Бінарні опціони на біткоінах

Бінарні опціони біткоіни

Торгівля бінарними опціонами продовжує набирати обертів, а брокери впроваджують все більше функцій в свої платформи, а також пропонують все більш вигідні умови трейдерам.

В якості активів зараз використовується не тільки валюта, але й акції, ф’ючерси та багато іншого, але і цього недостатньо деяким користувачам.

Бінарні опціони біткоін – ось що цікавить багатьох трейдерів. Про криптовалюту біткоін знають всі, вона стала популярною, коли її курс перевищив 1000$, але зараз він сильно впав.

Деякі хочуть робити ставки на курс Bitcoin і у них є така можливість, хоча якісні брокери використовують такий актив, зовсім не багато.

Торгівля бінарними опціонами на біткоіни

Якщо ви потрапили на цю сторінку і шукали брокерів, які приймають або виводять гроші Bitcoin, то краще не витрачайте час на пошуки компаній.

Дізнайтеся, як вивести криптовалюту Bitcoin, де ми розповідали про можливості переведення цих грошей на різні платіжні системи та банківські картки.

Якщо ж ви хочете відкривати опціони на біткоіни, то реєструйтеся у брокера Anyoption. В якості активу Bitcoin використовують і інші компанії, але вони не такі популярні і викликають підозри.

Цілком можливо, що при їх використанні доведеться зіткнутися з шахрайством на бінарних опціонах, тому краще довіритися перевіреним брокерам.

На Anyoption ви можете поповнити баланс через безліч систем, також як і вивести. При цьому тут немає мінімальної суми виводу, тому в будь-який момент можна буде припинити використання цієї платформи.

Для біткоінів тут придуманий окремий вид опціонів «Особливе».

В них неможливо самому вибрати діапазон, напрямок і час експірації. Пропонується кілька варіантів, причому ціна на них фіксована і досить велика. Курс валюти визначається за спеціальним сервісу Bitstamp.net. У верхній частині сторінки відображається головний показник.

Будьте уважні, інформація в цьому сервісі незначно, але відрізняється від курсу, який представляється на Coindesk.com.

Як торгувати на парах з біткоіном

Саме з цього сервісу бере курс біткоіна популярний Яндекс, що говорить про достовірності інформації та якості проекту.

Торгувати бінарними опціонами на курси валют надійніше і простіше, а щоб проводити операції, користуйтеся послугами кращих брокерів 24Option і IQoption.

Визначити рух курсу біткоінів досить складно. Його вартість залежить від того, скільки сервісів підключається до криптовалюти і наскільки активно її використовують.

Ставки на Anyoption серйозні (для бінарних опціонів біткоін), тому доведеться складати прогнози і аналізувати розвиток Bitcoin, щоб не розоритися.

Можливо, на плаваючому курсі кріптовалюти хтось може добре заробити, але краще користуватися класичними опціонами.

Скласти прогноз на валютну пару або вартість акцій набагато простіше. Якщо ви не розбираєтеся, подивіться, як я торгую бінарними опціонами і ви зрозумієте, що краще не зв’язуватися з бінарними опціонами біткоін.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Оцініть статтю!

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про