BestChange – огляд кращого моніторингу обмінних пунктів

BestChange найкращий курс обміну онлайн

Статтю оновлено:

В інтернеті тисячі різних обмінних пунктів, де можна поміняти валюту. Але разом з цим є ймовірність натрапити на лохотрон, де кинуть на гроші. Тому ми раді представити статтю про один з найкращих сервісів для обміну вебмані та ішних валют bestchange.ru.

Для людей які заробляють гроші в інтернеті важливо мати надійні інструменти, в тому числі фінансові. У цій статті ми проведемо огляд кращого моніторингу обмінних пунктів — BestChange.ru. Який рекомендує тільки найкращі сайти для обміну грошей. Давайте поясню, про що йдеться.

Моніторинг обмінних пунктів — це сайт, де збирають інформацію про найкращі обмінники електронних грошей і надають інформацію у табличному вигляді, де можна вибрати оптимальний сервіс за окремими критеріями.

Таким чином, нам не доведеться годинами шукати хороший пункт обміну в інтернеті, який пропонує вигідний курс і читати море відгуків.

Огляд моніторингу обмінних пунктів BestChange.ru

Моніторинг BestChange представляє сервіси з 20-ти різних напрямах: USD/RUB, Qiwi/BTC, Яндекс гроші/Payeer і тд. Всі обмінні пункти показуються в зручному табличному вигляді.

 

Експортний файл з реальним курсом, оновлюється кожні 5 секунд.

Таким чином, ми отримуємо не тільки безпечні пункти, але і регулярні оновлення на BestChange, які відбуваються кожні 5-8 секунд і ми бачимо самий вигідний курс обміну валют на даний момент!

Крім цього на сайті є розділ відгуків, де люди активно залишають хороші і погані відгуки. Якщо обмінний пункт, раптом отримав пару поганих відгуків, то його перевіряють в ручному режимі.

Перейти на BestChange

Як найбільш вигідно обмінювати валюту онлайн

Незважаючи на всю простоту роботи моніторингу, все-таки є фішки, які допоможуть найбільш вигідно обміняти валюту. Давайте візьмемо за приклад пару Qiwi/BTC.

У даний момент (написання статті) ціна одного біткоіна становить — 69 232 рубля. Наше завдання придбати BTC за максимально наближеним до цієї суми курсом біткоіна до рубля

Переходимо на сайт BestChange.ru і вибираємо з лівої сторони Qiwi, а з правої Bitcoin. Після чого бачимо обмінні пункти, які пропонують самий вигідний обмін валют на даний момент.

Погодьтеся, що 1 700 рублів шкода втратити на такому обміні. Тому переходимо в останній розділ «Статистика» і дивимося, коли за день були представлені найбільш вигідні умови.

Виходить, що в цей день можна було в 9:00 і 16:48 обміняти Рублі на біткоін за 70 286 руб. Тобто можна заощадити 650 рублів, якщо дочекатися відповідного моменту!

Тому переходимо в розділ «Сповіщення» і залишаємо заявку, що б нам надіслали листа на пошту, коли ми зможемо поміняти рублі на біткоіни за курсом — 70 286 руб.

Партнерська програма BestChange

Думаю, немає ніяких сумнівів, щоб назвати BestChange кращим моніторингом, який можна порекомендувати своїм друзям. Тому вони завели партнерську програму, де платять за кожного залученого людини до 0.35$.

Правда там є кілька нюансів . Приміром, за просте відвідування — 0.04$, а от якщо він перейшов на сайт пункту обміну, та ще й став постійним відвідувачем BestChange, тільки тоді можна забрати 35 центів з людини.

Тобто на такій партнерській програмі розбагатіти неможливо. Приміром, у мене за 35 000 відвідувачів накопичилося 1 270$. Можна куди більше заробити на партнерці самого обмінного пункту.

BestChange – Достатній простий і зручний сервіс. А що думаєте ви щодо сервісу моніторингу обмінних пунктів? — Діліться своєю думкою в коментарях!

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Оцініть статтю!

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про