Оцініть статтю!

5 маркетингових прийомів для інтернет-бізнесу

5 прийомів для інтернет-бізнесу

Після запуску бізнесу в інтернеті, кожен підприємець повинен задуматися над тим, як йому розкрутити свою справу. Зараз в мережі жорстка конкуренція практично у всіх сферах, тому буває дуже складно розвиватися.

5 маркетингових прийомів для інтернет-бізнесу, представлені в цій статті – це найефективніші способи поширення реклами та залучення клієнтів. Яким з них скористатися вирішувати тільки вам.

Як розкрутити бізнес в інтернеті?

Поширення відгуків. В більшості випадків користувачі інтернету, перед тим як скористатися чиїмись послугами або купити який-небудь товар, вивчають відгуки. Про ваш бізнес обов’язково повинні бути відгуки, якщо на даний момент їх немає, подбайте про це самостійно.

Немає бажання писати відгуки вручну і створювати акаунти? Скористайтеся сервісами накрутки, крім спеціалізованих проектів, за порівняно невеликі гроші можна купити відгуки на клікових спонсорах і біржах копірайтингу. Наприклад, на поштовику Wmmail можна замовити написання відгуків по 10-20 центів, це зовсім незначний внесок у розвиток бізнесу.

Власний блог. Відмінним джерелом клієнтів може стати власний тематичний блог. Звичайно, для його створення, наповнення та розвитку, потрібні гроші, але так ви отримаєте доступ до величезної цільової аудиторії. Незалежно від того, чим ви займаєтеся, виконуєте накрутки в соціальних мережах або продаєте електронні книги, особистий блог допоможе вам привернути увагу до своєї діяльності.

Використання розсилок. Більш простий спосіб залучення цільової аудиторії для вашого бізнесу в мережі – це використання розсилок. Для цього вам обов’язково потрібно створити сайт (можна односторінковий) і запропонувати відвідувачам якийсь бонус за підписку. Наприклад, ви можете викупити електронну книгу і відправляти її кожному, хто підпишеться на вашу розсилку. Після набору значною бази передплатників, складайте комерційну пропозицію і надсилайте його на отримані адреси.

Партнерство дозволяє розвивати бізнес ефективно

Партнерське співробітництво. Завдяки партнерським програмам можна залучити величезну кількість людей, які будуть поширювати вашу рекламу в мережі. Щоб побудувати таку співпрацю, вам потрібно запустити партнерську програму (можна використовувати партнерські мережі), за умовами якої кожен, хто приведе вам клієнта, отримає винагороду. Найголовніше – це встановити такий обсяг винагороди, щоб співпраця залишалося для вас рентабельною.

Взаємна реклама. Наступний варіант підходить тим інтернет-підприємцям, які вже використовують власний сайт для залучення клієнтів. Навіщо вступати в жорстку боротьбу з конкурентами? Краще створити міцні ділові зв’язки і взаємно рекламувати свої послуги та товари. Почніть пошуки ресурсів, які підходять для рекламування вашої діяльності і пропонуйте їх адміністраторам взаємну рекламу.

Крім цих варіантів є безліч інших маркетингових прийомів, але розповісти про кожного з них в одній статті просто неможливо. Тепер ви дізналися про декілька ефективних прийомів рекламування свого бізнесу, пробуйте застосовувати їх на практиці.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про