Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Найбільш перспективні бізнес ідеї у 2019 році

бізнес ідеї у 2019

Які бізнес ідеї 2019 року будуть в тренді? На які проекти звернути увагу бізнесменам-початківцям? Який бізнес відкрити в 2018 році? Відповіді на ці та інші питання – в сьогоднішній статті.

Заробити сьогодні гроші, справжні гроші, а не те, що платять більшості громадян на роботі, можна тільки почавши свій власний бізнес. Цей факт, напевно, зрозуміли вже багато. Виникає питання: чому в такому разі ці люди працюють на когось, замість того, щоб працювати на себе і заробляти в кілька разів більше. Відмовок безліч – починаючи з того, що «у мене немає підприємницької «жилки», і закінчуючи банальним «відсутністю початкового капіталу». Але іноді просто немає гадки що робити і тут вам стануть у пригоді бізнес ідеї 2019, тобто актуальні сьогодні!

Так, економічна криза, незважаючи на «переконливі» запевнення «можновладців», триває. Люди так і не стали жити краще, опускаючись все глибше в безодню безнадії, безгрошів’я, і т. д. Але, все це не привід, щоб опускати руки. Успіх приходить лише до тих, хто робить йому крок назустріч. Настала ваша пора зробити цей крок, реалізувавши одну із запропонованих нижче бізнес-ідей.

Бізнес-ідеї без вкладень

Тема організації бізнесу без вкладень вже який рік «пережовується» численними блогами бізнес-тематики. Але, після короткого аналізу пропонованих проектів, можна зробити висновок, що реальні ідеї для відкриття своєї справи з фінансового «нуля» можна порахувати на пальцях однієї руки. Пропонований топ актуальних ідей для бізнесу 2019 року без вкладень не претендує на новизну, але в ньому ми постаралися зібрати по-справжньому успішні робочі ідеї, випробувані на ділі.

Відразу потрібно обмовитися: зовсім без вкладень обійтися не вийде, але, погодьтеся, витратити на створення бізнесу суму в 2-3 тисячі рублів, це зовсім не те, що витратити 200-300 тисяч або 2-3 мільйони?

Блогінг

Сьогодні блогінг, мабуть, найпоширеніший вид заробітку в інтернеті. Всі, хто цікавиться цією темою рано чи пізно стають блогерами – створюють свій інтернет-ресурс, дають якусь інформацію людям, і заробляють гроші. Як правило через рекламу. Прибуток у цьому бізнесі може досягати декількох десятків тисяч гривень на місяць.

Читайте як заробити на своєму блозі.

Створити власний сайт зараз зовсім не складно – інтернет буквально «кишить» різними інструкціями в будь-якому форматі – відео-, фото-, текстовому, що поєднує всі зазначені види інформації. Готові системи управління контентом – CMS – движки сайтів, сьогодні спрощені настільки, що в них розбереться навіть дитина. Тому з технічної сторони проблем в блогінгу зазвичай не буває.

Трохи важче створювати контент – вміст сайту. Якщо питання з фотографіями ще можна якось вирішити – скачати в інтернеті, зробити самому, і т. д., то з текстовим наповненням у тих, хто в школі прогулював уроки можуть бути проблеми. Але, це теж вирішується досить просто – щоб писати без помилок, досить посидіти за комп’ютером кілька вечорів і повторити правила граматики.

Ще важче – набратися терпіння. Перші «плоди» блог починає приносити своєму власникові приблизно через рік-півтора. До цього доведеться працювати без будь-якої віддачі, і навіть більше того – без впевненості, що взагалі щось вийде. Саме цей фактор є для більшості початківців блогерів непереборною перешкодою.

Витрати на ведення власного блогу складають щорічну плату за доменне ім’я та оплату хостингу – від 1 до декількох тисяч. Дохід через рік може досягати від декількох сотень до декількох десятків тисяч рублів в місяць і постійно збільшуватися.

Створення сайтів на замовлення

Створення сайтів на замовлення – друга за прибутковістю бізнес ідея заробітку в інтернеті, актуальна в 2018 році. Бажаючим спробувати свої сили в цьому напрямку потрібно врахувати, що даний вид бізнесу вимагає специфічних знань і досвіду в сайтобудуванні. Втім, як і в блогінгу, навички проблемою не є – у Всесвітній мережі можна знайти десятки безкоштовних навчальних курсів. Два-три тижні, кілька пробних сайтів – і все, перед нами майже готовий веб-майстер.

Хто замовляє сайти? Звідки чекати появи клієнтів? Як правило, це:

  • різні компанії, яким просто необхідний власний сайт-візитка, сайт-каталог, або корпоративний сайт – свого роду інтернет-філія офісу;
  • підприємці, які бажають розпочати торгівлю в інтернеті, не можуть обійтися без інтернет-магазину;
  • авторам, які з якихось причин, не мають можливості створити свій сайт особисто, потрібен блог.

Єдина складність, з якою доведеться зіткнутися – це питання залучення замовників. Як розповісти про себе? Де опублікувати рекламу? Як показати, що ви дійсно можете дати клієнту саме те, чого він хоче? Читайте статтю про створення сайтів на замовлення і для вас все встане на свої місця.

Витрати на реалізацію такої бізнес-ідеї практично нульові. Потрібен лише комп’ютер, бажання, і купа вільного часу. Плюсовій дохід – з першого замовлення.

Клінінгові послуги

Користуватися послугами сторонніх осіб для прибирання офісів, квартир або приватних будинків – це зовсім не примха забезпечених людей, як вважають багато. Як навпаки, клінінгові послуги економлять замовнику чималі грошей. Чому?

  • По-перше, не потрібно тримати в штаті постійних працівників, користуючись клінінговими послугами, коли це дійсно необхідно.
  • По-друге, не потрібно витрачати кошти на придбання обладнання, інвентаря та спеціальних засобів для прибирання і шукати місце для їх зберігання.
  • І, нарешті, якість прибирання запрошеними працівниками значно вища, ніж результат роботи своїми співробітниками – це аксіома.

Для організації сучасної клінінгової служби зовсім недостатньо «відра, швабри, ганчірки», як вважають багато початківців. Інструментарій сучасних прибиральників досить широкий, і вимагає чималих вкладень, які, втім, окуповуються лише за кілька замовлень.

Основна проблема бізнесу – знайти клієнтів. Вирішується це питання активною рекламою в ЗМІ та інтернеті.

Послуги тамади

Дуже багато бізнес ідей 2018 зовсім не потребують будь-яких фінансових вкладень. Послуги тамади – одна з них. Все, що потрібно – це «добре підвішений язик», вміння швидко і креативно мислити. Ну, і певний досвід ведення публічних заходів.

Всю необхідну світлову, звукову, і іншу апаратуру можна на перших порах брати в оренду. Згодом все можна придбати у власність. Створення свого інтернет-ресурсу, рекламні публікації в газетах і журналах, і, звичайно, «сарафанне радіо» — найкращий спосіб зробити так, щоб про вас дізналися зацікавлені люди.

Відкриття навчальних курсів

Сьогодні, щоб досягти успіху в тій чи іншій діяльності, потрібно досконало знати предмет роботи у 2019 році. Для отримання необхідних знань і досвіду можуть піти роки, тому професійні навчальні курси – це найкращий вихід з положення.

Інфобізнес сьогодні, незважаючи на свої величезні масштаби в нашій країні, знаходиться в стадії розвитку. Незайнятих ніш в цьому бізнесі – море. Визначити свою сильну сторону – те, чого ви могли б навчити інших людей, і створіть привабливий інформаційний навчальний продукт – ось, власне, і вся схема цього бізнесу.

Відкритим залишається питання – як навчитися створювати навчальні курси? У цьому допоможуть «навчальні курси щодо створення навчальних курсів», яких в інтернеті-хоч греблю гати. Залишається вибрати вподобаний – і за справу!

Буде цікаво: Бізнес ідеї, яких ще немає в Україні.

Ремонт та оздоблення квартир і будинків

Оздоблення та ремонт квартир і будинків, «чоловік на годину», «дружина на годину» — ці бізнес-ідеї сьогодні доступні практично кожному бажаючому і саме тому користуються величезною популярністю, як серед виконавців, так і серед замовників послуг.

Якщо наприклад, викласти підлогу і стіни кахельною плиткою у ванній і туалеті, поставити нові металеві двері, або зробити натяжну стелю, необхідні і досвід роботи, і спеціальний інструмент. То дрібні домашні роботи – заміна вимикача, монтування полиць і шаф, поклейка шпалер, прання, прасування білизни, прибирання, та інші невеликі роботи по дому – можуть виконувати практично всі. І інструмент, що для цього знадобиться, знайдеться практично в кожному будинку – тобто вкладення на старті бізнесу будуть мінімальні.

Знайти клієнтів можна шляхом розклеювання звичайних паперових оголошень біля під’їздів будинків, публікації постів у соціальних групах в інтернеті. Зазвичай вже після декількох місяців роботи створюється солідна база постійних клієнтів, якої, як правило вистачає, щоб забезпечити себе цілорічним підробітком.

Вендингові автомати 2019

Бізнес, що не вимагає участі свого власника – мрія багатьох. Вендингові автомати, почасти, втілюють цю ідею в життя. Звичайний апарат з продажу, наприклад, бахіл, сигарет, кави. Коштує в межах 30-80 тисяч грн . Бувший у вживанні автомат можна взяти значно дешевше.

Поставивши його в багатолюдних місцях – поліклініках, торгово-розважальних центрах, вокзалах, і т. д., можна забезпечити собі вельми відчутний і, головне, стабільний дохід. Детальніше про бізнес на вендінгових автоматах.

Ремонт автомобілів як бізнес ідея 2019

Непогано розбираєтеся в автомобілях? Пора почати заробляти на своїх навичках! В даний час ремонт автомобілів стає все більш затребуваним. Часом буває значно легше і дешевше відновити розбитий автомобіль, ніж купувати новий.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про