Безкоштовні бонуси онлайн

Безкоштовні бонуси

Останнім часом для того що б залучити відвідувачів деякі ресурси стали роздавати безкоштовні бонуси. Цією подією можна скористатися і заробити собі невелику суму грошей.

Безумовно, на тисячі рублів тут розраховувати не варто, але підібравши з десяток сайтів можна заробляти кілька рублів в день. Цей спосіб заробітку ще легший, ніж заробіток на кліках або заробіток на капчі. Просто потрібно заходити на сайт і отримати свої бонуси Webmoney.

Безкоштовні бонуси в Інтернеті – що це?

Деякі ресурси дають бонус за реєстрацію, деякі платять щодня за просте відвідування ресурсу.

Оплата відбувається в різних валютах. Як правило вона не дуже велика від 0,01 р до 1 руб. Але всі безкоштовні бонуси можуть стати першим способом отримання грошей в інтернеті. Крім того більшість сайтів можуть стати вам в нагоді і допомогти отримати великі суми грошей або полегшити роботу в Інтернеті.

Ось найпопулярніші сайти, які надають бонуси Webmoney з докладним описом, що і як потрібно робити для їх отримання.

SIMPLECHANGE.RU просто обмін Webmoney

Дуже цікавий сайт. Безкоштовні бонуси тут можна отримувати кожні 24 години. Розмір від 2 до 12 копійок. Також тут є гарна партнерка. Якщо залучені вами друзі отримують бонуси, то вам за це платять декілька копійок.

Крім того, це зручний і вигідний обмінник. Курси обміну дуже хороші.

Читайте наш сайт про заробіток в інтернеті, щоб дізнатись про ще більше способів.

DemonCredit – Миттєві кредити в WebMoney

На цьому ресурсі можна отримати бонус до 0,2 руб. кожен день. Для цього зайдіть на сайт почекайте 20 сек, натисніть на будь-яку іншу сторінку. Місце для отримання бонусу в самому низу сторінки. Реєстрація через Webmoney. Сам сайт займається видачею кредитів в електронній валюті. Якщо ви шукайте гроші для вкладення, то вам теж сюди. Так що він може бути досить корисний.

Моментальне поповнення WebMoney через SMS від WMSIM.ru

Унікальний сайт для поповнення webmoney через мобільний телефон. Бувають ситуації, коли потрібно кілька рублів на електронний гаманець, а взяти їх ніде. Цей ресурс саме для подібних випадків. Отримати гроші можна за допомогою всього одного смс. Система працює на території країн СНД. Так само тут можна отримати бонуси кожну добу. Розмір їх стандартний до 20 коп. Реєстрація через webmoney. Отримувати бонуси у лівому куті сайту в розділі «Подарункові бонуси». Надішліть SMS і моментально отримаєте WebMoney!

Якщо ви хочете заробляти в сайт про заробіток в інтернеті клікайте по ссилці.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про