Бінарні опціони для новачків на Iqoption

бінарні опціони IQOprion

Інвестиції в ринок Форекс – це один з найбільш поширених видів вкладів в інтернеті. Поговоримо про заробіток на бінарних опціонах з Iqoption.

Не тільки професіонали користуються валютною біржею, тисячі новачків щодня намагаються домогтися успіху, купуючи різну валюту або акції. Ось тільки розібратися у всіх тонкощах роботи з Форексом не так просто.

Бінарні опціони для новачків на Iqoption – ідеальне рішення для всіх, хто хоче стати трейдером. За допомогою бінарних опціонів, ви будете ставити гроші на падіння або підвищення курсів різних валютних пар, товарів або акцій, а якщо ваш прогноз виправдається, ви отримаєте прибуток.

Відкривай опціони на Iqoption

Чому ця система підходить саме для новачків? По-перше, тут є багато корисної навчальної інформації. По-друге, можна відкрити демо-рахунок, щоб попрактикуватися. По-третє, можна почати з невеликого вкладу в 10$ або 300 рублів (поріг для виводу такий самий). По-четверте, мінімальна вартість опціону становить всього 1$.

Отже, після стандартної реєстрації, ви перейдете в кабінет трейдера, де зможете поповнити баланс і відкрити перші опціони. На вибір пропонується турбо опціон бінарний опціон.

Різниця в них полягає в часі, якщо ви хочете швидко отримати прибуток, то потрібно використовувати турбо опціони, але вони більш ризикові, так як визначити, в яку сторону зміниться графік через 2-3 хвилини не в силах навіть професіонали.

Як поставити гроші на турбо опціон? У відповідному розділі ви знайдете всі необхідні інструменти, щоб відкрити короткостроковий опціон.

В основній частині сайту показується графік зміни курсу валюти. Для прикладу була обрана валютна пара євро і долара. Ви можете вибрати інші активи, але в турбо режимі їх не так багато. У бічній панелі можна вказати суму ставки, час перевірки графіка, а також натиснути на одну з кнопок (вище або нижче).

Для наочного прикладу ми поставили 50$ на те, що в 3.07 графік підніметься і тепер нам потрібно дочекатися, поки пройде час, і можна буде перевірити, чи правильну ставку ми зробили. На щастя, прогноз був вірним і графік справді пішов вгору, тому ми отримали прибуток у відповідності з відсотком прибутковості (93%):

Загальна прибуток склав 96.5$, а щоб отримати ці гроші нам знадобилося всього кілька хвилин. Потрібно лише зазначити, що довелося йти на серйозні ризики, адже, напевно, ми були впевнені, що графік дійсно піде вгору.

Як поставити гроші на бінарний опціон?

Сам процес відкриття опціону не відрізняється, вам також потрібно перейти до цього виду угод, вибрати активи, а після цього встановити час і ставку.

Основна відмінність від турбо опціонів полягає в більш широкому виборі валютних пар, акцій та інших активів. Також, тут збільшено час для ставки. Можна задати до 1 години, а скласти прогноз у цьому випадку буде набагато простіше.

Якщо вас зацікавила торгівля бінарними опціонами, то обов’язково підключайтеся до Iqoption. На закінчення хотілося б тільки додати, що при реєстрації потрібно вказувати реальні дані, так як при виведенні коштів у вас можуть зажадати надати копію паспорта. Зате гроші приходять без затримок протягом 3х днів.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про