Біржа копірайтингу Text.ru – хороший варіант стабільного доходу для райтерів з будь-яким рівнем навичок

Заробіток на Text.ru

Text.ru – не єдина площадка для продажу і покупки статей на просторах інтернету. Сайтів, де фрілансер може відшукати схожу роботу, чимало і їх кількість не піддається обчисленню. Це і багаторічні проекти, і ті, що лише недавно почали роботу.

Але перебуваючи в умовах такої жорсткої конкуренції, біржа копірайтингу Text.ru не тільки не поступається аналогічним сайтам, але і володіє певними перевагами. Основне: зосередженість конкретно на копірайтингу і рерайтингу. Це ресурс для філологів, знавців російської та іноземних мов, сео-фахівців, журналістів та людей абсолютно різноманітних професій, здатних робити гроші на написанні статей, тобто на своїх знаннях. До того ж важливо те, що заробити на Text.ru може як той, у кого в кишені лежить диплом філфаку, так і будь-яка інша людина, що вміє писати тексти і бажає створити додаткове джерело доходу.

Реєстрація на Text.ru

Щоб пропонувати послуги в якості копірайтера, або рерайтера, для початку потрібно зареєструватися в системі. Необхідно перейти на головну сторінку офіційного сайту Text.ru , де треба натиснути відповідне посилання для реєстрації.

Потім потрібно виконати кілька нескладних дій:

  1. вказати адресу електронної пошти;
  2. придумати пароль і повторити його;
  3. а потім поставити галочку біля пункту “Я приймаю умови Угоди та Правил”. (З зазначеними документами варто ознайомитися заздалегідь, щоб потім не отримувати від адміністрації штрафи в зв’язку з порушеннями.)

Після реєстрації слід вибрати профіль виконавця і приступати до пошуку замовлень.

Види робіт на біржі

Проект пропонує кілька варіантів заробітку. Перший: написання статей за гроші. Щоб спробувати сили в копірайтингу або рерайтингу, потрібно вибрати відповідну біржу.

В чому різниця? У разі копірайтингу слід детально вивчити тему, використавши кілька джерел і викласти інформацію. Написаний текст повинен бути унікальним. Коли мова йде про рерайтинг, замовник надає джерело – файлом або посиланням. Або слід знайти потрібний текст в інтернеті і переказати своїми словами. Заробіток на копірайтингу вищий, ніж при рерайтингу, але щоб досягти успіху в цій галузі, потрібно повністю зануритися в обрану тематику.

Щоб відшукати бажану роботу на біржі Text.ru, слід вибрати відповідний проект і залишити заявку за допомогою спеціально розробленої форми. Якщо замовник не вказав вартість роботи – значить він готовий розглядати ціну, запропоновану фрілансером.

Продаж і перепродаж статей

Щоб замовник прийняв текст без доробок, а ви отримали зароблені кошти – уважно читайте технічне завдання (ТЗ), тверезо оцінюйте власні сили і з’ясовуйте всі незрозумілі моменти до прийняття в обробку замовлення.

Наступний вид робіт, якими можна зайнятися на біржі копірайтингу Text.ru – продаж статей і новин. Для цього створені відповідні магазини. У них слід розміщувати тексти або новинні матеріали. Про те, що вони повинні відповідати нормам російської мови, мабуть, говорити зайве. Унікальність розміщених статей і новин повинна складати 90-100%. Але на моментальну продажу розраховувати не варто: текст може “висіти” без реалізації кілька місяців. Після продажу він вилучається з розпорядження автора з усіма правами на нього.

Наступний спосіб заробити на Text.ru – перепродаж статей. Потрібно взяти в роботу проект, перейти на вкладку замовника і створити завдання на написання тексту за отриманою темі. Потім вибрати виконавця, дочекатися виконання роботи, перевірити матеріал і відправити початкового замовнику. Таким же чином можна зробити і отримуючи завдання зі сторонніх джерел.

Заробіток на партнерці

Крім заробітку грошей написанням статей Text.ru пропонує і пасивний дохід на умовах партнерської програми. Створивши профіль, Ви маєте можливість розміщувати свою реферальну ссилку на інших сайтах або власному блозі. Якщо по ній перейде і зареєструється унікальний користувач і почне заробляти, ви будете отримувати 25% від комісії ресурсу за кожну операцію реферала до тих пір, поки той не заробить 3000 рублів, після чого розмір партнерської винагороди знижується до 5% на постійній основі.

Корисні інструменти біржі Text.ru

Найважливішим параметром, поряд з грамотністю тексту, є його унікальність. Вона свідчить про те, що виконавець сам написав матеріал, а не взяв його з інтернету. Іноді відбувається так, що фрілансер пише статтю самостійно, але її унікальність залишає бажати кращого. Значить, в роботі використані занадто розхожі вирази або перелік будь-яких характеристик / показників, якщо мова йде про товар. Потрібно постаратися змінити їх, без втрати читабельності і сенсу, а також не спотворивши інформацію.

Біржа Text.ru безкоштовно надає просту форму перевірки унікальності. Одночасно з цим параметром в ній вказуються можливі граматичні та пунктуаційні помилки, рівень заспамленності і водності тексту.

Заспамленість – часте вживання одних і тих же слів. Щоб знизити її рівень, потрібно використовувати синоніми.

Вода – присутність зайвих слів. Якщо в тексті зустрічаються слова і речення, які не належать до його теми – параметр води буде достатньо високим.

Рівень заробітку на біржі

В першу чергу новачків цікавить питання: скільки можна заробити на біржі копірайтингу Text.ru? Це цілком природно. Але варто змиритися з тим, що перші ж замовлення не принесуть золоті гори. Перш за все потрібно зарекомендувати себе, створити позитивну репутацію, щоб клієнти могли довіряти вам як виконавцю. Цього можна домогтися, якісно виконуючи отримані завдання і заробляючи позитивні відгуки з боку клієнтів, а також підвищуючи рейтинг. Чим більше відгуків і вище рейтинговий показник – тим більше грошей вийде заробити.

При перепродажі статей ви, як посередник, будете отримувати різницю між ціною, встановленою замовником і запропонованою виконавцю.

За участю в партнерській програмі розмір додаткового доходу залежить від того, наскільки активно ви будете залучати нових учасників проекту. А також від того, як будуть працювати фрілансери, які перейшли на сайт по вашому посиланню.

В цілому, заробіток на Text.ru залежить від того, скільки часу Ви плануєте присвячувати цій діяльності і від того, наскільки якісно будете виконувати взяті на себе обов’язки. Якщо відповідально ставитися до процесу, то в самому найближчому часі можна вийти на пристойний рівень доходу. Деякі з топових копірайтерів роблять цю роботу основним видом діяльності, заробляючи в середньому по 300-600 доларів (платять на біржі щоправда в рублях). Спочатку це може бути непоганим підзаробітком.

Особливості

Для виконавців важливий вищезгаданий рейтинг. Він нараховується окремо за завдання, виконані на біржах копірайтингу і рерайтингу, і ці показники абсолютно ніяк не пов’язані. Чим вищий рейтинг – тим більше лояльність з боку замовників. Заробити його можна різними способами:

  • працюючи на біржах;
  • розміщуючи статті в магазині;
  • граючи в щоденну лотерею;
  • просто перебуваючи на сайті: система нараховує одиниці рейтингу за кожну годину активності користувача.

Слід звернути увагу на те, що Text.ru утримує комісію з виконавця, коли йому нараховуються кошти за виконане замовлення і коли він виводить гроші на свій рахунок. Чим вищий рейтинг фрілансера – тим менший відсоток суми, яку ресурс утримує в якості заохочення за посередницькі послуги.

Виведення грошей

Вивести кошти можна на гаманці в системах Webmoney або Qiwi.  Мінімальна сума виводу – 100 рублів, максимальний термін – три робочих дні. Іноді кошти зараховуються протягом пари годин, а якщо вони не виведені із системи до вихідних – доведеться почекати до понеділка.

Можна скористатися опцією експрес-виведення. Мінімальної суми тут немає, гроші надійдуть на рахунок миттєво, але додатковий комісійний збір за переказ складе 5%.

Рекомендації новачкам

Отримати перші рейтингові бали досить легко, досить просто заповнити профіль. У ньому варто розповісти про свій досвід написання текстів, а також дати посилання на найбільш вдалі роботи в якості підготовленого портфоліо. Це допоможе замовникам прийняти правильне рішення.

Щоб скоріше набрати високий рейтинг, ви можете придбати PRO-аккаунт. Він збільшує кількість рейтингових одиниць, які Ви отримаєте за замовлення, а також лояльність роботодавців. Комісія за експрес-вивід складе всього 0,8%. ПРО-аккаунт, якщо пощастить, може дістатися безкоштовно – при грі в щоденну лотерею.

Підбиваючи підсумки

Відповідаючи на питання про те, скільки можна заробити на біржі Text.ru, варто сказати наступне: все у ваших руках. Це не те місце, де вийде рубати капусту, сидячи склавши ручки, тут потрібно працювати! Але в будь-якому випадку така робота набагато приємніша і краща, ніж праця в офісі, а тим більше на заводі. Якісне виконання завдань в інтернеті завжди приносить плоди, а кількість витраченого часу прямо пропорційна доходу.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про