Анонімні офшорні карти – ховаємося за банківський пластик

Анонімні офшорні карти

Статтю оновлено:

З метою зберегти конфіденційність при здійсненні покупок і зняття готівки, можна оформити спеціальну офшорну карту. За допомогою такого банківського продукту можна витрачати гроші без необхідності звітувати перед фіскальними органами за рух коштів по рахунку. 

Цей спосіб часто використовують фрілансери, віддалені співробітники іноземних компаній, корпоративні фірми, інвестори, біржові трейдери, любителі подорожувати і багато інших людей. Далі розберемося, наскільки ефективний цей метод, і що слід знати про подібні послуги.

Як оформити офшорну карту

Анонімність такого продукту передбачає відсутність даних власника на чеку оплати і на самому пластику (крім прізвища та імені в деяких випадках), однак для банку емітента все ж доведеться “відкритися”. Оформлення послуги анонімно на 99%, де 1% – це паспортні дані власника, які будуть відомі тільки актуальному банку. Якщо ж оформити анонімну карту в швейцарському банку, де вже відкрито рахунок, то за цю послугу платити не доведеться. У всіх інших випадках сума буде варіюватися від 4 до 300 доларів.

Які документи необхідні:

 1. Копія документа посвідчення особи: паспорта, закордонного паспорта або водійських прав для верифікації (ідентифікації) особистості банком або фінансовим оператором;
 2. Копія квитанції оплати за комунальні рахунки, виписка з банку або інший документ, який підтверджує вказану адресу користувача за останній квартал (при цьому сторінка реєстрації в паспорті зазвичай не приймається).
 3. Підтвердження номера телефону (в деяких випадках).

Варто зауважити, що на зняття грошей з офшорних карт встановлюється ліміт, зазвичай в межах від 200 до 3000 тисяч доларів на добу. Комісія за такі послуги у всіх банках, які конвертують валюту картки в свою, зрозуміло, буде підвищеною (більше звичного).

У чому переваги офшорних банківських карт:

 • Можливість оплачувати покупки та послуги в будь-яких точках світу;
 • Конфіденційність і анонімність клієнта;
 • Легкий доступ до грошових коштів та їх збереження;
 • Безпечне здійснення операцій.

За допомогою такого пластика можна знімати гроші з рахунків практично в будь-якому банкоматі земної кулі. Комісія в цьому випадку може становити від 1,5% до 5% від усієї суми.

Популярні офшорні банківські карти

Advanced Cash

Advanced Cash – офшорна платіжна система, яка співпрацює з MasterCard. Її анонімні карти випускаються банком Гібралтару. Продукт можна оформити дистанційно і отримати поштою з безкоштовною доставкою. Для розблокування всіх можливостей використання картки необхідно проходження верифікації, для цього потрібно зареєструватися в системі та завантажити в свій особистий кабінет сторінки паспорта з фотографією, особистими даними, пропискою, а також вказати свій телефон.

У чому плюси офшорної карти Advanced Cash:

 • Сучасні методи забезпечення максимальної безпеки;
 • Популярність системи – її підтримують практично всі інтернет-проекти і сервіси;
 • Можливість виводити кошти на безліч інших платіжних систем, включаючи криптовалюту;
 • Комісія за зняття коштів відносно невелика;
 • Простота реєстрації на майданчику і можливість працювати відразу з декількома валютами (долари, євро та інші). Однак карта AdvCash випускається тільки для доларового або євро рахунку.

Варто відзначити, зняття готівки з офшорного пластика Advanced Cash відбувається за курсом MasterCard, який відрізняється вигідною конвертацією.

OKPAY

Платіжна система OKPAY успішно функціонує на профільному ринку вже близько десяти років. Реєстрація на сайті не займе багато часу, а отримання офшорної дебетової картки буде коштувати від 15 до 70 доларів (в залежності від терміновості), і доставка займе близько двох тижнів. Емітентом виступає банк Кіпру. Комісія при знятті грошей становитиме до 3%. Якщо картка знаходиться в режимі бездіяльності протягом 180 днів – з балансу автоматично почне списуватися щомісячна пеня: 10 $ за перший рік і 17,5 $ за наступні.

З плюсів банківського пластику OKPAY виділяють:

 • Швидке здійснення операцій з грошима;
 • Високий рівень безпеки;
 • Можливість безпосередньо працювати з валютою всередині акаунта платіжки (переказ на карту здійснюється після конвертації валюти в долари).

Ця пластикова “виручалочка” також не “засвітить” свого власника, позбавивши від необхідності декларувати додаткові доходи.

PAYEER

Платіжний сервіс PAYEER  з 2015 року почав пропонувати своїм клієнтам оформлення анонімних банківських карт. Вважається, що картка – це найдешевший спосіб виведення грошових коштів з однойменного гаманця. “Пластик” Пайер видається англійським банком і приймається в багатьох країнах. При конвертації валют стягується середня за розмірами комісія.

Плюси офшорної карти PAYEER:

 • Продукт випускається абсолютно безкоштовно (при бажанні необхідно тільки заплатити 9 доларів за прискорену доставку);
 • Здійснювати міжнародні перекази можна навіть людині, яка не зареєстрована в платіжній системі;
 • Висока надійність і сучасні засоби безпеки;
 • Комісія в розмірі 0% за наступні послуги: виготовлення карти, її активація, зняття готівки і обслуговування (3 роки), а також оплата товарів в інтернеті у партнерів MasterCard за умови відсутності конвертації валюти (в іншому випадку комісія передбачається).

Сайт PAYEER має дуже зручний функціонал, що дозволять оформляти карту швидко навіть людям, які не дуже досвідченим і рідко користуються інтернет-послугами.

Moneypolo

MoneyPolo пропонує оформити офшорний пластик в декількох валютах: фунти стерлінги, долари, євро. Вартість за такі послуги буде варіюватися від 10 до 20 євро. За експрес-доставку доведеться викласти ще 50 доларів. Але можна почекати чотири тижні і замовлення приїде до свого власника абсолютно безкоштовно. Емітент – великобританський банк. За міжнародні покупки і зняття грошей передбачається збільшена комісія. Карта MoneyPolo легко функціонує з вищезгаданою ЕРС Окпей, і її можна поповнювати з балансу акаунта платіжної системи.

Кілька цікавих фактів

 • Незважаючи на те, що деякі карти обслуговуються безкоштовно, все ж доведеться заплатити за такі послуги, як зміна ПІН-коду, запит балансу, СМС повідомлення і т. д.
 • Більшість анонімних карт стягують фіксовану суму комісії за зняття готівки. Тому вигідніше знімати відразу велику суму, ніж по частинах.
 • Всі такі різновиди пластика оптимально підходять для тих користувачів, хто отримує кошти в доларах або євро, і хоче виводити їх в цій же валюті. Обмін передбачає комісію і не дуже привабливий курс.
 • Більшість платіжних систем пропонують як поповнення балансу картки з рахунку акаунта, так і зворотний переклад, що дуже зручно для оперування різними валютами. А для комфортного обміну і поповнення рахунків найкраще скористатися моніторингом обмінників Бестчейндж, підібравши максимально вигідні для себе умови обміну.

Оформити офшорну банківську карту вигідно кожному, від мандрівника-фрілансера до домогосподарки, яка заробляє в Інтернеті іноземну валюту. У цьому випадку ваші доходи не будуть фігурувати в звітах. Детально вивчіть всі актуальні пропозиції (з часом вони можуть дещо видозмінюватися через різні фактори від внутрішніх розробок до макроекономічних рішень), і якщо Вас все влаштовує, сміливо користуйтеся отриманою карткою-офшоркою.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Оцініть статтю!

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про