Alpari — огляд найбільшого Форекс-брокера

Alpari - найбільший форекс брокер Заробіток на інвестиціях

Alpari — це найбільший Форекс-Брокер у всьому СНД! Давайте розберемося, чи такий він хороший і за що його вибирають клієнти, а не його конкурентів.

Почнемо з того, що це одна з найстаріших компаній в інтернеті, яка надає Форекс послуги з 1998 року.

І за 20 років роботи вони зуміли зробити зручний сайт, цілодобову підтримку і навіть організували власні курси, але про це трохи пізніше.

Всі основні фішки на Alpari

Абсолютно всі люди приходять туди для того, щоб заробити гроші або навчитися грамотно торгувати. Тому спочатку розберемося, що нам можуть запропонувати в Alpari.

Набір функцій в Форекс-брокера:

 • Торгівля на центових рахунку без обмежень (можна інвестувати будь-яку суму);
 • Вибрати хороші рахунки для ПАММ інвестування;
 • Торгівля бінарними опціонами;
 • Купити золоті монети;
 • Аналіз ринку та бізнес новини;
 • Конкурси (безкоштовні та платні);
 • Навчання торгівлі.

Загалом на платформі можна знайти абсолютно все, що пов’язане з інвестуванням. До повного спектру їм варто додати лише криптовалюти.

Alpari дуже часто займає лідируючі позиції в рейтингу кращих Форекс брокерів. При чому так відбувається не тільки на Фінтрамплін, але й на інших джерелах.

І чесно сказати, можна написати статті на кожен розділ Альпарі. Там дійсно багато фішок і можливостей. Наприклад, зараз наш співробітник навчається в їх програмі, а після ми розповімо про результати!

Торгівля на платформі Альпарі

Якщо ви новачок або досвідчений трейдер, який шукає заміну своєму старому брокеру, то Альпарі стане кращим варіантом! Тут ніколи не було проблем з виведенням грошей і підтримка завжди відповідає на питання і вирішує проблеми.

Тепер перейдемо до того, на яких рахунках варто торгувати на платформі, а також поговоримо про існуючі нюанси. Це дуже важливо знати і мало хто пише про ці деталі.

Nano.MT4 і Standart.MT4

Nano.MT4 — це центовий рахунок, який дозволяє розбивати 100$ на 10 000 одиниць, що знижує ризик втратити всі гроші за першою ж ставкою, якщо графік різко пішов вгору або вниз після відкриття операції.

Проте на ньому високий спред (2.0) і мені не зрозуміло, як новачок повинен відбивати його, та ще й зверху отримувати прибуток? Тому доводиться вибирати другий варіант, але сюди варто входити з 1 000$.

Standart.MT4 — звичайний рахунок, де працює половина всієї аудиторії гідних показників. Ви можете підібрати для себе оптимальний варіант, так і спред зазвичай 0.7-1.0 (інколи вище).

Партнерська програма від Альпарі

Ми ще не підключали партнерську програму, але задали питання своїм колегам по цеху. На що отримали коротку відповідь.

Альпарі використовує стандартну партнерську піраміду (так роблять всі брокери), чим більше приводиш трейдерів, тим більше платять відсоток з граючих депозитів. Максимальна планка — 50% (з одного клієнта).

Хто хоче попрацювати за партнерською програмою ось посилання — Партнерська програма Alpari.

Важливо відзначити, що враховується не внесення депозиту від вашого реферала, а саме його відкриті ставки. І чим більше він зробить ставок, тим більше ви отримуєте. Тому партнером вигідно, щоб їх трейдери були грамотні і вигравали гроші!

Відгуки про брокера Alpari

Ніколи не дивіться на хороші відгуки, вони можуть бути замовними, або несуть в собі мало корисної інформації. Нам важливо знати, чи є у них проблемні місця і як це серйозно впливає на торгівлю!

Що з мінусів:

 • Раз у півроку, можливо в рік змінюють умови співпраці (роблять їх менш вигідними);
 • Дуже високий спред, коли виходять новини впливають на рух курсу;
 • Іноді MT4 дуже сильно гальмує і неможливо торгувати;
 • Вам часто почнуть дзвонити менеджери (1-2 рази в тиждень).

І це 4 основні мінуси. Ми перепробували багато форекс-брокерів і все-таки зупинилися на Forex4You і Альпарі. Швидкий вивід грошей, підтримка завжди відповідає. А що думаєте ви про Alpari? Залишайте свої відгуки в коментарях нижче!

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар