Кращі бізнес-ідеї для 2018 року для невеликого міста та мегаполісу

Кразі бізнес ідеї 2018 Бізнес ідеї

У великому та малому місті дев’ять з десяти жителів бажають започаткувати власну справу. Саме тому, в цій статті ми назвемо кращі бізнес ідеї 2018, які не потребують величезних вкладень. Увагу інвесторів приваблюють проекти в різних галузях – від сільського господарства до високих технологій.

Побутові послуги – ефективна ідея для бізнесу

Сучасні люди настільки зайняті кар’єрою, що абсолютно не звертають увагу на необхідність виконання дрібних, але важливих робіт по дому. Крім того, існують певні соціальні групи, які взагалі не в змозі повісити люстру або відремонтувати змішувач – наприклад, пенсіонери або молоді мами в декреті.

Враховуючи, що в великих містах таких людей досить багато, можна уявити собі, який бізнес відкрити у 2018 році: безперечною популярністю буде користуватися надання дрібних побутових послуг. Сюди входять:

 • установка розеток і вимикачів, монтаж освітлювальних приладів;
 • встановлення та дрібний ремонт побутової техніки;
 • ремонт і заміна змішувачів, встановлення сантехніки;
 • збір та ремонт корпусних меблів, установка навісних полиць і шаф.

Говорячи про бізнес ідеї 2018, слід сказати, що надання послуг дрібного домашнього ремонту не потребує великих витрат на купівлю обладнання.

Майстру достатньо придбати:

 1. болгарку, дриль, перфоратор;
 2. молоток, плоскогубці, набір ключів і викруток;
 3. засоби індивідуального захисту;
 4. витратні матеріали – провід, розетки, крани, прокладки.

Вартість робіт можна визначити самостійно, використовуючи опубліковані в інтернеті прейскуранти інших компаній.

Ремонт приміщень – вдалий та прибутковий бізнес

На ринку житла у містах щодня відбуваються десятки угод: люди купують квартири у новобудовах і старих будинках, здають в оренду кімнати та котеджі. Всі власники нової житлоплощі рано чи пізно приходять до думки про необхідність ремонту, причому 95% з них вважають за краще не витрачати свій час і звертаються до спеціалістів. У містах малий і середній бізнес 2018 року можна побудувати з урахуванням потреби замовників у кваліфікованих фахівцях, здатних виконати «під ключ» наступні ремонтні роботи:

 • вирівнювання і обробка стельових перекриттів;
 • вирівнювання стін, наклеювання шпалер;
 • встановлення гіпсокартонних конструкцій;
 • укладання плитки та паркету;
 • заміну дверних коробок;
 • заливку підлоги, укладання лінолеуму або ламінату;
 • заміну елементів електричних і сантехнічних систем.

Щоб приступити до роботи, потрібно зібрати невеликий колектив з майстрів, які володіють основними будівельними спеціальностями – штукатурів, сантехніків, електриків.

Продаж хот-догів

Бажання перекусити у людей виникає постійно, особливо в умовах, коли на самостійне приготування їжі часу обмаль. Саме тому в бізнес ідеї 2018 ми включили ідею з продажу ход-догів. Фахівці відзначають, що існує не один десяток різновидів цієї страви. Тому, відкриваючі свій кіоск, ви можете запропонувати клієнтам оригінальні рецепти, щоб обійти конкурентів. Не бійтеся експрементувати.

Перелік необхідного для продажу фастфуду обладнання та оснащення включає:

 1. апарат для приготування хот-догів;
 2. меблі для продавця;
 3. одноразові упаковки;
 4. інструменти та витратні матеріали – щипці, ложки, серветки.

Існує безліч модифікацій апаратів для приготування хот-догів –  стаціонарних та пересувних, продуктивністю від 10 до 60 виробів на годину, що працюють на газі або на електриці. Наприклад, повністю автономний мобільний прилавок вітчизняного виробництва обійдеться підприємцю в 35 тисяч гривень. Прибутковість торгівлі хот-догами дозволяє включити цей спосіб заробітку в перелік кращих бізнес-ідей 2018 з мінімальними вкладеннями.

Послуга “кава з собою”

Сучасні люди постійно кудись поспішають. Живуть в подібному ритмі і любителі кави, які зазвичай обирають натуральний продукт, а не розчинний напій з автомату. Щоб задовольнити їх потреби, можна організувати реалізацію кави на винос: така актуальна бізнес ідея з мінімальними вкладеннями 2018 буде користуватися популярністю у ділової молоді, студентів, водіїв та співробітників розташованих неподалік установ.

Для розміщення торгової точки необхідно орендувати всього 2-3 м2 у людному місці. Це можуть бути:

 1. торгово-розважальні центри;
 2. ділові та офісні центри;
 3. вокзали, автостанції;
 4. великі навчальні заклади;
 5. вулиці з інтенсивним трафіком.

Головні витрати будуть пов’язані з вибором кави-машини.

Ремонт і обслуговування комп’ютерів

Сьогодні складно знайти людей, які не мають комп’ютер або ноутбук. Враховуючи, що в більшості з них відсутні елементарні уявлення про пристрій і принципи роботи своїх електронних помічників, можна припустити, що ремонт та налаштування ПК виявиться популярною як в мегаполісі, так і в маленькому місті бізнес ідеєю 2018 з мінімальними вкладеннями. Подібний вид діяльності не передбачає організації складних виробничих процесів. Тому підприємець, який володіє необхідними навичками, у перший час може вести бізнес без участі найманих працівників, надаючи клієнтам сервісного центру такі послуги, як:

 • ремонт ПК або ноутбука з заміною несправних елементів;
 • відновлення даних з дисків та карт пам’яті;
 • налаштування локальної мережі і підключення до інтернету;
 • установка антивірусного ПЗ;
 • форматування і розбивка дисків;
 • установка і оновлення користувацького ПЗ;
 • діагностика та налаштування ПК або ноутбука.

Займаючись реалізацією цієї ідеї, відкрити бізнес з мінімальними вкладеннями можна у себе вдома або в орендованому приміщенні площею до 15 м2.

Організація екскурсій

Говорячи про перспективні бізнес ідей 2018, жителям видатних туристичних населених пунктів слід задуматись про можливість організації екскурсій. Успіх у подібній діяльності залежить від кількох важливих складових:

 1. співпраці з готелями, музеями і іншими установами, готовими рекомендувати ваші послуги;
 2. розробки цікавих, оригінальних і незвичайних екскурсій;
 3. можливості розміщення реклами в місцях скупчення туристів;
 4. організації співпраці з транспортними компаніями для перевезення туристів;
 5. можливості проводити екскурсії на іноземних мовах.

Великий офіс для компанії по наданню екскурсій не потрібен, оскільки вся робота проходить поза його стінами. Досить орендувати приміщення площею 12-15 м2 та обладнати його для укладання договорів з корпоративними клієнтами.

Послуги аніматорів

Деякі батьки, що мають дітей у віці 3-12 років, не здатні самостійно організувати для них веселе та незабутнє свято. Крім того, бажано зберегти всі приготування потай від винуватця події, що також не завжди є можливим. У такій ситуації виходом стане залучення аніматорів – артистів, які досконало володіють мистецтвом розваги гостей. Щоб заощадити кошти, на початковому етапі можна обійтися покупкою костюмів, основного реквізиту, звукового обладнання, зібрати мінімальну команду артистів та брати участь у деяких виставах самостійно.

Найновіші бізнес ідеї 2018 – 3D друк

Не так давно пристрої для тривимірного друку предметів були доступні тільки в наукових лабораторіях і на великих виробничих підприємствах. Проте з розвитком технологій 3D-принтери перестали бути рідкістю і з’явилися у продажі у всіх великих магазинах електроніки. Розглядаючи таке обладнання з точки зору підприємця, можна сміливо включити виготовлення об’ємних моделей в топ бізнес ідей 2018 з мінімальними вкладеннями. Дійсно, пристрій навіть в домашніх умовах без особливих труднощів дозволяє надрукувати:

 • іграшки у вигляді персонажів мультфільмів;
 • майстер-форми для відливання мила, свічок, фігурок, шоколаду;
 • біжутерію та прикраси;
 • декоративні предмети інтер’єру;
 • моделі будинків та інших споруд;
 • моделі транспортних засобів;
 • фігурки знаменитостей і кіногероїв;
 • сувенірні копії архітектурних пам’яток;
 • деталі механізмів.

Перед запуском бізнесу необхідно вивчити існуючі технології друку і вибрати модель принтера. Зрозуміло, у продажі є і дорогі моделі, але на початковому етапі краще обійтися напівпрофесійним апаратом. Для організації робочого процесу також знадобляться комп’ютер і витратні матеріали – бобіни полімерної нитки. Обладнання початкового рівня дозволяє друкувати до 40 см3 в годину.

Звісно, названі нами бізнес ідеї 2018 не обмежуються вище переліченими прикладами. Ми лише хотіли наштовхнути вас зробити перший крок до реалізації власних бізнес задумів та планів.

Читайте також Як почати свій бізнес з нуля в селі: кращі бізнес-ідеї.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар