Оцініть статтю!

7 простих технік, які прискорять роботу копірайтера

техніки копірайтингу

Якщо вам складно писати тексти і підготовка статей забирає багато часу, подивіться техніки нижче. Вони допоможуть писати тексти швидше і краще, а значить – заробляти більше грошей на копірайтингу.

Отож, давайте розберемо основні техніки копірайтингу і виберемо для себе те, що найкорисніше. Адже у кожного є свої персональні особливості роботи.

1. Техніка «Конспект»

Суть техніки – виписувати на аркуш паперу всі факти, які потрібні для тексту. Коли ви будете писати статтю, дивіться на листок і беріть дані з паперу.

Коли ви конспектуєте інформацію, то краще вникаєте в тему, запам’ятовуєте дані, мимоволі «переварюєте» інформацію. Це допомагає швидше написати статтю. Після підготовки матеріалу всі факти простіше перевірити, звіряючи дані в статті з листком.

Ніколи не виписуйте інформацію для статей в інший файл, оскільки ви потім замучитеся перемикатися між вікнами, щоб подивитися інформацію, будете відволікатися на ці дії, втрачати час і допускати помилки.

2. Техніка «з хвоста»

Є копірайтери, яким важко придумати заголовок і вступ, зате інші частини тексту вони пишуть швидко.

Суть техніки «з хвоста» – писати статтю «задом наперед». Спочатку ви пишете висновки, потім – основну частину статті, яка підводить до цих висновків. В кінці пишете вступ (лід) і заголовок. Коли основна частина статті готова, придумати вступ і заголовок простіше.

3. Техніка «Білий аркуш»

Техніка допомагає підвищити якість рерайтингу. Є автори, які копіюють вихідний текст у новий документ і потім починають переписувати речення за реченням «іншими словами». На таку роботу йде багато часу, а якість тексту виходить низькою. Часто виникають проблеми з унікальністю рерайтингу.

Краще робити рерайтінг наступним чином:

  • Випишіть на аркуш паперу всі факти з вихідного тексту. Простіше кажучи, складіть конспект.
  • Закрийте вихідний текст.
  • Відкрийте новий порожній документ і напишіть там новий текст на основі фактів, виписаних на листку.

4. Техніка «Лектор»

Іноді текст не виходить писати, тому що автор до кінця не розібрався в темі. Якщо чогось не розумієш, написати про це не вийде.

В цьому випадку допоможе техніка «Лектор». Вивчивши джерела інформації, встаньте і уявіть перед собою аудиторію студентів. Розкажіть уявній аудиторії, як ви зрозуміли тему, дайте відповідь на уявні питання. Так ви «втрясете» отриману інформацію в мозку, вам буде простіше її структурувати і написати на базі зібраних даних хороший текст. Заодно розберетеся в темі до кінця.

  1. Техніка «План»

Суть проста – підготувати план статті, за якою писати текст. З часом у вас з’являться типові плани, які можна використовувати для різних текстів. З типовими планами ви будете писати тексти ще швидше.

6. Техніка «SEO-руки»

Є копірайтери, які терпіти не можуть SEO-оптимізацію. Їм подобається писати тексти, але вписувати в них запити для них дуже важко. Або вони вписують так, що ці запити стирчать з тексту, як списи над військом.

От і пишіть тільки тексти, а для оптимізації знайдіть помічника, який за невеликий гонорар буде вписувати потрібну кількість ключів в вашу статтю. Для цієї роботи можна найняти недорогого SEO-рерайтера або коректора. Коректору доведеться пояснювати, що таке SEO-оптимізація тексту, зате є шанс, що саме коректор краще впише в текст запити.

7. Техніка «YouTube»

Іноді в текстах копірайтерів зустрічаються відверті помилки або нісенітниці, які виводять клієнтів з себе. «Звідки ви взяли цю інформацію?» – кричить замовник. Помилки виникають через те, що копірайтер не розібрався в темі, не зрозумів, як щось працює і написав «відсебеньки».

Якщо ви пишете на малознайому тему і не можете в ній розібратися, подивіться ролики на YouTube. Наприклад, ви пишете тексти для вугільної компанії. Подивіться ролики на тему, як видобувають вугілля. Якщо ви не вмієте кататися на велосипеді і пишете статтю, як вибрати велосипед – подивіться ролики на цю тему.

Плюси роликів – наочність. Коли людина бачить, як все відбувається, їй простіше розібратися з темою і легше писати статтю без образливих помилок.

Ми розібрали 7 прийомів або техніки копірайтингу, які допоможуть вам швидше писати якісний контент. Надіємось стаття була корисною. Якщо так – діліться нею в фейсбук, або де ви там спалюєте свій час)

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Дем'ян Фартович Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
trackback
Що таке копірайтинг – як заробити новачкові і з чого почати роботу — Let`sWork

[…] 7 простих технік, які прискорять роботу копірайтера […]

Дем'ян Фартович
Адмін
Дем'ян Фартович

Шановна команда сайту vinworkstudents, будь ласка перестаньте копіювати наші матеріали без дозволу і ссилок.