Біржа копірайтингу eTXT – одне з кращих місць заробітку для початківця веб-райтерів

eTXT

За останні роки кількість текстової інформації в інтернеті зростала в рази. Контент необхідний для наповнення сайтів, їх корисності читачам, конкурентоспроможності і утримання позицій в пошуковій видачі.

У зв’язку з цим паралельно з’явилася професія копірайтера, людини, що пише текстову інформацію для веб-порталів. І щоб об’єднати замовників і райтерів в одному місці, надавши їм майданчик для надійної співпраці, вже давно стали з’являтися спеціалізовані ресурси, один з яких – біржа копірайтингу eTXT. Це популярний серед SEO оптимізаторів і власників сайтів інтернет проект. Тут вони можуть придбати або замовити необхідний для наповнення ресурсу контент. Це місце цікаве не тільки професійним веб-майстрам, а й охочим навчитися заробляти гроші на написанні статей в інтернеті для створення кар’єри фрілансера або заради створення джерела додаткового доходу.

Копірайтинг – один з небагатьох напрямків віддаленої роботи , які не потребують наявності спеціальних знань. Для того щоб зробити успішну кар’єру в мережі від Вас буде потрібно вміння грамотно і лаконічно висловлювати свої думки, здійснювати пошук і систематизацію інформації, а також розібратися в основах SEO для підвищення рівня заробітку.

Орієнтувати вибір в сторону біржі eTXT новачкові слід з наступних причин:

 • простий і зрозумілий інтерфейс;
 • зручна система пошуку роботи та порядку розрахунків;
 • величезна кількість замовлень на різну тематику;
 • широкий діапазон розцінок.

реєстрація

Особливості біржі eTXT: як почати роботу новачкові

Управління акаунтом і здійснення всіх операцій на біржі здійснюється з особистого кабінету користувача. Для того щоб створити свій обліковий запис і почати заробляти, спешу необхідно виконати нескладну процедуру реєстрації. Для цього потрібно перейти на офіційний сайт eTXT, і будучи на головній сторінці, пройти по посиланню, розташованому в правому верхньому куті вікна.

Перед вами відкриється реєстраційна форма, де слід ввести відповідні особисті реквізити:

 1. ПІП;
 2. логін;
 3. придумати пароль;
 4. вказати адресу електронної пошти.

На відміну від аналогічних бірж копірайтингу на порталі можна створювати єдиний профіль для замовника і виконавця. Якщо ви маєте намір працювати на ресурсі під обома ролями, потрібно буде пройти реєстрацію двічі.

Виконавець при створенні акаунта повинен також вказати додаткову інформацію, вибираючи відповідні пункти серед представлених варіантів, відзначаючи їх галочками.

Читайте також: Найкращі біржі копірайтингу та рерайтингу для заробітку на текстах

Серед обов’язкових до вказівки полів:

 • Види робіт: звичайний і SEO-копірайтинг, рерайтинг і переклади. Вкажіть напрямки, які цікавлять вас найбільше. Правилами біржі допускається вибирати кілька категорій одночасно.
 • Мінімальна ціна. Новачкам на біржі слід спочатку вибирати найменше значення – 5 рублів.
 • Сфери інтересів. Сервіс пропонує вибрати 5 тем, на написанні яких ви спеціалізуєтесь. Ці дані більше носять інформаційний характер. Надалі фрілансер зможе вибирати замовлення абсолютно на будь-яку тематику.
 • Для перекладачів – знання мов. Вкажіть, якими саме іноземними мовами ви володієте.

Після заповнення порожніх полів користувачеві потрібно натиснути кнопку “зареєструватися” і перейти в поштову скриньку, вказану раніше. На нього прийде лист з посиланням для підтвердження і активації профілю.

Як почати заробляти на ЕТХТ

Тепер акаунт створений, і ви можете сміливо приступати до роботи з біржею eTXT, починаючи заробляти гроші на написанні статей. Але спочатку, бажано, зайти в особистий кабінет і ознайомитися з його інтерфейсом, щоб в майбутньому не плутатися в своїх діях, а концентрувати увагу на контенті і заробіток.

У верхній частині вікна розташовано меню керування. З його допомогою Ви будете відслідковувати свою активність, стан фінансів.

Зверніть увагу на наступні кнопки (для збільшення скріншота, просто клацніть по ньому мишкою):

 • “Повідомлення”. В рамках сервісу реалізована можливість ведення внутрішнього інформаційного обміну. У розділі “від користувачів” відображаються чати з замовниками, в “системних” – повідомлення, що стосуються технічних моментів роботи (про стан заявок, терміни здачі замовлень, перерахування на ваш рахунок та ін.).
 • “Мої гаманці”. Валюта, прийнята за одиницю розрахунків на біржі – російський рубль. Гонорар за виконану роботу перераховується на платіжні системи  WebMoney або Яндекс Гроші . Прив’яжіть свої номери платіжок до акаунту відразу після реєстрації, не відкладаючи в довгий ящик.
 • “Виведення коштів”. Мінімальна сума для зняття – 250 рублів. Кошти надходять на рахунок в термін до 5 робочих днів. Існує спосіб термінового виведення коштів, тоді транзакція обробляється протягом доби, але при цьому буде утримана комісія в розмірі 5%. Функціонал eTXT передбачає можливість переведення коштів всередині біржі – даний прийом досить зручний для користувачів, які суміщають роботу виконавцем і замовником.
 • Блок “Замовлення”. Містить в собі робочу інформацію і спрощує навігацію. У вкладці відображається інформація, що стосується кількості заявок на виконання роботи, поточних замовлень, файлів, відправлених на перевірку покупцеві. З цього розділу ви можете перейти в архів виконаних робіт і побачити спрямовані вам індивідуальні пропозиції.

Трохи нижче на сторінці розмістилося вертикальне меню, що містить в собі такі розділи:

 1. “Статті”. У цій категорії міститься інформація про виставлені на продаж готові статті. З нього в один клік вийде перейти в магазин, додати новий матеріал.
 2. “Замовлення”. Дублює собою інформацію з верхнього меню. Користувач самостійно вирішує, як йому зручніше здійснювати навігацію по сайту.
 3. “Фотографії”. Крім продажу текстового контенту Ви можете заробити на eTXT, пропонуючи унікальні зображення – створені фото і картинки, що по праву можна назвати характерною рисою біржі.
 4. “Персоналізація”. Тут редагується особиста інформація, відбувається управління партнеркою, додавання оголошень для трансляції в стрічці.
 5. “Спільнота”. Відпочити від роботи, скористатися досвідом старожилів, підняти актуальну тему і обговорити її з іншими учасниками проекту допоможуть присутні підрозділи “Питання-відповідь”, “Спілкування на форумі”.
 6. “Сервіс”. Тут зібрані інструменти, необхідні для якісного виконання роботи – онлайн-програма перевірки на унікальність, замовлення послуг коректора і інші незамінні для копірайтера і сео-оптимізатора опції.
 7. “Розміщення”. Розділ містить перелік майданчиків для опублікування оптимізованого контенту. За бажанням Ви можете додати сюди свій сайт.

Скільки можна заробити на eTXT: фактори, що впливають на розмір заробітку

Зразкове раціональне уявлення про рівень зарплат копірайтерів легко скласти, ознайомившись з рейтинговою таблицею кращих фахівців біржі eTXT.

Рейтинг користувачів розраховується наступним чином: заробіток / 10. Але, підраховуючи обсяг місячного доходу при вивченні прикладів топових учасників біржі. Слід враховувати той факт, що під деякими акаунтами ховаються студії професійних копірайтерів. Вони об’єднують декількох виконавців і тому не можуть давати повного уявлення про розмір одержуваного доходу. В середньому у осіб, які повністю присвятили себе цій професії і напрацювали належний рівень майстерності, дохід становить близько 10-30 тисяч рублів на місяць, в залежності від затраченого часу.

Читайте також нашу статтю про альтернативну біржу копірайтингу – Адвего.

Всі способи заробітку на біржі eTXT

Окремо варто перерахувати всілякі методи отримання доходу, для загального уявлення про можливості обраного порталу. Так заробити на eTXT Ви зможете декількома способами:

 • Написання статей за гроші. Найбільш оплачуваний і переважаючий напрямок – замовлення авторських текстів для наповнення сайтів. До основних категорій робіт відносяться: копірайтинг, SEO-копірайтинг, рерайтинг. Виконавець виконує роботу в точній відповідності з вимогами замовника, до яких відносяться: обсяг матеріалу, зміст, частотність ключових запитів і багато інших параметрів.
 • Розміщення і продаж унікальних фотографій. Кілька років тому біржа eTXT запропонувала для виконавців новий спосіб заробітку. Був відкритий магазин продажу користувальницьких фото і малюнків. Загальній увазі учасників пропонуються будь-які за змістом і якістю зображення. Коштують вони не дорого, в середньому від 10 до 100 рублів, але це справжні авторські роботи. Якщо Ви любите фотографувати, але не знаєте, як поєднати приємне з корисним, розділ “фото” на eTXT – рішення саме для вас. Ви зможете не тільки відточити свою майстерність, а й заробити на цьому гроші.
 • ПерекладПрофесія перекладача набула особливої ​​актуальності на кордонах Світової павутини. Глобалізація торгових процесів, нові стандарти освіти зробили послуги перекладача затребуваною і добре оплачуваною роботою. Якщо у вас є вільний час, пропонуйте свої послуги замовникам біржі eTXT, обрана ніша запросто стане чудовою альтернативою роботи в офісі. Проявивши старанність і навички, тут ви зможете заробити не менше ніж на основному місці служби або, на крайній випадок, отримати додаткове джерело доходу.
 • Продаж унікальних статей – основоположна філософія даної біржі копірайтингу. Інтернет-маркетинг ґрунтується на задоволенні вимог пошукових систем. Не любите або не можете підганяти свій графік під певний, позначений замовником час? Творіть за зручним для вас розкладом, вибравши комфортні для себе тематичні умови і розміреність робочого дня. На eTXT відомі приклади, коли користувач досягав вершини рейтингу, тільки продаючи готові статті.
 • Партнерська програма. Якщо не заробляти гроші на написанні статей, то можна скористатися партнеркою з метою створення джерела пасивного доходу. Відрахування довічні і складають 25% комісії стягуваної від угод запрошених рефералів.

Поради початківцям: практичні рекомендації

Заробіток на копірайтингу або на фотографії безпосередньо залежить від обраної стратегії. Ви можете задовольнятися малим або перейти на принципово нову, професійну ступінь і почати заробляти на eTXT непогані гроші. Для успішного старту і розробки вдалого плану кар’єри скористайтеся наступними рекомендаціями:

 • Нік. Ваш нікнейм – візитна картка. Він свідчить про оригінальне мислення і демонструє креативність. Ці якості високо цінуються замовниками бірж копірайтингу. Претендувати на інтерес з боку роботодавців з логіном, наприклад, “Ваня88” важко. Проявіть фантазію, підкресливши при цьому свою захопленість обраною справою і нестандартністю в простих речах.
 • Рівні майстерності. Головний показник, від якого залежить заробіток – кваліфікація. Розробники ретельно обміркували, скільки можна заробити на eTXT, завдяки введеній системі рангів.

Рейтинг вказує на здатність учасника виконувати завдання, які відповідають кваліфікаційним вимогам професії. Як і будь-яка робота, спеціальність копірайтер або сео-фахівець визначає ряд вимог. До їх обов’язкових пунктів відноситься грамотність, вміння правильно доносити інформацію і оптимізувати контент. Новачкові, при реєстрації за замовчуванням дається нульовий рівень. Підвищити його можна проходячи атестацію, виконуючи тестові завдання біржі. Важко це чи легко? Для осіб, що освоїли вимоги вищевказаних професій, підтвердити свою компетенцію нескладно. Достатньо написати і здати тестове завдання, сенс якого полягає в складанні тексту за заданими критеріями. Важливо уточнити – рівень майстерності рідко підвищують з першої спроби до максимального значення. Шлях на вершину пролягає через кілька етапів.

 • Відгуки. Замовники, як і виконавці, мають можливість залишати один одному відгуки. На біржі копірайтингу eTXT передбачено два різновиди рекомендацій: позитивні (зелені) говорять про похвальні риси співпраці. Негативні (червоні) – про сумний досвід роботи. Також про надійність і професійність виконавця повідомляє загальний рейтинг – при його мінусовому значенні важко вірити в обов’язковість і якісність продукту райтера.
 • Обов’язковість. Показник “відмова від робіт” нечасто, але все ж приймається замовником до відома. Він демонструє готовність виконавця до діалогу, його відкритість, увагу до побажань клієнта.
 • Працездатність. Середня вартість замовлення у кваліфікованого фахівця в залежності від потрібних опцій – 70-150 руб (відповідно 35-80 грн). за 1000 знаків тексту без пробілів, 10-90 руб. за фотографію, 60-90 руб. за 1 тис. знаків у готовій статті. Про те, який обсяг робіт ви можете виконати протягом заданого відрізка часу, залежить ваш заробіток. На середню швидкість написання впливає майстерність, і вона становить – у професіоналів 1-3 тис. знаків на годину, природно в залежності від складності описуваної тематики.

Висновок

Заробіток на біржі копірайтингу eTXT повністю залежить від готовності автора віддавати свій час і сили роботі. Це не Форекс і бінарні опціони, де від користувача потрібні успішність, вміння опинитися в потрібний час в потрібному місці і вкладення грошових коштів. Заробити на eTXT вийде тільки завдяки своїм знанням та вмінням, правильно оцінивши можливості і виробивши стратегію. Вищевикладені поради допоможуть новачкам точково акцентувати увагу на важливих нюансах і розробити свою власну, виграшну тактику, основою якої стане талант, помножений на бажання досягати успіху і поставлених цілей.

Все у ваших руках! Бажаємо вам щедрої винагороди за кожен кілознак і до зустрічі на Fintramplin!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про