Оцініть статтю!

10 фактів про обмін електронних грошей

Міфи про обмінники

Статтю оновлено:

Обмін віртуальних грошей щодня виконується тисячами людей. Вони переводять мільйони з одних рахунків на інші, а допомагають їм у цьому обмінні пункти.

Через недосвідченість і помилкових думок народилося багато міфів, пов’язаних з обмінами. Якщо вірити в них, можна допустити помилки або навіть втрачати частину своїх грошей.

Зараз ми розглянемо 10 фактів про обмін електронних грошей, щоб кожен читач мав правильне уявлення про це.

Міняти віртуальні гроші легко, для цього створено чимало обмінників, а знайти найкращі з них можна через BestChange. Система постійно моніторить кращі обмінні пункти і видає корисну інформацію.

Міфи про обмін грошей в інтернеті

Почати хотілося б з того, що незалежно від платіжок і використовуваних сервісів, завжди залишаються ризики при обміні електронних грошей.

Сильно не переживайте, але будьте обережні. Також як і при обміні реальних грошей, вас можуть обдурити або ввести в оману. Тому важливо добре розбиратися у всіх тонкощах і не вірити в поширені міфи.

Одного обмінника вистачить для постійного використання. На своєму досвіді скажу, що одного обмінного пункту ніколи не вистачає. Недостатньо коштів в резерві, не вигідні умови, тимчасові неполадки на сайті, відсутність потрібних напрямків обміну, є ще купа інших причин виділяти відразу кілька сервісів.

Умови в обмінниках постійно змінюються. Що часто змінюється, так це курси валют, що природно. В обмінниках рідко змінюють комісію або доступні напрямки обміну, інакше користувачам довелося б постійно від чогось відмовлятися, а так не зібрати постійних клієнтів.

Чесний обмінник легко знайти. Частково цей міф вірний, адже зараз можна легко перевірити будь-який сайт по системам рейтингів і відгуків. Тим не менш, шахраї є, зазвичай вони рекламують свої сайти на лохотрон або через спам. У BestChange перевіряються кращі сервіси, шукайте обмінники там.

Курси обміну не сильно відрізняються. Як би не так, різниця може бути в кілька сотень доларів. Чому так? Курси адміністрація змінює на свій розсуд. Як кажуть «Не подобається, іди до інших». Всі хочуть отримувати максимум прибутку, ось вам наочний приклад:

Швидко виконати обмін неможливо. Повільна обробка транзакцій в обмінниках не рідкість, іноді це робиться в цілях безпеки. Якщо обробка операцій ведеться вручну, великої швидкості не чекайте. Перепробувавши багато обмінних пунктів прийшов до висновку, що найбільш швидким є Wmbox.

Обмінники бувають різні

Обміняти можна будь-яку суму. Не завжди є така можливість, навіть якщо застосовується купа різних обмінників. Найчастіше проблеми виникають при обміні не популярних електронних валют, так як за відомими платіжними системами резерви обмінників з кількома нулями.

Змінювати можна тільки великі суми. Майже у всіх обмінниках передбачена мінімальна сума переказу. Це робиться, щоб не було великого навантаження на систему. Якщо потрібна конвертація незначної суми, шукайте відповідні сервіси, їх багато.

Обмінники працюють на автоматі. Не всі сервіси обробляють заявки в автоматичному режимі. Багато працюють в ручному або напівавтоматичному режимі. Навіщо комусь цим займатися? Тільки так можна забезпечити максимальну безпеку.

Обмінниками не вигідно користуватися. Вони забирають комісію, але буває і так, що зараховується більше, ніж віддаєш. Спостерігається це лише за деякими видами переказів. Наприклад, якщо поповнювати Яндекс.Гроші з карти Ощадбанк, отримуєш більше, ніж віддаєш (в нашому прикладі віддаєш 9803 рубля, а отримуєш 10 000 рублів). Хіба це не вигідно?

Всі обмінники можуть обдурити. Фізично це дійсно так, але якщо так думати, то можна сумніватися і в чесності реальних банків. Самі поміркуйте, навіщо великим обмінним пунктам, які опрацьовують перекази мільярдів кожен місяць, когось обманювати? Вона дорожать своєю репутацією, головне вибирати правильно.

Дані міфи про обмін віртуальних грошей не вигадані, вони взяті з форумів з питань, які мені періодично приходять від новачків.

Кожному з них я даю окремі поради і нерідко відправляю їх на обмінник-поштовик Cashtaller. По-перше, він працює давно, по-друге, там пропонується найпростіший підробіток.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про