Арбітраж трафіку в 2017 році

арбітраж трафіку 2017

Думаю багато мріють про те, що б вкласти кілька тисяч рублів на проект, а вже через місяць повернути свої гроші і отримати близько 20 000 рублів чистого прибутку. Такі речі можливі саме в такому варіанті заробітку, як  арбітраж трафіку!

Нижче всі зароблені суми приводяться в рублях, оскільки здебільшого саме в цій валюті платять партнери.

Арбітраж трафіку — це залучення клієнтів по партнерській програмі різних сайтів за допомогою реклами. Давайте розглянемо нинішні тренди по заробітку на арбітраж трафіку в 2017 році. Хочемо поділитися класними кейсами з вами!

Цікаві кейси по заробіток на арбітражі трафіку

Ми вже згадували арбітраж трафіку, як один з видів заробітку на партнерських програмах. Однак не поділилися ані одним із своїх кейсів, поспішаємо виправляти свої помилки!

Кейс №1 — Подарункові годинники

Як відомо 8 березня — це час для подарунків! Тому починаючи з 1-го березня ми стали шукати товар, який потенційно чоловіки можуть подарувати дівчині. Однак ми не знали, що існує така прикмета, як «подарункові годинники — погана прикмета» .

Ми знайшли чудову партнерку з сайтом BestWatch, де був годинник зі знижкою в 30%. І вирішили лити трафік з інстаграму. Нарізали відео з YouTube і зробили рекламу.

В результаті за 7 днів ми вклали 32 750 рублів, ну а заробили при цьому 51 400 руб. Ми не очікували, що марновірство так сильно вплине на продажі, однак переходів і передзамовлень було не мало.

Кейс №2 — Фейкові рекомендації

Зірки в соціальних мережах просять за рекламу від 150 тисяч рублів, що дуже круто для арбітражника, який хоче заробити. Тому я вирішив подивитися які є фейкові акаунти зірок, які були б популярними.

Мені вдалося знайти кілька крутих акаунтів в Інстаграмі і це були дівчата. Тому я став шукати жіночі товари, які могли б швидко продаватися. Цим товаром виявилися корсети для схуднення.

Після чого я поліз в інтернет шукати фотографії напівоголених зірок, де став через фотошоп надягати на них корсети. Цілий день довелося витратити, що б надіти на них корсети, але в підсумку вийшло круто!

На рекламу було виділено 15 000 рублів (3 рекламних посади), а вдалося на цьому заробити 68 300 руб.

Кейс №3 — Односторінковий сайт + Email-розсилка

Що б ви розуміли, арбітражники не люблять довго возитися з рекламою. Але тут я вирішив спробувати заробити на Бінарних опціонах. Вибрав відповідно лідера ринку — OlympTrade. І став шукати вдалі відео по наочному заробітку.

У підсумку знайшов відео з красивою дівчиною Анею, яка підняла 1 260 рублів за 10 хвилин і це відео розмістив на односторінковому сайті на початку сторінки. Ну а трафік я вирішив лити через Email-розсилку від BazaarEmail.

Куди я витратив рівно 10 000 рублів, а на виході вдалося отримати чистого прибутку на 70 000 рублів! Відео дійсно добре мотивують людей до дії.

Тренди в арбітражному трафік 2017

Після таких кейсів, пора перейти до трендів, які в 2017 році повинні приносити найбільше грошей за допомогою арбітражу. Ми розглянемо партнерські програми і звичайно ж найкращі види трафіку.

Найкращі партнерські програми 2017

Все починається з пошуку гарної партнерської програми, яка буде мати високу конверсію, що в результаті принесе великі прибутки!

Admitad – партнерська мережа для арбітражного трафіку – найбільша мережа партнерських програм в СНД і має найвищий рейтинг серед користувачів. За статистикою кожен 2-ий арбітражник використовує саме цей сервіс.

Напрямок партнерських програм:

  • Онлайн Ігри;
  • Інтернет-Магазини;
  • Банки;
  • Туризм;
  • Різні послуги.

На Admitad знаходиться понад тисячу різних партнерських програм з якими працюють близько пів мільйона людей. Думаю ви теж зможете знайти для себе щось цікаве.

Перейти на Admitad

OlympTrade — одна з найприбутковіших партнерських програм в бінарних опціонах. З-за того, що все більше і більше людей цікавляться саме бінарними опціонами, тому все більше вдається на цьому заробляти.

Чому OlympTrade крутіший від інших? — Та тому, що він лідер ринку! А ще тому що він платить 60% за залученого партнера протягом 30 днів. Така схема зараз найприбутковіша серед всіх брокерів бінарних опціонів.

Перейти на OlympTrade

Letyshops – це лідер ринку по виплаті кешбеку, яким до цих пір користуються не багато користувачів. До речі, партнерку можна укласти за допомогою Admitad (більше ніяк).

За один рік нам вдалося заробити на поширення кешбеку більше 300 000 рублів! А його поширювали за допомогою соціальних мереж.

Перейти на LetyShops

Кращий вид рекламного трафіку

Важко назвати якийсь вид рекламного трафіку який 100% буде кращий від інших. Адже при належному підході та налаштуваннях, будь-який вид реклами покаже хороший результат! Проте останнім часом ми працюємо з найдешевшими і доволі простими видами реклами.

Email-розсилка — де найголовніше або зібрати базу даних людей, або орендувати трафік. Ми використовуємо другий варіант, а саме купуємо трафік у BazaarEmail.

Соціальні мережі — заходимо на сайт Sociate і вибираємо відповідну групу ВКонтакте або в Інстаграм для реклами. Ціни на таку рекламу 500-1000 рублів, ну а на виході можна заробити 5-10 тисяч рублів.

Насправді Арбітраж трафіку в 2017 році не сильно відрізняється від 2016 тому, що зберігаються всі ті ж тренди.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про