,
 • грумінг і багато іншого.

Важлива мобільність і вміння підлаштовуватися під клієнтські годинник.

Дизайн і веб-дизайн

Для створення якісного дизайн-проекту або класного сайту немає необхідності в офісному кріслі, натовпі колег і завжди правильній думці начальства. Якщо мати необхідні навички і художній смак, можна влаштувати творчу обстановку вдома в теплі і затишку.

Це один з наочних прикладів відкриття свого бізнесу з мінімальними вкладеннями. Просто виконується звична робота, але не в офісному режимі, а в мережі.

Особиста майстерня транспортних засобів

Пішла активна тенденція на людей, які сповідують здоровий спосіб життя. Все більше підлітків вибирають велосипеди, самокати, скейти. При активному використанні даних корисних винаходів не уникнути поломок і несправностей.

Якщо відкрити, наприклад в гаражі свій сервісний центр по ремонту, то клієнти будуть приходить мало не щодня, особливо, якщо дати фору великому сервісному центру за термінами та ціною за ремонт.

Але для початку знадобляться реклама, для залучення потенційних клієнтів: це робиться за допомогою форумів, клубів за інтересами, відомих місць для катання – в такому разі дізнаються всюди. Після розкрутки майстерні далі можлива організація пункту прокату.

Розважальна сфера

Життєрадісність, активність, отримання задоволення від спілкування і веселощів можна вигідно обіграти в своєму особистій справі. Можна почати роботу аніматором, сценаристом або співробітником розважального закладу.

Для цього пишуться оригінальні весільні сценарії або проведення іншої події, захоплюючого квесту або розваг відвідувачів кав’ярні за допомогою особистих творчих талантів.

І вкладення в цьому випадку не потрібні. Можна заручитися підтримкою фотографа і діджея, які тільки додадуть плюс проведеним заходам. При достатніх знаннях пам’яток, можливо проведення незабутньої екскурсії. Для цього починають роботу гідом для іноземних туристів.

Читайте про актуальні бізнес ідеї 2018.

Сезонна робота

У літню пору року певними послугами користуються набагато частіше. З цією метою відкриваються будочки з прохолодними напоями, морозивом, товарами для пікніка та походу. Якщо укласти договір з виробником, можна отримати продукт з необхідним обладнанням для охолодження. Далі тільки сам бізнесмен дає можливість польоту своєї фантазії і межі рівня заробітку.

Інформаційні сайти

При певному професіоналізм у тій чи іншій сфері, грамотному і доступному викладі своїх думок, є шанс створення привабливого сайту, порталу або блогу. Розміщення власних матеріалів, коментарів і оцінок щодо певних тем з часом допоможе досягти високого показника відвідуваності, домогтися зацікавленості рекламодавця.

Крім цього, через портал реалізовують інформаційний матеріал. Але це довгий шлях збагачення, для виведення свого дітища в топові позиції потрібно не один місяць. Але гарантоване задоволення від інтелектуальної роботи, що гарантує додаткову мотивацію.

Послуги краси

Відкриття в своєму районі подібного закладу можливо, якщо спрацює одна з умов:

 • пропоновані послуги мають більш низьку вартість і більш широкий спектр.
 • наявність власного приміщення з невеликою орендною вартістю.

Навіть, якщо навички стрижки, укладання та манікюру відсутні, завжди знайдуться кілька початківців або досвідчених майстрів, з якими можна узгодити всі умови. У спальних районах та новобудовах це буде відмінним варіантом.

Побутові послуги

Можна займатись посередницькою діяльністю, «зводити» замовника і майстри. Немає необхідності в самостійному наданні послуг, важливо — створення власної павутини фахівців з різною спрямованістю, які оперативно реагують на замовлення, що надходить від клієнта. Вкладення для такої бізнес ідеї для початківців не потрібні. Цей же принцип працює з диспетчерськими службами таксі або туристичними агентствами.

Помилки трапляються, вони говорять про те, що людина намагається щось зробити. Методом проб і помилок можна домогтися позитивних результатів.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про