Оцініть статтю!

Біржа копірайтингу Контент Монстр: як і скільки можна заробити?

ContentMonster

Статтю оновлено:

ContentMonster – незвичайна біржа копірайтингу. Щоб працювати тут, автор повинен пройти відбір, а замовник – бути готовим платити мінімум 30 рублів за копірайт і 20 рублів за рерайт (ніби не дуже багато, але це нижня планка). Тому тут в значній мірі вирішена проблема демпінгу ( «цінових битв» виконавців).

Авторів в рази менше, ніж на ряді великих бірж, тому і конкуренція менша, при цьому середній заробіток постійного і активного копірайтера становить 18000 рублів на місяць (платять як і на інших подібних біржах в рублях, які можна потім через обмінник конвертувати в гривні).

У цій статті ми зібрали відгуки копірайтерів про біржу Контент Монстер.ру, інформацію про заробітки, поради, як швидко почати заробляти і підняти доходи.

Як і скільки можна заробити на біржі?

За статистикою самого сервісу Контент Монстр:

 • Середній заробіток постійного автора на біржі – близько 18000 рублів на місяць.
 • Максимальний заробіток постійного автора – близько 50000-55000 рублів на місяць.
 • Максимальний заробіток копірайтера-початківця (тобто недавно зареєстрованого копірайтера) – близько 30 000 рублів на місяць.

Середні розцінки на тексти:

 • Середня ціна за 1000 знаків копірайтингу – 60 рублів, рерайтингу – 40 рублів.
 • Мінімальна ставка, яку може виставити замовник – 30 рублів за 1000 знаків копірайтингу і 20 – за 1000 знаків рерайтингу.

З чого почати?

Реєстрація та заповнення профілю, тест на ContentMonster.ru

 1. Зареєструйтеся на сайті ContentMonster.ru і зайдіть в акаунт.
 2. Підтвердіть номер мобільного телефону – це обов’язкова умова для роботи на біржі.
 3. Пройдіть тест з російської мови. У тесті 30 питань, на відповіді дається 15 хвилин. Питання переважно з орфографії (правопису) і пунктуації (розстановка розділових знаків). Потрібно правильно відповісти на мінімум на 75% питань. Якщо ви не здали тест, перездати його можна через 3 місяці. Якщо здали, біржа автоматично переходить на наступний крок – написання твору.
 4. Напишіть твір. Виберіть зі списку одну основну і дві додаткові тематики, в яких ви добре розбираєтеся. В поле нижче у вільній формі опишіть, чому вважаєте, що розбираєтеся в цій області. Відповідно до обраної тематики вам потрібно буде писати твір.

Читайте також: Біржа копірайтингу eTXT – одне з кращих місць заробітку для початківця веб-райтерів

Придумайте тему відповідно до обраної області і напишіть статтю. У тексту повинен бути заголовок. Обсяг – до 3000 знаків. Час не обмежений. Пишіть в текстовому редакторі (Word, блокнот і так далі) і збережіть текст у себе на комп’ютері. Потім скопіюйте і вставте його в текстове поле на біржі Контент Монстр. Права на текст зберігаються за вами. Ви зможете додати його в портфоліо.

Перевірте все і натисніть «Відправити». Тексти перевіряються вручну, на перевірку дається до 5 робочих днів. Рішення прийде на пошту. Якщо модератори схвалять ваш твір, ви отримаєте доступ до замовлень. Але не поспішайте відразу подавати заявки на проекти, спочатку налаштуйте свій профіль.

 1. Заповніть профіль. Це допоможе вам залучати замовників і швидше знаходити цікаві проекти. До здачі твору настройки недоступні, тому дочекайтеся результату перевірки.
 • На вкладці «профіль» можна написати про себе, вказати мінімальні розцінки і зробити настройку, що приховує замовлення зі ставкою, яка нижча від вашої.
 • На вкладці «портфоліо» можна викласти приклади робіт. За відгуками копірайтерів Контент Монстер.ру, це важливо і для рейтингу, і для залучення клієнтів.
 • На вкладці «мої тематики» виберіть теми, на які ви готові писати. Якщо якась тема не обрана, то ви не зможете відправити клієнту свою пропозицію. Наприклад, якщо ви не вибрали тематику «Авто», то не зможете написати заявку замовнику, яким потрібен текст про ремонт автомобілів.

Отримання і виконання замовлень

 • Відкрийте стрічку замовлень на біржі ContentMonster.ru, виберіть відповідні і натисніть «додати пропозицію».
 • Наберіть повідомлення для замовника, встановіть термін дії своєї пропозиції і натисніть «відправити». Замовлення є стандартні (термін виконання від 48 годин), термінові (від 7 до 47 годин) і надстрокові (від 2 до 3 годин).
 • Подивіться, який термін виконання зазначено в завданні, щоб встигнути вчасно.
 • Відправка заявки не означає автоматичне доручення завдання вам. Замовник буде вибирати з усіх виконавців, які подали заявки. Якщо він вибере вас, вам потрібно буде підтвердити, що ви берете проект.
 • Коли ви натискаєте «приступити до роботи», починається відлік часу до дедлайну. За 5 годин до дедлайну біржа надішле вам нагадування на пошту.
 • При відправці статті замовнику текст автоматично проходить перевірку на унікальність. Тобто якщо замовник встановив мінімальний відсоток унікальності, а стаття його не набрала, вона автоматично відправиться на доопрацювання. Перевірка займає якийсь час (5-10 хвилин), тому дочекайтеся її закінчення, щоб при необхідності доопрацювати унікальність.
 • Замовник приймає текст, гроші зараховуються на ваш баланс. На перевірку замовнику дається 3 доби в разі стандартного замовлення, 12 годин – в разі термінового, і 3 години – в разі надтермінового замовлення. Якщо за цей час замовник не перевірить тексти, гроші автоматично будуть зараховані вам. Також в разі якихось питань замовник може відправити текст на доопрацювання.

Як швидко набрати рейтинг?

На біржі 5 рівнів виконавців:

 1. новачок
 2. Високий рівень
 3. досвідчений
 4. профі
 5. Майстер

Чим вищий ваш рівень, тим більше шансів отримати замовлення.

4 фактори, від яких залежить рівень на Контент Монстр:

 1. бали рейтингу,
 2. середня оцінка замовників,
 3. останні 5 оцінок за грамотність (виставляються експертом, перевіряючим випадково відібрані замовлення),
 4. кількість прострочених замовлень.

Розберемо ці фактори більш докладно.

Бали рейтингу . Додаються за наступні дії:

 • Заповнення профілю (завантаження фотографії, вказівка ​​країни проживання, заповнення інформації про себе, заповнення портфоліо).
 • Робота на сайті (бали додаються за кожен зароблений долар).

За деякі дії (наприклад, отримання негативного відгуку) бали можуть зніматися.

Середня оцінка замовників . При прийомі замовлення клієнт виставляє тексту оцінку. Середній бал впливає на ваш рівень.

Оцінка за грамотність . Написані вами тексти час від часу у випадковому порядку перевірятися експертами біржі. За результатами перевірки виставляється оцінка. Останні 5 оцінок впливають на рівень. Чим вище оцінка, тим рідше тексти будуть йти на перевірку.

Кількість прострочених замовлень . Намагайтеся не допускати прострочення.

Рівень перераховується раз на добу. За відгуками копірайтерів ContentMonster, отримати максимальний рівень можна за 2-3 місяці. Щоб цього досягти, потрібно ретельно перевіряти тексти на грамотність до відправки замовнику, дотримуватися термінів здачі замовлень і коректно спілкуватися з клієнтами.

Виведення коштів

 • Вивести кошти з біржі Контент Монстр можна на Webmoney або Qiwi-гаманець.
 • Мінімальна сума виводу – 150 рублів (5 WMZ або 150 WMR).
 • Стандартне виведення коштів проводиться по понеділках і п’ятницях. Моментальний вивід на Qiwi можливий в будь-які дні.

Відгуки копірайтерів про біржу ContentMonster.ru, особливості сайту

Автори часто відзначають наступні особливості біржі КонтентМонстер:

 1. Для доступу до замовлень потрібно пройти відбір. Без доброго знання російської мови працювати не вийде.
 2. Багато проектів на різні теми.
 3. Є мінімальні розцінки, тому тут відсутні ставки менше 20 рублів за рерайт і менше 30 за копірайт.
 4. Немає можливості продати готові статті. Можна тільки брати замовлення.
 5. Менше авторів, ніж на інших біржах.
 6. Перейти з рівня новачка до майстра (найвищого рівня) можна за 2-3 місяці.
 7. На сайті є безкоштовна школа копірайтингу, курси по SEO і продающих текстах.

Біржа ContentMonster.ru підійде авторам, які добре володіють російською мовою і готові постійно працювати над якістю своїх текстів. А ось досвід роботи так не важливий. Якщо ви «дружите» з орфографією і пунктуацією і готові вчитися, то зможете швидко почати заробляти на біржі. В цілому концепція сайту цікава, вона націлена на підтримку хороших авторів. Тому спробуйте свої сили на цьому проекті.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про