Біржа копірайтингу Advego: як заробляти на статтях

біржа копірайтингу Advego

Один з найпопулярніших ресурсів для продажів текстів – це біржа копірайтингу Advego. Щодня на цьому проекті продаються тисячі статей, а копірайтери заробляють пристойні гроші. Вимоги до статей на порталі досить високі, тому продавати матеріали зможуть тільки автори грамотних та якісних матеріалів.

Рівень заробітку на біржі залежить від активності автора та ціни його робіт. Перевага ресурсу – оплата роботи тут в доларах ($).

Продаж статей на адвего: з чого почати

Щоб почати заробіток на Адвего, вам потрібно:

  1. пройти просту реєстрацію. Для цього достатньо вказати адресу пошти і придумати надійний пароль. Зробивши ці кроки, ви можете починати продавати статті;
  2. перейдіть у розділ «Магазин статей» та натисніть кнопку «Продати статтю». Коли з’явиться форма додавання статті, заповніть її. Додана стаття потрапляє та сторінку «Мої статті», однак на продаж вона не виставляється;
  3. натисніть на кнопку «Виставити на продаж». Після цього текст буде проходити модерацію. Цілком можливо, що стаття не пройде перевірку. Про причину відмови вас обов’язково повідомлять;
  4. намагайтеся усунути всі помилки ще до того, як повторно відправите статтю на модерацію. Оскільки після декількох спроб ваш аккаунт можуть заблокувати.

Біржа копірайтингу Advego: інші види заробітку

Заробляти на сайті Адвего можна не лише на статтях, але й на виконанні завдань. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Робота», а потім перейти на вкладку «Доступні замовлення». В перелік завдань можуть входити репости, лайки, коментарі. Тобто робота дуже проста, однак оцінюється вона достатньо пристойно. Щоб взяти замовлення, потрібно натиснути на його назву, після чого відкриються вимоги щодо його виконання.

Після того, як всі вимоги завдання виконані, надсилайте звіт. Наприклад, це може бути назва облікового запису.

Щоб вивести гроші з Advego, вам потрібно надати номер доларового гаманця системи Webmoney. Реєстрація в Webmoney не складна. Мінімальна сума для виведення – 5$.

Переваги та недоліки біржі Адвего:

Які плюси має біржа копірайтингу Advego:

  • оплата в доларах;
  • є можливість пристойно заробити;
  • розгорнутий пошук та багато роботи.

Недолік – новачкам може важко розібратися з навігацією та знайти завдання.

В загальному, біржа копірайтингу Advego – не поганий ресурс для копірайтерів. Однак, якщо ви новачок, вам треба набратися трохи терпіння, щоб вникнути у специфіку роботи на порталі.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про